Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Xbox One/X?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Forzu Horizon 3. Šteta što su maknuli DLC-ove sa storea. Ne mogu se pomirit s činjenicom da ih nikad neću moći igrati.

Konzole:
    SPOILERNES Classic Mini - SNES - N64 (Crni) - GameCube (Platinum) - Switch (Neon) - GameBoy Color (Pokémon Special Edition) - GBA SP (Tribal Edition, AGS-101) - Nintendo DS Lite (Bijeli) - Nintendo 3DS (Aqua Blue) - SEGA Dreamcast (Bijela) - Xbox (Crni) - Xbox 360 (Bijeli, Phat, 120GB HDD) - Xbox One S (Bijeli, 500GB) - PSone (LCD Combo) - PS2 (Crni, Fat) - PlayStation 3 (Bijeli, Super Slim, 500GB)

Comment

• Star Wars Jedi: Fallen Order

Comment

• Upravo sam rage izbrisao battlefield 1. Multiplayer je doslovno nemoguč. Kakve ja imam šanse protiv likova levela 100+?! Ista stvar mi se dogodila i s bfv.

Comment

• Forza Horizon 4, Gears of War: Ultimate edition, Fable II

Comment

• Bok ljudi. Je li netko ovdje igrao Toma Clancy's: The Division 2 ??) Zaista volim ovu igru. Bolje igrati na Xbox One X, jer 4K Ultra HD nije dostupan na Xbox One ili Xbox One S. Svatko tko nije igrao, toplo savjetujem, radnja je samo bomba!

Comment

• Quantum Break

Comment

• Star Wars: Jedi Fallen Order

Tek sam na drugom planetu i zasad je igra jako dobra. Borba je izazovna ali zabavna, grafički izgleda odlično, zvuk je jako dobar.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Odlična atmosfera i zvuk.

Unravel

Tek sam započeo. Kjutać igra.

Comment

• Zavrsio Resident evil origins. Ogroman upgrade u odnosu na ps1 verziju iako je gameplay za danasnje pojmove zastario. Jako sam zadovoljan s igrom. Sad me ceka RE Zero, iako cu prije odigrati Immortalse na ps4.

Comment

• Zavrsio Dishonored Death of the Outsider. Solidna ekspanzija. Steta da je proslo puno vremena od odigranih svih nastavaka, ali uvijek sve nastavke pamtim po pozitivnom. Arkane studios je odlican, i Prey i Dishonored au oslicne igre.

Comment

• Forzu Horizon 4. Puno mi je bolja bila 3, ova djeluje kraće. Ima samo exhibition utrke. Championship eventi se mjenjaju svakih 7 dana i ne označi ti da si ih završio. Ne kužim, glupo. Glazba je isto bila bolja u 3. Forza Horizon 2 mi je pak bila najbolja, imala je najbolji content, lokaciju i najbolju glazbu.

Konzole:
                      SPOILERNES Classic Mini - SNES - N64 (Crni) - GameCube (Platinum) - Switch (Neon) - GameBoy Color (Pokémon Special Edition) - GBA SP (Tribal Edition, AGS-101) - Nintendo DS Lite (Bijeli) - Nintendo 3DS (Aqua Blue) - SEGA Dreamcast (Bijela) - Xbox (Crni) - Xbox 360 (Bijeli, Phat, 120GB HDD) - Xbox One S (Bijeli, 500GB) - PSone (LCD Combo) - PS2 (Crni, Fat) - PlayStation 3 (Bijeli, Super Slim, 500GB)

Comment

Working...
                      X