Announcement

Collapse
No announcement yet.

Senua’s Saga: Hellblade II

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by OverLord View Post
    S obzirom koliki "buum" napravio prvi dio, vjerujem da će nastavak donijeti M$ puno $$$. Trebaju samo pametno nastaviti s ekskluzivama. Po meni je za sada za launch halo infinite, forza 8 i senua. To su opasni naslovi i ako budu pametni da naprave nekoliko novih IPa (bar 2) i možda ubace i girse (ovo je već fantazija) imali bi jedan od najjačih lineupa na početku generacije.
    Xbox One je imao Halo 5, MCC, Gears of War 4, Gears 5, Forzu 5, Forzu 6, Forzu 7, pa smo vidjeli kako je završio.

Comment

Kod XONE nisu igre bile (veliki) problem. Problem je bio previsoka cijena na izlasku, slabašan hardver, gluposti pri predstavljanju i sl. Da su išli pametno u ovu generaciju sad bi imali 70+ milijuna prodanih konzola. S Series X idu pametno.

Comment

Originally posted by scurry30 View Post

Zar nemislis da su se ljudi malo vec zasitili halo,gearsa i forze!?
        ne? zasto bi? evo osobno sam zivio u zabludi i mislio da je GT najbolja voznja, dok nisam otkrio Forzu...popisam se na GT i njihovim updateovima i uvodjenjem novih stvari sto forza vec ima godina....

najbolja stvar kod xboxa je gamepass, za mene osobno otkrice godine i ne zalim ni centa ulozenog, dok s druge strane zalim sto sam ulagao u ps+ uslugu koja mi nije nista ponudila ovih zadnjih 10 godina...

da se razumijemo ne zelim zapoceti neki flame, neko vrijedjanje, svadje, prepirke kako god...

Comment

Originally posted by Genesis View Post

ne? zasto bi? evo osobno sam zivio u zabludi i mislio da je GT najbolja voznja, dok nisam otkrio Forzu...popisam se na GT i njihovim updateovima i uvodjenjem novih stvari sto forza vec ima godina....

najbolja stvar kod xboxa je gamepass, za mene osobno otkrice godine i ne zalim ni centa ulozenog, dok s druge strane zalim sto sam ulagao u ps+ uslugu koja mi nije nista ponudila ovih zadnjih 10 godina...

da se razumijemo ne zelim zapoceti neki flame, neko vrijedjanje, svadje, prepirke kako god...
          A Xbox Live Gold ti je ponudio puno toga?

Comment

Originally posted by Emilijo View Post
            A Xbox Live Gold ti je ponudio puno toga?
            za xbox live gold me iskreno briga kako je bio prije i kako je sada, znam samo da mi je u kompletu sa gamepassom

Comment

Originally posted by Emilijo View Post

Xbox One je imao Halo 5, MCC, Gears of War 4, Gears 5, Forzu 5, Forzu 6, Forzu 7, pa smo vidjeli kako je završio.
              Xbox one je imao promašenu politiku u samom startu koja je popravljena na kraju, ali prekasno. Microsoft svjesno nije ulupao pare i izmišljao ekskluzive za konzolu koja ne može više preokrenuti ništa. Morao je za fanove napraviti sve što si naveo i sve te igre su realno odlične. Samo forza 5 je bila launch naslov, a druge nisu. Ova generacija će krenuti udarno, u to sam siguran. Novi halo i forza uz odličan hardware i konkurentsku cijenu će napraviti puno više od slabog x1 s kinectom i nasilnim always online pristupom uz nemogućnost prodaje kupljenih igara. Pucali su si u nogu i to znaju. Sony je ubio ovu generaciju, to je svima jasno i mislim da upravo iz tog razloga neće ići guns blazing kao M$. Iako, da horizon bude launch na plejci, da biram između toga i haloa, plejka bi se uzela sigurno. Srećom, kao i do sada planiram uživati na obje konzole.

Comment

Originally posted by Genesis View Post

uzalud to pises. Nama konzola sluzi za zabavu, ovakvima sluzi za jihad protiv neistomisljenika

Comment

Originally posted by Ash_to_Ash View Post
                  Nisam nikad pomislio da će Senua "odpjevati" pjesmu heilunga, the dream.
                  Dotični band radi na soundtracku za igru.

Comment

Working...
                  X