Announcement

Collapse
No announcement yet.

Quantum Break

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Otprilike kvaliteta današnjih Netflix filmova, na pragu amaterizma. Onak, malo te sram dok gledaš kak je sve diletantski režirano, odglumljeno bez imali šarma. U toj razini je je taj igrani dio, igre.

Traileri, najave i prezentacije su im bili odlični, jer su se bazirali na onaj rijetki dio u igri koji je zbilja valjao. Otprilike sam imao isti osjećaj kao i nakon odgledanog trailera za Porometheusa, jedan od rijetkih koji me uspio prevariti...

Comment

• Zapravo, igrani dijelovi koji su prikazivani u reklamnoj kampanji na kraju uopće nisu završili u igri i moguće ih je pogledati na bonus DVD-u koji dolazi uz PC Collectors Edition. Iskreno, izgleda zanimljivije od onoga što je u igri.

Ali opet, to je samo jedan mali (i potpuno opcionalni) dio igre, sve in-game stvari su odlično napisane i režirane.

I usput, postoje odlični Netflix filmovi.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post
        Ma neeee, želiš reći da su reklame najavljivale igru kao nešto izvanredno, nešto što bi svatko trebao kupiti i odigrati? Nemoguće, pa to se nikad ne dešava!

Šalu na stranu, slažem se s nedostacima koje si nabrojao (osim toga da je priča ispričana kroz seriju - nije, u seriji je paralelna priča koju možeš i zanemariti, glavna priča je odlična i bez toga, odnosno unatoč tome), ali na mene te stvari nisu toliko utjecale. Odmah nakon završetka igrao sam opet i svako malo me vuče da nabacim još koji prohod. Ako bih joj davao brojčanu ocjenu, meni je to čvrsta osmica, onako, u rangu The Last of Us. Istina je da sam na temelju prethodnih igara oba studija očekivao i bolje, ali i ovako je dobro.

A Wakea je Mega valjda već odigrao, jel, Mega? Jer ako nisi, ostavljaj sve i igraj ga, tako ti svega!
        Naravno da jesam sa svim extra epizodama.
        Meni se Quantum vise svidja radi bolje price iako je i u Wakeu genijalna ala Stephen King.

Comment

• Taman mislio započeti Monster Hunter World, al reko, da odigram ovo još jednom pa oslobodim 170 giga diska

Nisam daleko dospio, tek sam dobio prve moći, ali dovoljno da se prisjetim koliko su napucavanje i priča u ovoj igri izvanredni. Šteta samo što Remedy nisu napravili pošteni X patch, na običnom Xboxu One nije bilo ovoliko zapinjanja u animacijama, a mogao se i popraviti pretjerani ghosting i tu i tamo koja tekstura. Svejedno, u visokoj rezoluciji izgleda odlično, jedva čekam Control.

Comment

• Ok procitao sam cijelu temu al nitko nije pojasnio, da li epizode same krecu na kraju chaptera ili moram nesto u postavkama namjestiti? Skinuo sam onih 70 i nesto giga dodatnih za seriju pa ne kuzim na koju shemu radi.

Comment

• Mislim da keće samo nakon svakog chaptera (bar koliko se sjećam).

Comment

• Originally posted by brdjanin85 View Post
                Ok procitao sam cijelu temu al nitko nije pojasnio, da li epizode same krecu na kraju chaptera ili moram nesto u postavkama namjestiti? Skinuo sam onih 70 i nesto giga dodatnih za seriju pa ne kuzim na koju shemu radi.
                Imaš 5 poglavlja, a svako je podijeljeno na nekoliko dijelova. Serija je između poglavlja, 4 epizode.

Comment

• -
                  Last edited by bert_raccoon; 26-08-2020, 19:54.

Comment

• Kako misliš nepregledno?

Comment

• -
                      Last edited by bert_raccoon; 26-08-2020, 19:54.

Comment

• Nisam imao baš s tim problema.

Comment

• Niti ja, tak da baš i ne razumijem pjesnika.

Comment

Working...
                          X