Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy’s The Division 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Wulf View Post
    accuracy
    Accuracy je koma zato jer je Negotiator dillema set u pitanju. Prvom dugim rafalima "oznacim" cim vise njih. Znaci, cisti "spray". E, onda se fokusiram na onog sa najviše oklopa na sebi. Po mogućnosti, debeli sa maljem ili bacačem plamena, minigunom. Tada se critical damage dijeli između svih "oznacenih". Sada, ubaci u jednadžbu Bullet King exotic, koji ne treba reload i praktički pucas sa 1000 + metaka.

Da pojedostavnim, ovo doslovno znači da, na heroic tezini kontrolnih točaka doslovno rastopim drugi val cleanersa uključujući i bossa cim se spawnaju. Za cijelu kontrolnu točku na heroic mi uzme manje od 7 minuta.
    ​​​​

Comment

• Poslije zadnjeg updatea, na svom skill based buildu zamijenio sam seekere sa assault dronom koji buff an.
      Drone leti, tjera ih iz covera, sniper turret roka is daljine. Jako.

Comment

• Odigrao Federal Emergency na heroic prije spavanja. Sad, mislim da nakon ono update a jučer ima na nekim mjestima manje žutih. Vjerojatno malo nerfana težina. Mislim da ću sutra potražit matchmaking za legendary misiju. Novost je da i update broj 10 dolazi za jedno mjesec dana. Ovaj zadnji manhunt u prvoj sezoni je odličan. Isplati se restart i ponovno sve manhunte na heroic

Comment

• Ahm. Novi drop danas.
          Ak-M, +15% assault rifle damage, +20% health damage, i swap speed rolan na +9% critical hit chance!
          Osjećaj dobitka na kladi!

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
            Ahm. Novi drop danas.
            Ak-M, +15% assault rifle damage, +20% health damage, i swap speed rolan na +9% critical hit chance!
            Osjećaj dobitka na kladi!
            Ja kako sam sad rjeđe igrao koristim priliku da odigram nešto drugo dok me ne vuče Division toliko jer ako se opet posvetim Divisionu neću ništa ostalo stići odigrati.

Comment

• Originally posted by HanzoHattori View Post

Ja kako sam sad rjeđe igrao koristim priliku da odigram nešto drugo dok me ne vuče Division toliko jer ako se opet posvetim Divisionu neću ništa ostalo stići odigrati.
              Ja isto do update u 6. mjesecu uzimam pauzu. Vec 3 mjeseca samo ovo igram, novi Doom sam doslovno samo pokrenuo. Vidio sam da mi je playtime 25 dana u zadnjih od kada je igra izasla 3. mj 2019, pa manje sam na godisnjem bio

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post

Ja isto do update u 6. mjesecu uzimam pauzu. Vec 3 mjeseca samo ovo igram, novi Doom sam doslovno samo pokrenuo. Vidio sam da mi je playtime 25 dana u zadnjih od kada je igra izasla 3. mj 2019, pa manje sam na godisnjem bio
                Ovo sam jucer napisao I apstinencija je trajala do danas

Comment

• Kombinacija assault turret + assault drone je definitvno zasad najjaca, jaca cak i od ND seta.
                  3 X Muaracami ili HW, chest sa glass cannon i backpack sa perfect tech, jučer rastopio Roosvelt Island na heroic.
                  Jedva cekam kraj radnog dana danas, ubacit cu Acosta Bag za over charge

Imam police M4 sa spike talentom, koji kod headshota pojaca skill damage za 20 %
                  jednostavno, brutalno!

Last edited by ivan77; 22-05-2020, 09:13.

Comment

• Ovo više nije humano. Assault drone na heroic world tezini razvalio je 2 rougue agenta. ja sam za to vrijeme samo par puta izvirio iz zaklona da zapucam kako bi imao perfect spike aktivan. Ne bih se čudio da se ovo nerfa

Comment

Working...
                    X