Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Xbox One/X?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Simon View Post

Genijalan, lijep i poprilično težak JRPG. Obožavam
    Iskreno, bilo je davno kad sam ga prešao. Pred 10 - 12 godina. Nekako mi je čak bio "normalno" težak u ono vrijeme kad sam imao vremena na pretek. Sad kako ponovno igram se prisjećam dijelova koje sam ponavljao. Igram new game plus i prelagano je jer su immortali lv 50 u startu i praktički gaziš sve pred sobom. Na kraju sam 1. diska. Dosta brzo sam došao do toga 5-6 sati, što mi se i čini malo, ali vjerujem da je razlog što svi padaju u 1-2 hica. Zadni sejv u prvom prelasku je imao 70 sati igre, a igurno je bilo 20ak sati sporednih aktivnosti.

Comment

• Gears of War 4.

Konzole:
      SPOILERNES Classic Mini (Hakchi) - SNES - N64 (Crni, Everdrive) - GameCube (Platinum, SD Media Launcher) - Switch (Neon) - GameBoy Color (Pokémon Special Edition) - GBA SP (Tribal Edition, AGS-101, EZ-Flash IV) - Nintendo DS Lite (Bijeli, R4iTT) - Nintendo 3DS (Aqua Blue, B9S/Luma) - SEGA Dreamcast (Bijela) - Xbox (Crni, 160GB HDD, Softmod) - Xbox 360 (Bijeli, Phat, 120GB HDD) - Xbox One S (Bijeli, 500GB) - PSone (LCD Combo, Modchip) - PS2 (Crni, Fat, Softmod, 80GB HDD) - PlayStation 3 (Bijeli, Super Slim, 500GB)

Comment

• Trenutno the last of us 2, ali na xboxu i dalje lost odyssey. Negdje sam na pola trećeg diska! I dalje odlična igra iako ne iskoristi baš benefite X1Xa kao neki drugi naslovi (grafički).

Comment

• Završio Gearse, sad Batman Arkham Knight.

Konzole:
          SPOILERNES Classic Mini (Hakchi) - SNES - N64 (Crni, Everdrive) - GameCube (Platinum, SD Media Launcher) - Switch (Neon) - GameBoy Color (Pokémon Special Edition) - GBA SP (Tribal Edition, AGS-101, EZ-Flash IV) - Nintendo DS Lite (Bijeli, R4iTT) - Nintendo 3DS (Aqua Blue, B9S/Luma) - SEGA Dreamcast (Bijela) - Xbox (Crni, 160GB HDD, Softmod) - Xbox 360 (Bijeli, Phat, 120GB HDD) - Xbox One S (Bijeli, 500GB) - PSone (LCD Combo, Modchip) - PS2 (Crni, Fat, Softmod, 80GB HDD) - PlayStation 3 (Bijeli, Super Slim, 500GB)

Comment

• HALO Reach iz MCCa. Odlično izgleda.

Comment

• Danas je gamepass bogatiji za Gears tactics i odigrao sam Act 1, chapter 1 (ili obrnuto, nesto 1-1 ugl) i zadovoljan sam. Drugaciji gearsi, ali za sada super. Takodjer sam odigrao uvodnu misiju iliti tutorial sw squadronsa i bilo mi je malo cudno sve to. S druge strane izgleda i zvuci super.

Comment

• Forza 7 i čudim se kako su usrali igru na nekim segmentima, i to namjerno.

Također upalim Alien:Isolation tu i tamo, i naravno Fifa 19 sa klincem.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
                  Danas je gamepass bogatiji za Gears tactics i odigrao sam Act 1, chapter 1 (ili obrnuto, nesto 1-1 ugl) i zadovoljan sam. Drugaciji gearsi, ali za sada super. Takodjer sam odigrao uvodnu misiju iliti tutorial sw squadronsa i bilo mi je malo cudno sve to. S druge strane izgleda i zvuci super.
                  Jesi igrao xcom? Dosta superiornija igra od Tacticsa.

Meni nije bas poseban tactics. Razvodni se, postane repetativan i nema world huba. Animacije takoder se pocnu ponavljat.

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post

Jesi igrao xcom? Dosta superiornija igra od Tacticsa.

Meni nije bas poseban tactics. Razvodni se, postane repetativan i nema world huba. Animacije takoder se pocnu ponavljat.
                    Nisam, čuo sam sve najbolje o igri. Vjerovatno bih i ovo preskočio da nije Gears. Imam manje vremena za "velike" igre. GOW (Kratos) mi je zlatni standard svega, grafika, gameplay, trajnost.

Comment

• Stvarno godine rade svoje, jednostavno nemam više živaca niti volje se tjerati nešto igrati što mi se ne dopada ili što me užasno iritira.

Prvo sam prije 2 tjedna obrisao FFXV. Oke, ne jer me iritirala nego jer mi nije sjela. I doslovce gnjavaža bi mi bila da sam ju nasilu igrao. Nije loša nego nije moj tip.

I onda skinem Alien:Isolation, lineralnu igru, reko ovo volim. I sve pet, igrao na hard, obožavao ovo skrivanje od droida i aliena bla bla, no jučer sam negdje oko polovice igre zacvikao, poginuo oko 10 puta i izgubio volje te obrisao igru.

Doslovce mi je neviđena debilnost da se od aliena možeš sakriti ispod stola ili kreveta i on me tamo nikad nije vidio. Čak i kad je kut gledanja bio veliki i vidiš da dolazi do stola i teoretski vidi te, ali naravno on te ne vidi jer ti si ispod stola i to je zaštičena zona za igrača.

