Announcement

Collapse
No announcement yet.

Assassins Creed Odyssey

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Što se mene tiče, neka zadrže dosta toga što je bilo u Originsu, eventualno mogu još malo produbiti RPG elemente.

Comment

Assassin's Creed Odyssey: Combat Abilities Developer Commentary

https://www.facebook.com/ign/videos/10156049598406633/

Comment

Ja ne mogu opisat kako me je samo gledanje ovog videa izdosadjivalo......
        Kao da gledam reskin prethodnog AC.....poslozili drukcije poligone i malo izmjenili teksture.....
        Da su AC igre ikakvo mjerilo onda bi nasa ljudska povjest bila tragicna dosada.....a upravo je suprotno.

Comment

Mene jedino ova igra uz Spidermana koji je btw reskin Arkham igri zanima trenutno od nadolazecih..

Comment

Originally posted by DarkFenix View Post
            Mene jedino ova igra uz Spidermana koji je btw reskin Arkham igri zanima trenutno od nadolazecih..
            Reskin Arkham igri???LOL
            Spidey ce obrisati pod sa Batmanom i bice najbolja igra po super junaku ikad.
            A i Insomniac je puno bolji i raznovrsniji studio od Rocksteadya.
            ​​​​​

Comment

Originally posted by scurry30 View Post

Reskin Arkham igri???LOL
              Spidey ce obrisati pod sa Batmanom i bice najbolja igra po super junaku ikad.
              A i Insomniac je puno bolji i raznovrsniji studio od Rocksteadya.
              ​​​​​
              LOL...Smiri se fanboyu, i meni se svidja Spiderman ako ti je to promaklo...

Comment

Cista kopija Originsa. Jedino sto su promijenili je setting, ma daj ajde

Comment

reskin Originsa, al mi uopce ne smeta

Comment

ja sam preordao origins i bio mi je dobar. Medutim, nakon zavrsteka igre isao je u CEX, kao i recimo FC5.
                    Znaci, bili su mi dobri ali ne ono "fallout dobri".

Comment

Ja ne mogu reci da sam se naigrao AC igri i ne znam jel to dobro ili mana, ali mi se setting u ovome toliko svidja da me uopce nije briga je li reskin necega ili nije dok god se sam ne uvjerim da je ovo bas losa igra...

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
                        Ja ne mogu opisat kako me je samo gledanje ovog videa izdosadjivalo......
                        Kao da gledam reskin prethodnog AC.....poslozili drukcije poligone i malo izmjenili teksture.....
                        Da su AC igre ikakvo mjerilo onda bi nasa ljudska povjest bila tragicna dosada.....a upravo je suprotno.
                        Ja cu ovo igrat mi jako vuce na Black Flag koji je bio i ostao jedan od najboljih u serijalu.
                        Origins nisam igrao niti budem. Svidja mi se inace Egipatski setting i mitologija ali nije mi se svidjelo kako su slozili tu igru.
                        Ovdje imam velika ocekivanja od naval battles i ship customize.

Comment

Ono sto mene najvise zanima je prica, zelim sto vise misterije, ezoterije, stvari vezanih za Prvu civilizaciju, njihove tajne hramove, ostatke njihove tehnologie.....itd a ne neku obicnu 'open world' igru kakvih ima na milion samo smestenu u odredjenu istorijsku epohu.

Iskreno Origins nisam jos odigrao ali nekako sam stekao utisak da je igra omanula u tom segmentu i da je prica nekako previse tanka i razvodnjena i u principu ne previse bitna.

Comment

Sto vise vidim to mi se vise svidja igra...

Comment

AC naslova ima vise, nego sto ima filmova sa Stevom Segalom.
                              Salu na stranu, ali stvarno me zbunjuju sami naslovi, vise ih ne mogu upratit.

Comment

Napokon nesto da mi se svidja.

Comment

Working...
                                X