Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live (XOne)

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pokemon Master
    replied

Leave a comment:

• Abacus
    replied
    EDIT - nemojte postupiti po mojem prijedlogu
    Last edited by Abacus; 20-04-2019, 23:10.

Leave a comment:

• Lovre i Dani
    replied
    Nakon nekoliko razgovora preko xbox support chata uspio sam promjeniti regiju i aktivirati kod. Dok smo chatali, rekao sam da je xbox u Hrvatskoj i da je account na UK. I nije bilo nikakvih problema. Bravo za MS

Leave a comment:

• Lovre i Dani
    replied
    Originally posted by Pokemon Master View Post

dap
    Hvala. Upravo sam to i nspravio ali mi pokaziva da mi je mail vezan za UK. Tako ds mi ne prihvaca kod

Leave a comment:

• Pokemon Master
    replied
    Originally posted by Lovre i Dani View Post
    Pozdrav ekipa, account mi je registriran na UK no dobio sam na poklon Xbox live gold kod iz Njemacke kojeg ne mogu aktivirati jer je region locked!

Da li cu moci aktivirati kod ako promijenim regiju sa UK na Njemacku?

​​​​​Unaprijed hvala i LP
    dap

Leave a comment:

• Lovre i Dani
    replied
    Pozdrav ekipa, account mi je registriran na UK no dobio sam na poklon Xbox live gold kod iz Njemacke kojeg ne mogu aktivirati jer je region locked!

Da li cu moci aktivirati kod ako promijenim regiju sa UK na Njemacku?

​​​​​Unaprijed hvala i LP

Leave a comment:

• rjuzbasi
    replied
    Microsoft has stuck to their promise and has indeed revealed six more games to arrive on the service throughout the rest of April.

Leave a comment:

• Abacus
    replied
    Imam Live još 2 tjedna, Flatout je 80 posto na akciji i sad je na 10 funti.

Čitao sam da ovaj Flatout 4 nije ni do koljena Flatout 2 Ultimate koji sam s guštom igrao online protiv frenda i izgubio 10 god. života zbog uzrujavanja, pa reko možda ne bi bilo loše upiknuti ovu 4-ku i skratiti život još koju godinu, taman da ne doćekam mizeruju od penzije i ostale staračke muke.

Jel igra ko Flatout 4. Ima igrača online.
    To mi je bila omiljena online igra na GFWL platformi.

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Technomancer 4 me imo.

Leave a comment:

• rjuzbasi
    replied
    April will bring along two titles for the Xbox One, as well as two for the Xbox 360 that can both also be played on the Xbox One thanks to backwards compatibility.

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Vampyr!

Leave a comment:

• rjuzbasi
    replied
    Following on from yesterday's teaser tweet, Microsoft has revealed details of the next six games that will be joining Xbox Game Pass in the next couple of weeks.

Leave a comment:

• rjuzbasi
    replied
    Microsoft je napravio još jedan korak u brisanju granica između osobnog računala i Xbox konzole te omogućio igranje igara za PC na Xbox One konzoli.

Leave a comment:

• Abacus
    replied
    Originally posted by mullet View Post

Kakav crtani? Sam and Max igra ili?

EDIT: nista, mislio sam da je neka point and click igra

Znam tu igru samo zato što na taj crtani uvik naletim kada vrtim KODI, Cartoon network.
    Nekada najpoznatiji i najbolji kanal sa crtićima spao je na ovakve stvari. Ker i taj lik sa deformiranom facom... znam kada sam prvi put vidio crtic da sam bio u WTF stanju, sta stvarno ne mogu smsiliti nesto bolje.
    Od ovog danas jedino sta valja je Sanđer bob skockani

bitno je naglasiti da tu ne mislim na istoimenu igru - ona je možda odlična. Al dns crtići su stvarno neoriginalni i dosadni...

4mal - to je užas onda.
    Ja mislio skinem igru "games with gold" i dok imam pretplatu mogu je igrati... PS plus sa svojim plus igrama je daleko bolje rješenje...
    Last edited by Abacus; 14-03-2019, 14:55.

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Originally posted by Abacus View Post
    Potpuno zaboravio da sa Xbox live-om imam nekoliko igara free svaki misec
    Sad skidam bomberman-a i onaj crtani sa CN-a (srećom sam odrastao uz normalne crtiće jer ovo što se danas radi je katastrofa)
    Haha nije ti to ps pa u lajberi pa kad ti se sprdne instaliras

mali off

CN krava i pilic,dexter,maska i sl. Iako su vec onda bili malo na rubu ali da neusporedivo sa dns...bas sam neki dan okrenuo CN i wtf ista 4 crtana godinama
    ako ocu gledat animirane okrebem na bloomberg ti su kultni

Last edited by 4mal; 14-03-2019, 14:23.

Leave a comment:

Working...
X