Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mafia: Trilogy

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mafia: Trilogy

Mafia serijal dobit će trilogijski paket prerađen za aktualne platforme, a više o svemu doznat ćemo 19. ovog mjeseca.

Serijal igara Mafia zaživjet će u potpunosti na modernim PC-jevima te još uvijek aktualnim PS4 te XBO konzolama. Bit će to kolekcija prvih triju igara, remasteriziranih u novom ruhu. I bit će to prvi put da se sve igre Mafia serijala mogu igrati na jednoj platformi, ako izuzmemo PC.

​​​​​​​

Holy shit,

Slike remake Mafie Definitive editiona
    Ostatak na linku:
    https://twitter.com/shinobi602/status/1260595059134693376
    EX6IgzkWAAAtIGw.jpg
    Last edited by josip146; 13-05-2020, 17:04.

Comment

Mafia: Trilogy remastered incoming. Veselim se jedinici dok mi je za druge dvije relativno svejedno.

Comment

Vrlo zanimljivo.

Ali dok ne vidim gameplay videe i animacije likova i lica, ostat ću rezerviran.

Comment

Originally posted by Raskoljnikov View Post
          Mafia: Trilogy remastered incoming. Veselim se jedinici dok mi je za druge dvije relativno svejedno.
          Ja se veselim prvome i drugom dijelu, a stvarno ne znam što im je trebalo uključivanje trice.

Ta igra ionako ima odličan soundtrack i uvod igre od 2h, a ostatak je baš meh

Comment

Postovi prebačeni u službenu temu!

Comment

Official Teaser

Edit: nezz zakaj u attachmentu ne dela.

Last edited by josip146; 13-05-2020, 17:22.

Comment

Full se nadam da će ovo biti prava stvar, ali imam i ogromnu bojazan da nebude na razini prve dvije igre, da više bude kao treća igra. Doslovce mi se gadi pomisao da bi igra bila imalo kao treći dio. Volio bih čak da ovo bude u jednu ruku reboot svega, pa da naprave od te tri priče nešto novo, ili prodube sve što smo proživjeli sa sve tri igre. Mada mi ovako na prvu djeluje kao nepotrebni bućkuriš. Nadam se da griješim. No vidjet ćemo s prvim konkretnim informacijama i video materijalima.

Comment

Bezveze se baviti špekulacijama dok ne vidimo konkretno što će točno napraviti, ali osobno ne bih oko jedinice i dvice puno dirao. Uljepšavanje i eventualno dodavanje sitnica. Sve ostalo je po meni nepotrebno. A za tricu je i meni fakat nejasno čemu je uključuju, ali možda su i sami svjesni koliko je igra ružna u dosta segmenata bez obzira na grafičke postavke koje stavimo.

Comment

Malo sam se pogubio posto sam vidio screnshot josip146 jeli ovo remaster igara ili remake

Comment

Mislim da je prva ta slika, slika jedinice; nadam se. Tommy Angelo <3

Comment

Ja se svakako veselim.
                        Meni osobni je trica bila skroz ok.

Comment

Ma ovo ce bit remake sve tri igre. Poboljsana grafika i neke sitnice, a sve ostalo ce ostat isto, tako sam ja razumio.

Sta se mene tice vise od toga i netreba, prva igra je teski vrh, samo da poboljsaju grafiku, druga je vise manje dobra, samo malo grafika, a treca me i ne zanima.

Comment

Treća igra je imala dosta potencijala, ali ju je Hangar 13 doslovce sjebao kvalitetom i nižerazrednom produkcijom.

Comment

Originally posted by Solid Snake View Post
                              Malo sam se pogubio posto sam vidio screnshot josip146 jeli ovo remaster igara ili remake
                              Priča se po bespućima interneta da je

Mafia 1 remake
                              Mafia 2 remastered (nadam se da je ipak tipfeler i da je 2 također remake)
                              Mafia 3, boli me uho.

Također navodno izlazi 28.8. ove godine

Microsoft store: https://www.microsoft.com/hr-hr/p/ma...ot:overviewtab

Comment

Working...
                              X