Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears Tactics

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Gears Tactics

Gears of War single player spin-off, nazvan Gears Tactics, koji je kronološki postavljen prije događaja originalnog Gears of War naslova, na tržište stiže bez mikrotransakcija bilo koje vrste.

Izjava je potvrđena direktno od Roda Fergusona, jednog od glavnih individua Gears franšize igara općenito, koji putem Tweet-a potvrđuje kako će sve što se može ostvariti napretkom kroz igru, bivat će dostupno isključivo unutar iste, što je svakako osvježenje za čuti.

Gears Tactics je službeno najavljen još u 2018. tijekom tadašnjeg E3-a, međutim novi video gameplay trailer (odnosno “World Premiere Trailer”), prikazan je tijekom ovogodišnje The Game Awards ceremonije.
    Službeni datum izlaska zakucan je na 28.04. iduće godine, a očekuje nas 40+ sati turn-base (X-COM-like) taktičke kampanje.

Jako ugodno iznenađenje, nadam se da nećemo dugo čekati na verziju za konzole. Točnije, bolje im je da bude spremna za Series X launch

Comment

Nice, sviđaju mi se ovakvi manji projekti u kontekstu poznatih gaming franšizi. Thronebreaker kojeg sam nedavno završio baš je ogledan primjer toga koliko takve manje igre mogu proširiti lore i fino zabaviti čovjeka. GG

Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry.

The best moments

Comment

Jup; pogotovo kad ovakva igra iznjedri 40+ sati kampanje...
        Još moram Gears 5 odigrat prije ovoga.

Comment

Uvijek sam govorio da su nakon trilogije trebali ici u novu trilogiju Gears of Pendulum Wars (prije GeoW1) , ali RTS brate ne zelim 😅🖕

Comment

Working...
          X