Announcement

Collapse
No announcement yet.

Call of Duty: Warzone

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by renda View Post
    Moja ekipa i ja redovito medju top 3, crossplay ukljucen, strategija je bitna u ovoj igri.
    bez crossplaya ni ne mozes igrat warzone.

Comment

Pa no, to i kazem poanta je da pc igraci imaju prednost, ali ako dobro planiras mozes odigrat jako dobro.

Comment

Kako sam na glup način jučer došao do prve pobjede, oba saigrača pali nakon 10 minuta bez da su ispalili metak, zatim sam sjeo na helikopter, spustio se na krov neke random zgrade, oni se svi poubijali i ostala nas trojica, jedan na prvom spratu, drugi na drugom, a ja na krovu i s obzirom da sam jedini se mogao kretati, umro sam jednu milisekundu kasnije i dobio game.
        Ukupan napravljen damage čitavog squada: 30

Comment

Originally posted by Armin44 View Post
          Kako sam na glup način jučer došao do prve pobjede, oba saigrača pali nakon 10 minuta bez da su ispalili metak, zatim sam sjeo na helikopter, spustio se na krov neke random zgrade, oni se svi poubijali i ostala nas trojica, jedan na prvom spratu, drugi na drugom, a ja na krovu i s obzirom da sam jedini se mogao kretati, umro sam jednu milisekundu kasnije i dobio game.
          Ukupan napravljen damage čitavog squada: 30
          Tako svi igraju, kampiranje da je to lakrdija, solos i nekako ide, s ekipama je kaos ono, uđes u zgradu njih trojica u svakom cosku.

Polako gubim volju uopće za ovom igrom.

Comment

Igra je loše optimizirana. (na Xone radi super)

Jest da imam komp star 4 godine, no nije mi jasno zašto na low ne mogu normalno igrati,a izgleda kao govno. Recimo GTA5 sam igrao na ultra detaljima. Witcher 3 također. MGSPP ultra.

i3 4160, 8gb ram, gtx 750ti.

Trenutno mi igra crpi 1400mb grafičke memorije, i dalje nikako ne radi.

Također neke glupe bug-ove imam, ili meni nije jasna jedna stvar:

1.) otvorio sam si račun A na PC-u

2.) hoću si otvoriti račun B na xboxu čisto da mogu sa klincem igrati u klanu.

I sad ja fino otvorim račun B na PC-u (prije toga odlogiram račun A), jer je rečeno da sa istim likom možeš igrati na više platformi, kaj ne?

No kad se želim ulogirati sa računom B na Xbox - kaže da ne postoji račun (krivi mail ili lozinka).

I popizdim, krenem na Boxu otvarati račun C - i otvorim ga na apsolutno isti e-mail kao račun B. Uopće ne kuži da postoji već račun sa tom mail adresom.

Također kad se želim sa računom C ulogirati na PC - kaže da kriva šifra i lozinka. Dakle ne može se logirati sa jednim računom na više platformi.

Pa onda drugi bug - obrišem si račun B jer je viška, no kako sam bio logiran tim računom - više nisam mogao promjeniti login - ostao je "siv" tj nemoguće promjeniti mail. Morao sam restartati komp. Popizdio sam hahaha.

Na Xone radi super, igram sa mišom i tipkovnicom jer nemam živaca igrati sa kontrolorom.

Comment

Vrlo vjerojatno je do procesora.

Comment

Kakav pc imas? Nebitno je koliko je star, ako si ga uzimao "u komadu" vrlo vjerojatno imas neki bottleneck na njemu.

a pardon nisam vidio.

Vj je do i3 koja je vec arhaicna.

Pogledaj na task manageru jesu li rami ili cpu

Comment

Kad hoću izaći iz igre - onda mi se sve smrzne i 10 minuta treba da PC dođe sebi.

Ma pomirio sam se da ne mogu na PC-u igrati, igram na XBoxu

Samo kažem da je igra loše optimizirana.

Comment

Originally posted by Tomina View Post
                    Kad hoću izaći iz igre - onda mi se sve smrzne i 10 minuta treba da PC dođe sebi.

Ma pomirio sam se da ne mogu na PC-u igrati, igram na XBoxu

Samo kažem da je igra loše optimizirana.
                    Nije igra loše optimizirana nego imaš loš PC. Ta tvoja i3-ica je dvojezgreni procesor - u 2020.!

