Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ja odustajem polako od tih tripova po starim sjećanjima i osjećajima.
    Uzeo i Crash remastera pa ga nisam završio, a iskreno, ni ne planiram. Uopće mi se više ne sviđa.

Mislim da bi i ova igra završila potpuno jednako... Dobra je bila za svoje vrijeme, no ta mehanika igre mi danas uopće ne paše. Fora mi je samo zato jer sam ju igrao kao klinac, no sada mi to uopće nema smisla. Neki dan smo žena i ja igrali Sonic All star racing, hajmo reć rip off CTR-a. Odigrali par puta i dosta...
    Ovo su sad već pocali svi pucati s tim remasterima baš zbog nostalgije i prodaje po tom ključu i naravno zbog generalnog manjka dobrih ideja...

Igra izgleda dobro, izgleda zabavno, no realno, sada u ovom stadiju života to mi je igra koju bih odigrao kod frenda 2h (par utrka) i bio zadovoljan i zasićen...

Comment

Originally posted by 4mal View Post
      Jesi ga prednarucio?
      Ne još. Ima vremena do lipnja.

Comment

Ja još uvijek mislim da sanjam. Znači stvarno izlazi Crash Team Racing remaster? I to sa online podrškom?

Comment

Originally posted by Emilijo View Post
          Ja još uvijek mislim da sanjam. Znači stvarno izlazi Crash Team Racing remaster? I to sa online podrškom?
          Haha car
          Jedva cekam!

Comment

Prva 3 Crasha sam zavrsio na ps1 ali nikad mi nisu bili ono nesto posebno, Spyra sam krenuo na ps1 i onda to nisam zelio igrat. Crash remejkove sam probao.....dosadno,Spyro me ne zanima ali CTR smo igrali stotine sati u MP i mislim da mi je cak bio bolji od MK64

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
              Prva 3 Crasha sam zavrsio na ps1 ali nikad mi nisu bili ono nesto posebno, Spyra sam krenuo na ps1 i onda to nisam zelio igrat. Crash remejkove sam probao.....dosadno,Spyro me ne zanima ali CTR smo igrali stotine sati u MP i mislim da mi je cak bio bolji od MK64
              Velika večina se i slaže da je CTR bio bolji od Mario Karta 64.

Comment

Meni je MK64 bio dobar, ali overrated. Daleko najjaci mi je bio Diddy Kong Racing.

Comment

Prosla su desetljeca ali u sjecanju mi je ostalo da je CTR imao dublju i zanimljiviju kampanju,za MP su obje bile top.
                  Diddy racing mi je bio fenomenalan jer je bio krcat sadrzajem.

Comment

Šteta što nisu includali i Crash Bash. Taj bi mix i 500 hrk platio.
                    Online ce se halati ko lud

Comment

Velika večina se i slaže da je CTR bio bolji od Mario Karta 64.
                      Jel bila neka anketa za to možda?

Ja koliko se sjećam je taj crash imao kampanju, mario kart to nema. Što se tiče ostaloga, oba su bili super s ekipom.

Comment

Hahahahaha dobra

Comment

Crash Team Racing Nitro-Fueled tema i avatari koji se dobiju prednarudžbom igre sa Playstation Stora.

Comment

Ako niste znali, sljedeće godine je dvadeseta obljetnica izlaska originala.

Comment

Mislim da cu uzet za X.....

Comment

Ove godine sam prednaručio GRIP, God of War, Spyro, Guacamelee! 2 i Burnout, a sljedeće godine imam u planu prednaručiti Crash Team Racing, Trine 4 i naravno TLOU Part II.

Comment

Working...
                                X