Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by OverLord View Post

Kakvim zubom?
    Sjekutićem

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Zubom vremena, kad te vrijeme pregazi, nisi čuo za tu izrečicu
      Čuo sam naravno, ali ne znam što pričaš. Igra izgleda super, mario kart je praktički ista stvar i oooooodličan je. Ne vidim problem zuba vremena u igrinim manama. Na to sam mislio

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Čuo sam naravno, ali ne znam što pričaš. Igra izgleda super, mario kart je praktički ista stvar i oooooodličan je. Ne vidim problem zuba vremena u igrinim manama. Na to sam mislio
        Moram priznati da mi je Mario Kart bio puno bolji. CTR sam igrao kao klinac na PS1 i bio je za to vrijeme vrhunska igra. Ali ovo što sam jučer igrao me razočaralo i vidi se u kontrolama i gameplayju da je igra izašla u nekom drugom vremenu, teško je to sakriti čak i s remasteriranom grafikom.

Comment

Moram priznati da mi je Mario Kart bio puno bolji. CTR sam igrao kao klinac na PS1 i bio je za to vrijeme vrhunska igra. Ali ovo što sam jučer igrao me razočaralo i vidi se u kontrolama i gameplayju da je igra izašla u nekom drugom vremenu, teško je to sakriti čak i s remasteriranom grafikom.
          Jel BIO ili je i dalje bolji?

Comment

• Originally posted by Bri@tore View Post

Jel BIO ili je i dalje bolji?
            Znaš kaj sam htio reći Mario Kart mi je bolji od CTR-a.

Comment

Znaš kaj sam htio reći Mario Kart mi je bolji od CTR-a.
              Pretpostavljao sam, ali volim da bude jasno.

Comment

• Meni je CTR bolji od Mario Karta zbog Adventure moda, kojeg MK nema i boljeg gameplaya/driftanja.

Comment

• Samo Diddy Kong Racing

Inače igrao sam malo sa ekipom u firmi, i ono... ništ posebno. Nisu mi to neke zanimljive niti maštovite staze. Dakako da se razumijemo, ne vjerujem da bi mario kart 64 bio dobra igra da se remastera, makar to nintendo stalno radi u zadnje vrijeme - remasterira staze za nove konzole i onda ih dodaje u nove igre, što je brutalno Ali naravno valja napomenuti da je MK64 3 god mlađa igra od CTR-a.
                  Last edited by ShyGuy; 24-06-2019, 13:38.

Comment

• Dobar je Crash sam po sebi ali ni malo nije zabavan kao MK8. Na drugu stranu Crash mi se sviđa jer su power up-ovi iz kutija zbilja random za razliku MK8.

Comment

• Bloodstained arrives on PS4 and Xbox One but misses out on top 10 placement.

Comment

• Da, da. Treći najveći launch ove godine u Velikoj Britaniji. Ispred su samo Days Gone i RE2. Očekivano, najviše primjeraka je prodano na PS4 (67%), zatim na Nintendo Switchu (17%), a najmanje na Xboxu One (16%). U prvom tjednu se prodao preko 4 puta više od Team Sonic Racinga.
                        Last edited by Emilijo; 25-06-2019, 04:36.

Comment

• Kako sam osvojio platinastu relikviju na stazi Tiger Temple.

Comment

• 6 stotinki

Comment

• Platinasta relikvija na stazi Papu's Pyramid. Dobro sam se namučio. Sada imam 10/18 platinastih relikvija.

Comment

• Moja najdraža staza, Blizzard Bluff.

Last edited by Emilijo; 26-06-2019, 10:32.

Comment

Working...
                                X