Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forza Motorsport 7

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 is an upcoming racing video game developed by Turn 10 Studios and published by Microsoft Studios.
    The game is scheduled to launch on Windows and Xbox One in October 2017. It will serve as the tenth installment in the Forza series.

It will feature over 700 cars and more than 200 different configurations to race on across 30 locations.
    Forza Motorsport 7 includes a fully dynamic weather system that changes during a race.
    A new feature to the series is the addition of customization player characters.

Očekivanja?!
    Ako bude top racing iskustvo za PC i ako bude igra ispeglana bez komplikacija; definitivno ću potrošit novih tisuću kuna.
    Sve ispod toga nula bodova...

Last edited by Cole™; 26-04-2020, 04:46.

Pogledao u 4k i nisam sokiran izgledom,daleko od toga da igra nije ljepa ali to je nekako to.
    4k i 60fps su uzeli svoj danak......
    Nazalost auti su i dalje "plasticnog" izgleda ali ok to se vecinom primjeti u replayu.....

Comment

Najlejpša racing igra ikad, ali tebi se baš ne dopada. Što reći?

Comment

I ja se pitam...

Comment

Igra izgleda mocno!
          Koja je zadnja Forza?
          Vidio sam da ih ima hrpa, a ne znam odakle poceti
          Steam: Igasp207
          EPIC Games: GasoVK93

Comment

Najljepsa automatski jer je 4K?Meni nije,igrao sam dosta igara na kompu u 4k i nisu mi automatski najljepse samo radi rezolucije.
            Izgleda dobro ali nista posebno a trebalo je izgledat posebno,Forza Horizon 3 u 4k pc varijanti izgleda ljepse a open world je i starija igra.
            Gledao sam onaj Dubai gameplay Forze 7 u 4k i staza djeluje isprano sto se tice boja...mozda je doba dana u pitanju i trebam vidjet neku drugu stazu.
            Ali auti su kao i prije....jednostavno pogresna shader tehnika ili sto vec odredjuje dali ce auti izgledat ovako ili stvarnije poput onih u GT Sports.
            700 auta je ogromna brojka i tu ce se nac za svakoga ponesto,ako sam dobro vidio 30 lokacija sto znaci ogroman broj staza jer ce ih sigurno bit vise na svakoj lokaciji.
            Ovo je trebao biti demonstrator konzole od 6TF a to nikako nije osim rezom i framerateom....
            Ali ok trebam vidjet druge staze mozda je ova Dubai jednostavno losa demonstracija....

Comment

Bez da se uopće upuštam u nekakve bespotrebne usporedbe od kojih nikad ništa pametno, reći ću samo da je novi trailer bezveze i igra u njemu uopće ne izgleda spektakularno. No sad već imamo i dulje snimke čistog gameplaya i to je već sasvim druga priča. Sve izgleda fantastično već i u nižoj rezoluciji, jedva čekam da ovo zaigram na pravom 4K TV-u.

Comment

Prebacio sam u Xone dio foruma jer je ovo ipak xbox ekskluziva

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
                  Pogledao u 4k i nisam sokiran izgledom,daleko od toga da igra nije ljepa ali to je nekako to.
                  4k i 60fps su uzeli svoj danak......
                  Nazalost auti su i dalje "plasticnog" izgleda ali ok to se vecinom primjeti u replayu.....

Istina je, Gran Turismo puno bolje koristi onu tehnologiju koja prikazuje objekte u igri i daje im prikaz stvarnosti, plastika izgleda kao plastika, staklo kao staklo itd..
                  No meni je od izgleda, puno važnija igrivost i osjećaj brzine, te zvuk. Za to ću trebati obje igre isprobati.
                  Također i zanimljiva karijera i napredovanje kroz igru, uglavnom bit će to zanimljiv dvoboj.

Comment

Zanimljivo napredovanje kroz igru u zadnjih par godina sam nasao u 3 voznje....Project Cars,Dirt Rally i Drive Club.

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
                      Prebacio sam u Xone dio foruma jer je ovo ipak xbox ekskluziva
                      Neznam zašto? Igra je isto multiplatform kao i FH3, znači ide i na PC, PC nije isto što i konzola, makar koriste isti servis; tako da po meni to treba ići u multiplatform.

Comment

Igra je apsolutno nezahtijevna i ako se dobro sjecam manje ili jednako zahtijevna nago prethodna......
                        To ide ruku pod ruku sa mojim dojmom da ne izgleda nista spektakulrano izuzevsi visoke rezolucije na xone x.
                        Microsoft has revealed the official PC requirements for Forza Motorsport 7.

Comment

Znaci vecina dostupnih videa je u hdru....zato mi je sve to nekako cudno izgledalo.....
                          Ovaj sdr video prikazuje kako igra uistinu izgleda jer ako gledate hdr video u sdr prikazu kontrast,boje itd nisu pravilno prikazani.

Comment

Tko ima 4k hdr tv neka si skine ove GS snimke....prve od njih u HDRu.
                            Meni osobno ljepo i nista vise od toga sto se tice prezentacije,hdr je slabije odradjen.

Comment

Vidim da je nekome jako stalo da nas svako malo podsjeti kako njemu igra stvarno ne izgleda nešto. Ali ono, baš... OK je. Al plastika. Meh.

Simpatično, pogotovo kad se uzme da baš ovaj zadnji Gamersydeov video hvale na sve strane, pogotovo taj "slabije odrađen" HDR

Comment

Working...
                              X