Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirror's Edge: Catalyst

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ne berem?

Comment

Mirror's Edge: Catalyst je sve što je originalni Mirror's Edge trebao biti...

Original je bio u jednu ruku genijalan, a u drugu ruku neiskorišten potencijal...

Da nisam prošli mjesec uzeo EA PlayPRO, vjerojatno ne bih odigrao ovu igru još dugo dugo vremena, a možda je ne bih nikada ni zaigrao. Original sam odigrao dva puta te iako sam bio zadovoljan, uvijek mi je nešto falilo u toj igri, onaj touch da igra ne bude samo potencijal. Catalyst je sve ono što je original trebao biti. Oduševljen sam što su maknuli oružje iz ruku protagnostice i što smo ostali samo na tjelesnoj bliskoj borbi. Parkour je uz neke gadgete i skillove puno zabavniji, brži i atraktivniji. CIjela igra je eye-candy i uz open world te dosta side aktivnosti poprilično me iznenadila kvalitetom. Štoviše mislio sam po nekom svom sjećanju da je igra bila FAIL, no onda sam pročitao zapravo visoko pozitvne dojmove sa Steama, pa sam brže bolje krenuo u rebootanu avanturu s Faith. Priča te likovi i kako je sve to plasirano prezentacijom nisu ništa specijalno, no služe svrsi te je logično Faith i jedini konkretan lik koji je dobro okarakteriziran i kojeg ću se sjećati. Level design je umjetnost DICE-a i igra izgleda čudesno te se još bolje vrti. U globalu pohvalio bih superprecizne kontrole, no znale su me i onde koštat "života" i živaca. Gameplayom sam jako zadovoljan i igra kao cijeli paket je konkretna i kompletna te ću joj se zasigurno vratiti u budućnosti. Kada je još jednom odigram, neka najave nastavak...

Comment

Working...
      X