Announcement

Collapse
No announcement yet.

Assassins Creed Odyssey

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by GreenArrow View Post

Ovo uopce nije zvucalo gay.

Comment

• Njegovi topli šaputi na mome uhu, čine me jaaaaaako napaljenim i zainteresiranim za ovu vrstu zabave!

Comment

• Originally posted by Simon View Post

Bio sam Lv 19 i rjesavao sam Lv 16 questove. Dakle overlevelao sam sadržaj. Bez ikakvih XP boostera. Nuff said.
        nzm kak je tebi to uspijelo, al svaki kvest mi raste s mojim levelom i ne mogu biti OP da sabijem kvest...

Comment

• Origins (valjda i ovaj) je imao neku postavku gdje kvestovi i neprijatelji leveliraju zajedno s tobom ako na to misliš.

Comment

• Comment

• Nakon cca 10h igranja sam ugodno iznenađen igrom. Zadržano je sve dobro iz Originsa, a ubačene su neke sitnice u gameplayju koje popravljaju dojam. Vidjet ćemo dalje.

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk

Comment

• Ja lv 38
                IMG_20181017_152011.jpg

Comment

• Završio igru.

Trebalo mi je 87 sati.

Uistinu sam se trudio donositi dobre odluke no kraj koji sam dobio je kaos, uglavnom jako mračan kraj. Ali dobar. Prava grčka tragedija xD

Igra mi je uz God of War najjača igra ove godine od ovih koje sam dosad igrao.

Priznajem da se jako veselim ekspanzijama.

Ako bi s jednom riječi trebao opisati Assassin's Creed Odyssey onda bi to bilo - šarm!

Comment

• Odlično!

Comment

• U igri sam cca 30ak sati i imam osjećaj da još nisam prešao ni 30% kolika je. Ali mi se sviđa iako moram priznati da je povremeno repetitivna u nekim segmentima.

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk

Comment

• Sad sam i ja dobio želju završiti DLC od Originsa i onda uzeti ovo čudo. Ne, odmah sada, ali početkom godine - svakako.

Comment

• Ja sad rokam Shadow of Tomb Raider (izvrsna igra!) i brijem da neću izdržati već ću se baciti na ovo
                          Malo me obeshrabri kad vidim 90h kod Simona ali šta je tu je

Comment

• Meni sati ne predstavljaju prepreku. 20 ili 200, ako je igra dobra, svejedno mi je.

Poslano sa mog Galaxy S9+

Comment

• Ma jasno ali imam sad dark souls da rijesim,pa ide i red dead pa i ovo jos. Sve 60h+.
                              Pustit cemo to polako da ide svojim tokom. Sto me zapadne prvo zapadne. Nebu nigdje pobjeglo.

Comment

• Vjerujem da se može igrati i puno više od tih 87h.... Ono što ja vidim je preogromno......

Comment

Working...
                                X