Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears of War 4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Gears of War 4

Proizvođač: The Coalition
    Izdavač: Microsoft Studios
    Žanr: TPS
    Platforma: Xbox One, PC
    Datum izlaska: 11.10.2016.

Last edited by DENSETSU; 18-02-2017, 14:19.

http://www.dualshockers.com/2016/02/...-in-the-flood/
    Ocekivano u ovaj naslov se ulaze ogroman trud i resursi

Comment

Densetsu malo sam ti uredio temu igre

Comment

ljepo izgleda.ova igra je jedino što bi me u ovom trenutku moglo nagovorit da uzmem xone.. i prodam ga čim se izguštam

Comment

Iako sam uvijek bio priklonjen suparničkom taboru, moram priznat da sam uvijek bio fan gearsa.
          Mislim da je to jedina X igra (ne kažem da nema još kvalitetnih), radi koje grizem nokte dok držim PS kontroler.

Imao sam X360, ali rado bi peglao i ovo.
          Uopče ne sumnjam u vrhunsku uživanciju i kvalitetan gameplay.
          STEAM : zabranjeniples
          EPIC GAMES: zabranjeniples
          ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
          UPLAY : zabranjeniples_
          ORIGINS : zabranjeniples

Comment

Slažem se, Gearsi su najbolje (ili bolje rečeno, jedine dobre) X360 ekskluzive. Dvojka mi je najbolja u serijalu.

Comment

Gearsi su uz alan wakea bili razlog mog nabavljanja xboxa.
              Steta sto nije bilo jos neke kvalitetne ex.,mozda bi ga i ostavio u trajnom vlasnistvu.

Comment

Gearsi su dobre i zabavne igre ali daleko od vrhunskih eksluziva i system sellera. Od svih tih Xbox eksluziva najviše me iznenadila Forza Horizon. Vrhunska igra i najbolja arkadna trkalica prošlu generaciju.

Comment

Originally posted by scurry30 View Post
                  Gearsi su uz alan wakea bili razlog mog nabavljanja xboxa.
                  Steta sto nije bilo jos neke kvalitetne ex.,mozda bi ga i ostavio u trajnom vlasnistvu.

Ha, bilo ih je more, ali svakom njegovo...

Originally posted by member View Post
                  Gearsi su dobre i zabavne igre ali daleko od vrhunskih eksluziva i system sellera. Od svih tih Xbox eksluziva najviše me iznenadila Forza Horizon. Vrhunska igra i najbolja arkadna trkalica prošlu generaciju.
                  Ni s tim se ne bih složio, pogotovo kad je u pitanju drugi nastavak koji je jedna od najboljih akcijskih igara koje sam ikada zaigrao. Cliff se stvarno nije šalio kad je rekao bigger, better and more badass.
                  Last edited by insane_cobra; 28-02-2016, 13:07.

Comment

Posto nazalost nisam odigrao Girse 3 zanima me dali se po vama cetvorka direktno nastavlja?

Comment

Ne bi baš rekao. Kako vidim, u četvorci su novi likovi, drukčije okruženje i atmosfera. Ne znam dok ne vidim kakav story trailer, ali po onom teaseru se ne čini kao direktan nastavak. Ali uostalom, već sam zaboravio priču svih Gearsa. Kao da ih netko igra zbog priče.

Comment

Meni su Girsi 1 i 2 bili full zanimljivi sto se tice radnje

Comment

Ne bih se ni ja složio s kolegom member, da su Gearsi daleko od vrhunskih ekskluziva.
                          Gearsi su itekako vrhunska ekskluziva i sigurno jedan od X simbola.

Vezano za igru preko reda, nisam siguran.
                          Ja sam prilikom nabavke X360 konzole (večinom radi ovog serijala), prvo htio odigrat prvi dio, pa tek onda druga dva.
                          Kad je nekakav serijal u pitanju, uvijek odigram sve, ukoliko sam u mogučnosti.

Kako god, svakako očekujem jedan velik/kvalitetan naslov vrijedan pažnje i igranja.
                          STEAM : zabranjeniples
                          EPIC GAMES: zabranjeniples
                          ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                          UPLAY : zabranjeniples_
                          ORIGINS : zabranjeniples

Comment

Iako više nisam ljubitelj pucačina (valjda s godinama to dođe), svejedno sam odigrao Gears of War serijal.
                            Svakako dobro iskustvo te ću odigrati i sve sljedeće nastavke

Comment

Pitanje je vremena sluzbene najave
                              http://www.dsogaming.com/news/gears-...ing-to-the-pc/

Comment

Working...
                              X