Announcement

Collapse
No announcement yet.

Assassins Creed Odyssey

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Comment

Uz season pass Assassin's Creed Odysseyja dolazi (u 3. mjesecu sljedeće godine) Assassin's Creed III Remastered te Assassin's Creed Liberation Remastered:

https://www.ign.com/articles/2018/09...tered-included

Comment

Noice

Nisam igrao ni trojku ni Liberation.

Comment

Obo ce mi biti prva igra uz koju cu uzeti season pass, tocnije uzecu gold edition.

Comment

Comment

Jos 2 tjedna do izlaska

Comment

3:08

Taj explorer mod je Zelda BOTW utjecaj?

Comment

Nakon sto me Origins pozitivno iznenadio mozda dam i ovoj igri sansu.

Comment

E...
                    Dali je Origins izašo sa onom godinom pauze? Mislim da je... I kada sam vidio Origins, odmah mi se svidjelo jer je bilo nešto drugačije; kupio sam ga day one!!
                    I ima jedna jako bitna stvar!! Ima jedan odgovorni čovjek za ta dva projekta - AC: Black Flag i Origins, dva AC naslova koja su se svidjela svima nakon Ezia

Ashraf Ismail - čovjek koji je napravio dva najbolja AC--a od dvojke!
                    On ne radi na ovome...
                    Možda igra bude vrh! Vjerovatno ću uzet jer je Origins vrh od igre, ali sam skeptičan...

Jer ako vidiš da na AC igri radi Ashraf Ismail, znaš da ćeš dobiti dobru AC igru... Ako njegovo ime ne vidim u creditsima, (ili videima prije izlaska igre jer je prije izlaska Originsa stalno davo intervjue i bio ponosan šta mu je tim napravio) isto mi je kao da Uncharted radi XY studio a ne Naughty Dog

*Ovo gore je moje opažanje i znam šta sam vidio! Svatko ima pravo na svoje mišljenje...

Comment

True.
                      Meni jako puno stvari ovdje izgleda reciklirano i reskinano.
                      Likovi mi djeluju uzasno u odnosu na Bayeka.

Comment

Malo me nahajpao trailer.

Comment

Jedva cekam exploring ove anticke Grcke. Zanima me sta ce sve mapa nuditi. Ako ce biti bitki protiv Meduze i Minotaura, hoce li biti i neki od Bogova ili bi to bilo too much.
                          Takodjer mislim da ce bit uzbudljive naval bitke sa brodovima. To je bilo jako zanimljivo u Black Flagu koji je ostao kao zadnji AC naslov koji sam igrao.

Comment

Možda uzmem ovo pošto imam 20% popusta u ubisoftovom dućanu...
                            Ali me navalne bitke odbijaju... Eto...

Comment

I mene bome...

Comment

Ne mogu vjerovati da ovo pišem ali Spider-Man mi je malo otvorio opet želju za ovakvim igrama. Lako bih mogao zaigrati ovo ili Origins. To što volim grčki setting me još dodatno privlači.

Inače vidim da će se moći spavati s NPC-ovima u pregovorima ako odaberete ženski lik . Vrlo hrabro u današnje vrijeme političke korektnosti. Neznam što če biti specijalni "skill" muškog lika.

Comment

Working...
                                X