Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Xbox One/X?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Doom, prvi, originalni Doom. Još uvijek superzarazan, ali tu i tamo mi preskoči koji frame, što je presmiješno.

Započeo A Plague Tale: Innocence, ali ne znam da li ću nastaviti jer nisam nešto impresioniran, a baš sam skinuo Yakuzu 0 i Two Point Hospital.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post
      Doom, prvi, originalni Doom. Još uvijek superzarazan, ali tu i tamo mi preskoči koji frame, što je presmiješno.

Započeo A Plague Tale: Innocence, ali ne znam da li ću nastaviti jer nisam nešto impresioniran, a baš sam skinuo Yakuzu 0 i Two Point Hospital.
      Čudi me dojam o a plague taleu, s obzirom da igraš "nepopularne" igre. Meni je ta igra bila jako dobra.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Čudi me dojam o a plague taleu, s obzirom da igraš "nepopularne" igre. Meni je ta igra bila jako dobra.
        A gle, odigrao sam samo prolog i prva dva poglavlja. Sam početak mi je grozan, kao da je netko napravio kompilaciju stvari koje ne podnosim u modernim igrama s narativnim fokusom. Kužim da je to tek početak, tutoriali i sve to, ali užasno je linearno, puno previše skriptirano (u smislu da igra odlučuje kad mogu potrčati ili izvesti neke osnovne radnje, određene stvari moraš izvesti baš na točno određenim mjestima itd), svijet izgleda lijepo, ali praktički da nema razloga za istraživanje (a ni puno mogućnosti, jer je 90% lokacija zagrađeno preprekama i nevidljivim zidovima) i kao šlag na tortu, mehanika skrivanja u visokoj travi, koju prezirem iz dna duše. Slušao sam puno o tome kako je priča dobra, ali meni to izgleda bezveze. Odmah na početku te šamara jeftinom melodramom, zlikovac kao da je zalutao iz crtića (ono, ima i šiljke na čizmama, ako netko slučajno nije shvatio da se radi o jako, jako zlom čiki), klinac se ponaša neprirodno, a dijalog je koma (najdraži su mi oni vojnici s izjavama tipa "A-ha! Sad si nagrabusila!" prije nego što nekog umlate). U zadnjih par mjeseci sam malo zanemario igre u korist filmova i koliko god da se priča o tome kako su igre napredovale u prikazivanju emocija, slojevitih likova i slično, kad ih usporediš s dobrim filmovima ili, ne daj bože, knjigama, u većini slučajeva to su još uvijek slikovnice za malu djecu.

Gameplay je tako, rudimentaran. Moj prvi stealth. Ali mogao bi biti dovoljno zabavan na duge staze, a i malo se počeo otvarati u drugom poglavlju, tako da ću nastaviti s igranjem, ali za sad ću je vjerojatno ostaviti postrani.

Comment

• Igra je svakako skriptirana i moraš odraditi točno određene stvari u točno određenim situacijama. Iako je to i inače tako "kad se nešto mora desiti". Meni je igra stvarno bila dobra, pogotovo nakon podosta otvorenih igara koje igram u zadnje vrijeme i gdje mi je više dosta od putovanja po lokacijama do nekakvih uskličnika ili upitnika. Zaista mi je trebalo jedno linearno iskustvo. Jučer sam isprobao kingdoms of amalur. Bila mi je velika želja u doba x360, međutim iako sam igru kupio dva puta, oba puta je disk bio oštećen. Čak sam ju i kupio digitalno pa mi nije radila na x360 zbog regije. Evo sad imam mogućnost odigrati na X1. Za početak, igra mi izgleda lošije od ostalih x360 igara koje sam igrao, GOW i Castlevania su izgledali spektakularno, ovdje iako ima neki cartoon stil malo mi je mutnjikavo. Sad sam izašao na površinu pa vjerujem da će se situacija popraviti kad krene zelenilo i ostalo. Cura me iznenadila s Mortal kombat 11 za X1 i to ću povremeno nabaciti u kraćim pauzama. Moram priznati da je veliki skok s X pa na X360 pa na X1 igru. Interesantno kako igre izgledaju u svom najboljem izdanju na istoj konzoli.

Comment

• yakuza 0? Jel valja to?

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
              yakuza 0? Jel valja to?
              Odlična radnja i likovi, gameplay je meni osobno meh.

Comment

• Castlevania Lords of Shadow 2 ❤️

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
                  Castlevania Lords of Shadow 2 ❤️
                  Igraj jedinicu, daleko je bolja

Comment

• Originally posted by Prayer View Post

Igraj jedinicu, daleko je bolja
                    Odigrao davno sve, ovu sam samo 1

Comment

• Ori je dobar.

Comment

• Taman mi se pojavio u libaryu.

Comment

• Skinuo sam novog Orija. Prvi dio je bio fantastična igra, ovome se također veselim. Neću odmah krenut nego ću dovršiti neke započete stvari.

Comment

• Jako, jako dobar. Na Xboxu One X povremeno ima sitnih problema s performansama, obično pri otvaranju mape ili učitavanju nove sekcije svijeta, a i jednom mi je zamrznula, no većinu vremena radi odlično i čista je uživancija. Brojač veli da sam već ulupao 26 sati, a tek sam na 19%? To mora da je neka greška, nisam baš toliko igrao. Možda broji i vrijeme provedeno u suspend modu, realno bih rekao da sam igrao desetak sati, ako i toliko.

Comment

• Igram The Surge 2, mogu rec da sam se navuko. Iako sam prvotno mislio da je dosta laksa igra nego ostale souls like igre, dosao sam do little Johnny-a i umirao jedno sat vremena. Sad sam na pauzi i mislim da sam si u glavi slozio kak cu ga rijest.

Comment

• The evil within 2. Oko polovice igre trenutno. Achievementi gltchani 🙄

Comment

Working...
                                X