I onda veća debilnost, uđeš u ormar, i svaki put alien dođe do ormara. I svaki usrani put u točnom trenutku moraš stisnuti LT i ljevu gljivu dolje da zadržiš dah i odmakneš se od vratiju, ili te zvijerko ubije. I ne, ne možeš ti sekundu prije sekvence stisnuti LT i dolje, ili nedaj bože još prije se odmaknuti sa dolje, nego baš kad ti sistem kaže ili si mrtav. Eto, takve stvari me ubiju u pojam i nije mi jasno kakvi sve debili odobravaju ovakve propuste.

Također mi se gospon zaglavio u jednom hodniku, dakle zvijerko stoji i stoji i ne miče se. A ja moram tuda proći. Mislim da je to bilo u drugom dolasku nakon što pronađeš onu karticu, tako nešto.
                      Onda naravno baci onu napravu što ispušta zvukove, i molim se bogu da stigneš pobjeći prije nego on dođe. S tim da sam se baš tad našao u situaciji da nisam smio poginuti jer sam propustio snimanje.

Igra je na mjestu, sve pet, ugođaj, atmosfera, neizvjesnost, ali previše sam star i nemam više živce za ovakve debilizme.

Comment

• Najgore igrati nešto što ti ne sjeda. Meni je igra bila ok iako je bilo dionica koje mi se nisu svidjele te dio koji je razvučen.

Comment

• Onda se razumijemo. Ti možda imaš volje prožvakati nešto, u biti svatko tko više igra igre, ima strpljenja.
                          Ja kantu upalim poslje 21h, i tako sat dva nešto odigram. Recimo jučer sam od 22h do 01h u noći igrao tog Aliena (naravno uz sporedne radnje tipa otvaranje tegle nutelle i žderanje sa žlicom ) i ono prošao sam 3 dionice koje sad da idem igrati (kad znaš napamet) prošao bi za pol sata.

Ali zato sam prije 2 dana odigrao oko 8 tekmi fife 19 sa sinom (koja je meni top od svih fifi između 16-20) i još prije spavanja odvezao jedan turnir u Forzi 7.

Još jedna stvar koja me smetala u Alienu, a to je da u dosta situacija jednostavno bolje je umrijet, pa se vratiti na neki terminal i unaprijed si olakšati stvar, nego se mučiti. Imam osjećaj da te igra tako i tjera - u smislu očitam save, dođem do nekog terminala, ništa pametno ne moram napraviti jer nema nikoga. I onda dođe Alien, i skužim da bi bilo dobro na terminalu otključati ona vrata i zaključati ona tamo. I naravno onda je to nemoguće dok ti zvijerko hoda simo tamo, nego je bolje poginuti, pa odmah na terminalu si to pripremiti i piči dalje.

Puno realnije mi je bilo izbjegavanje droida, jest da su glupi i stvarno im nekad treba da te registriraju kao neprijatelja (ipak su droidi), ali mi se takve dionice sviđaju. Ostalo nisam mogao prožvakati, čak nisam niti primjetio neke razlike između easi i hard po pitanju ponašanja Aliena, možda je na Easy malo sporiji tj više obilaženja rute obava sporije, dok na hard stvarno malo malo pa se zatrči ko gluva krmača.

Ništa, idemo dalje, pogledati šta mi EA nudi, vidim Mass Effect, malo proguglati šta ima, pa možda nešto pripremim za vikend.

Comment

• Nakon završenih Gears Tacticsa, započeo sam sa Spyro trilogijom. Paralelno se igra i NFS Heat koji mi je iznenađujuće zabavan i nadam se da neće postati grindfest te Megaman Zero/ZC collection koji je na story modeu komedija lagan, a u "originalnom" modeu gori od Dark soulsa.

Comment

• Ja ništa, imam dosta obaveza zadnjih dana, odigram svakodnevno par partija Fife19 sa klincem, a svojevoljno igram AC Unity, tj krenuo. Mislim da se neću puno fokusirati na side misije nego samo na glavnu priču.

Ali iznenađujuće je koliko mi se sviđa ovaj AC, zadnji koji sam u potpunosti prešao je Black Flag, a onda probao:

- Syndicate - odigrao možda 4h, doslove se smijao kako je loše odrađeno
                              - Origins - odigrao oko 10h, dosadilo ubruo
                              - Odyssey - odigrao oko 6-7h, dosadilo iz razloga jer nisam logički shvatio neke odluke u igri, tipa da nema veze na kojoj si strani itd.

I sad instaliram Unity (kupio još prošle godine), i priča je čist oke, dosta je jasna i lagana za pratiti, barem za sada.
                              Također se iznenadio koliko je borba "teška" kad uletiš među više njih i lako pogineš. Nasuprot zadnja dva na "O" nastavka.

I upalim Forzu 7 tu i tamo, ali to sam krenuo voziti da vozim 10 krugova zbog isto glupih odluka (startna pozicija itd), pa neću niti paliti ako ne mogu barem 2h izdvojiti. Uskoro će GO pa će se igrati kako treba.

Comment

• NFS Heat ipak dosadio. Solidna igra, tko voli taj đir mislim da će uživati. U jednom danu prešao i Vanqusih. Odlična igra, ali bezobrazno kratka. Spyro krasno izgleda i fora je igra. Relaksirajuća uglavnom. Mislim da je sad vrijeme za nastaviti s Valhalom (iz nekog razloga me nije primilo, pretpostavljam zbog straha iz Odiseje), a napokon je dostupan i Dragon Quest 11 iako nisam spreman na njegovo dužinu.

Comment

Working...
                                X