Announcement

Collapse
No announcement yet.

Resident Evil 3 Remake

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by The One View Post
    Igram tamam 7-icu da se zagrijem,nego ostala mi je jos samo cvrka za odigrati sto nisam u serijalu,a nekako kontam dali da pricekam remake cetvorke ili da igram onu Ultimate HD PC verziju,znam da zvuci glupo cekati remake al ono mislim ako su napravili 2 i 3 zas nebi i 4 ali mozda ipak nece nista biti od toga,pa da se ja bacim na klasicnu cvrku.Sto vi mislite?
    Vjerovatno ne u skorije vrijeme s obzirom na sve hd verzijekoje su izašle.

Comment

Tako sam i mislio da ne odemo u off zaigrat cu ga ovako al prije cu RE 3 remake.

Comment

Ja se iskreno nadam remejku Code Veronike prije svega... bio bi zlocin to ne napravit! Jedan od najboljih dijelova u serijalu i totalno podcijenjen...

Comment

Originally posted by DarkFenix View Post
          Ja se iskreno nadam remejku Code Veronike prije svega... bio bi zlocin to ne napravit! Jedan od najboljih dijelova u serijalu i totalno podcijenjen...
          Postoji velika šansa za to, jer Capcom je sa RE 2 remake ostvario jako dobre rezultate , a također će i sa ovim, pa ne vidim razloga zašto ne bi išao uzlaznom putanjom.

Comment

Ja mislim da ce prije Dino Crisis nego Veronicu.. ali budemo vidjeli .. Sada cekam igricu, i mislim da ce mi dostavljena GSLom s jednog kraja grada na drugi kraj, tu u Ri ..
            Last edited by fio82; 25-03-2020, 15:21.

Comment

Originally posted by fio82 View Post
              Ja mislim da ce prije Dino Crisis nego Veronicu.. ali budemo vidjeli .. Sada cekam igricu, i mislim da ce mi dostavljena GSLom s jednog kraja grada na drugi kraj, tu u Ri ..
              Daj boze, nitko sretniji....bas je inace manjak takvih igri danas, sa dinosaurima jel....bas mi mi dobro dosla neka takva u RE stilu sa njima!

Comment

Capcomovo sluzbeno izvjesce glasi da ce fizicka verzija RE3 Remakea kasniti.Nezna se koliko,ali ce kasniti.
                Digitalna ce biti na dan izlaska.
                Ko me je tjerao da uzimam na disku hebemu,samo da se ne mora bas dugo cekati.

Comment

Originally posted by scurry30 View Post
                  Capcomovo sluzbeno izvjesce glasi da ce fizicka verzija RE3 Remakea kasniti.Nezna se koliko,ali ce kasniti.
                  Sumnjao sam .. Bas me zanima koliko ce kasniti, ali nema veze, i onako mi je placa oko 15.og..
                  https://www.vg247.com/2020/03/26/res...-delay-europe/
                  Last edited by fio82; 26-03-2020, 12:56.

Comment

Žalosno, ali onda će se igrat PC verzija i onda kasnije kad padne cijena nabaviti PS4 radi platinuma. Do onda doktoriram igru i samo protrčim kroz nju za platinum. PC mi je kanta ali ovo još može vrtiti.

Comment

Originally posted by scurry30 View Post
                      Sluzbeno izvjesce glasi da ce mozda kasniti.

Comment

Comment

Dobra je ova Jill, ali ne voli se grliti

Comment

Originally posted by darijoman View Post
                            Dobra je ova Jill, ali ne voli se grliti
                            Voli zene..

Comment

Neznam kako vi, ali meni je jutros stigao mail sa potvrdom da li sigurno zelim kupiti igricu, i da mi stigne u iduci petak.. Znaci, nece biti zastoja, jer nebi mi to doslo bezveze

Comment

fio82 odakle si narucio?

Comment

Working...
                                X