Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mafia: Trilogy

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Mafia 2 stara verzija vs. Definitive

Izgleda bolje, ali ne puno. Značajna razlika u FPSu, bugovi. Valjda će popraviti, ali mene osobno koji sam 2 puta prešao Mafiu 2 uopće ne privlači da ponovno prelazim.

Comment

Ja ću svakako odigrat jedinicu i dvojku, kad tad.
      To si računam kao obavezno štivo.

Comment

Ima li trojka jos problema i jeli grafika imalo bolja.?

Comment

nisam nikad odigrao jedinicu niti dvojku tak da malo bolja grafika i fps nisu problem

Comment

Comment

Jel igrao tko dlc-eve od trojke?

Budući da imam Mafiu 3 koja mi je doduše baš loša što sam i istaknuo već par puta, ali budući da su dlc-evi free, da li ih se isplati odigrati?

Comment

Mafiu 3 sam odigrao na PS4 i bila mi je skroz dobra (izuzev bugova).
                Mafiu 2 sam odigrao na PC i bila je odlicna. Prica likovi sve.
                Mafiu 1 sam kao klinjo igrao na PC i razbijao aute po ulicama.

Svakako planiram odigrati ovu remastered trilogiju na PS4.

Comment

Originally posted by josip146 View Post
                  Jel igrao tko dlc-eve od trojke?

Budući da imam Mafiu 3 koja mi je doduše baš loša što sam i istaknuo već par puta, ali budući da su dlc-evi free, da li ih se isplati odigrati?
                  Napisao sam sličnu stvar u PDFu Mafia 3, ali budem ponovio.

Ako ti je igra baš loša nisam siguran da ti se isplati siliti samog sebe bez obzira što su free DLCovi zgodan dodatak.

Imao sam ranije samo DLC Sign of the Times, tako da sam njega jedino odigrao. Mračna atmosfera, istražuješ kult. Dosta me podsjetilo na LA Noire. Mislim da im je to čak najbolji DLC, ali pošto druge DLCove nisam odigrao planiram ponovno instalirati Mafiu 3, pa i njih odigrati.

Comment

Jogurti defitnivnih edicija dvojke i trojke su vani. Možda da netko proba ako nije siguran u kupovinu.

Comment

I dvojka i trojka su se mogle naći na dobrim popustima tako da vjerujem da dobar dio ljudi posjeduje definitive verzije, a i pitanja su se uglavnom odnosila da li im se isplati instalirati/odigrati. Kad izađe jedinica će već biti druga priča.

Comment

Ja cu cekati jedinicu i onda roknuti sve po redu
                        PC SPECS:

SPOILER
                        CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

Nisi igrao te igre?

Comment

Jesam prve dvije ali dosta toga se ni ne sjecam vise, iako obje pamtim kao odlične u globalu. Treću nisam ni probao jer su je na početku svi pokenjali ali rado ću ju odigrati kad dođe sve u kompletu.
                            PC SPECS:

SPOILER
                            CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
                              Nisi igrao te igre?
                              Ja nisam igrao jedinicu, nadam se da ću uživati. BTW, odigrao sam jedan DLC za Mafiu III i prisjetio se kako igra ima šarma puno, kako su dobri dijalozi i kako je genijalna muzika.

Comment

Ja jedinicu nisam odigrao isto jedva cekam neznam ni pricu ni nista,igram mafiu 3 yogurt verziju cisto da vidim razliku nisam nesta primjetio razliku u grafici ali fluidnija je cistija igram na fhd rezuluciji dobro ce doci novpecenim mafijasima da kupe na nekom popustu.Nemogu reci koja mi je najdraza igra nisam jedinicu odigrao ali 2 ica mi je bila predobro napravljena osjecao sam se pravi mob boos prica mi je bila na razini gta san andreasa nadam se da ce kec bit dobar

Comment

Working...
                                X