Comment

Slažem se sa Prayerom, taj CPU je bio mid range još prije 6 god.

Danas je dobar podmetac za pivu

Comment

A niti grafa bas nije reprezentativna za dns fhd rezu ..
                        bdw dobro dosao na forum
                        PC/VR-konfa +AVR 7.2.1 Dolby Atmos sustav

SPOILER4k Gaming PC
                        -----------------------------------

CPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 2*8 DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

GPU: Gigabyte RTX2080Ti Windforce OC

CASE: Fractal DD R4

-----------------------------------------
                        LCD: HP Omen 27 G-Sync 165Hz

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Keyboard: Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses: Sharkoon Skiller SGM1 RGB
                        ,Logitech MX revolution

Mouse Pad: Sharkoon 1337 RGB

Gamepad: Xbox 360 Razer Onza Tournametn BF3 edition
                        -----------------------------------------

Dolby Atmos/DTSX 5.2.1/7.1 sustav

4k OLED LG OLED 55C8
                        +
                        4k BD Dolby Vision Panasonic DP-UB820

4K HDR Samsung SHUD 55KS9002
                        +
                        4K BD Samsung UBD K-8500

Yamaha Subwoofer YST-SW 12(THX certificat)

Denon AVR-X2400H

Onkyo SKH410 dolby atmos enabled speakers

V-trek fengali No1 5.1 surround

------------------------------------------------------------------------------------------
                        -------------------------------------
                        _______

consoles:

Xbox One X 1TB

PS4 PRO

Nintendo Switch+64GB

VR:

Oculs Rift (Marvel edition)

oldies:

Xbox 360

SNESmini
                        _________
                        smartphone:

iPhone3G

Samsung Galaxy:

7e,8+,9+ S10+...

_________
                        smartwatch:

Galaxy watch 46mm

Comment

Nema to veze sto je stari proc, inace jako slabo igram na pc-u, vise mi sluzi za posao. Ja gledam iz perspektive da igre koje sam igrao na high i ultra detaljima sa ovim procom - ova na low izgleda kao govno naspram tih,a igrat ju ne mogu hahaha.

Comment

Originally posted by Tomina View Post
                            Nema to veze sto je stari proc, inace jako slabo igram na pc-u, vise mi sluzi za posao. Ja gledam iz perspektive da igre koje sam igrao na high i ultra detaljima sa ovim procom - ova na low izgleda kao govno naspram tih,a igrat ju ne mogu hahaha.
                            Ček, igrao si Witcher 3 na "ultra" detaljima sa i3 4160 i gtx 750ti?? Istu onu igru koja traži i7 3770 i R9 290 za igranje na preporučenim postavkama?

Što se tiče Warzona ja sa i5 3470 i GTX 1060 6GB imam 60 stabilnih fps-a, s tim da sam limitirao igru na taj fps, i smanjio sve detalje na low osim tekstura, jer mrzim kako izgledaju mrljave kad su na low, u svakoj igri, ne samo u ovoj.

Comment

Comment

Originally posted by Armin44 View Post

Ček, igrao si Witcher 3 na "ultra" detaljima sa i3 4160 i gtx 750ti?? Istu onu igru koja traži i7 3770 i R9 290 za igranje na preporučenim postavkama?

Što se tiče Warzona ja sa i5 3470 i GTX 1060 6GB imam 60 stabilnih fps-a, s tim da sam limitirao igru na taj fps, i smanjio sve detalje na low osim tekstura, jer mrzim kako izgledaju mrljave kad su na low, u svakoj igri, ne samo u ovoj.
                                A ne sjećam se postavka točno, da li je ultra, high, samo znam da je sve bilo 90% po jačini uključeno.

Žilavo govno je i3.

Tek ću na jesen mjenjati pc, pa ću onda moći i tamo igrati.

Za sad si priključim tipkovnicu i miša na box i igram.

Jest da je glupo malo jer mi je TV onako visoko na zidu, pa ne prirodano položaj imam.

No vidio sam da postoji nekakav wirelles hdmi i vga prijenosnik. Morat ću to istražiti kako to radi, htio bih da mogu prenijeti sliku sa Xboxa na monitor u sobu, bez žice. A da nije steam jer mi loše radi.

Comment

Working...
                                X