Announcement

Collapse
No announcement yet.

Quantum Break

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Quantum Break

Proizvođač: Remedy Entertainment
    Izdavač: Microsoft Studios
    Platforma: Xbox One, PC
    Žanr: TPS akcijska avantura
    Datum izlaska: 5.4.2016.

- nova igra studija Remedy Entertainment (Max Payne, Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Alan Wake)
    - igra će biti povezana sa serijom, a epizode će ovisiti o igračevim odlukama unutar same igre
    - u fokusu je manipulacija vremenom: glavni lik će moći zaustaviti vrijeme, a glavni negativac će imati sposobnost gledanja u budućnost
    - moći će se koristiti razne sposobnosti tijekom privremenog zaustavljanja vremena: time blast, time rush, time shield, time dodge
    - u manje akcijski orijentiranim segmentima igre rješavat će se zagonetke
    - sama igra će prikazivati događaje vezane uz protagoniste, a serija će se odvijati iz perspektive negativaca

Last edited by DENSETSU; 11-02-2016, 15:25.

Zanimljiva glumačka postava u igri

Comment

Rated for PC? Pa ja sam sokiran

http://portal.mj.gov.br/Classificaca...go_codigo=7100

Comment

ma samo mi ide malo na zivce to sto koliko vidim ako te netko pocne pucat, ti samo zamahnes sakom upali se slov motion i onda ih sve porokas! ako ce tako biti cijelo vrijeme da to mozes koristit to ce biti takva glupost da je to strasno! cijelu igru tako mozes onda prec i nitko ti ne moze nista!

Comment

Zasigurno će biti nekakvo ograničenje pri korištenju tih sposobnosti. Ne bi imalo smisla u takvoj igri da si nedodirljiv od početka do kraja.

Comment

• RSCREW
            RSCREW commented
            Editing a comment
            To i ja mislim.. ali do sad svaki trailer samo to vrijeme prikazuju.. Reklamiraju...

Već je potvrđeno da za Jackove moći postoje cooldown timeri, a neki od neprijatelja imaju slične sposobnosti.

Comment

Fizika u igri mi djeluje genijalno

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
              Fizika u igri mi djeluje genijalno
              Ipak su to kreatori Max Paynea 2 koji je u ono vrijeme kada je izašao imao tako dobru fiziku da je mnoge igre ni danas nemaju. Plus, sjeti se fizike raslinja i feelinga pogotka u neprijatelja u Alan Wakeu. Remedy su odličan developer.

Comment

Gledajuci gameplay demostracije dojma sam da developer gura Xone preko granica onoga sto su ostali postigli do sada.Izuzetno detaljno,izuzetno interaktivno,destrukcija,fizika...

Comment

I Alan Wake izgleda odlično dan danas, a počeo je sredinom vijeka X360.

Comment

Jel istina da igra dolazi na PC?

Comment

Za sad ne, ali može se očekivati s vremenom. Remedy voli svoju PC publiku, a i Microsoft u zadnje vrijeme većinu toga stavlja na obje platforme.

Comment

Dali su ovi zahtijevi za 1080p ili 4K

Comment

Takve specke za ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=22DjLhxKk1Y

Plus igra se vrti na XO tak da ono.. Ovo je zesce nabrijano ili 4k.

Comment

9 minuta gameplaya,fizika/destrukcija u igri je kakvu dugo nisam vidio i ovo je raniji build igre

Comment

Working...
                            X