Announcement

Collapse
No announcement yet.

Death Stranding

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Bri@tore View Post
    odmor duše, uživanju u prekrasnim krajolicima, vjerovatno i za razmišljanje o smislu života igrajući ju.
    Slično kao pecanje u Red Deadu

Comment

• Originally posted by Simon View Post
      Ne znam da li mi se igra ovo ili ne, ne znam što očekivati od igre
      Očekuj neočekivano, odnosno simulaciju HP expresa u postapokaliptičnoj Americi

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post

Očekuj neočekivano, odnosno simulaciju HP expresa u postapokaliptičnoj Americi
        Više mi vuče na Overseas

Comment

• Imam osjećaj da igru nije napravio Kojima da bi je popljuvali poprilično, a ovako su kritičari dosta suzdržljivi

Comment

• Originally posted by Picek View Post
            a ovako su kritičari dosta suzdržljivi
            Onda očito ne mislimo na iste kritičare

Comment

• Počeo s igrom. Dakle super je svijet, odnosno priča svijeta koliko sam do sada čuo i vidio. DOsta zanimljiv koncept koji me zaintersirao, jer kao i inače ne znamo sve odmah na početku.

Svoje prve dostave sam obavio perfektno uz to da nije baš najjednostavnije napraviti neke stvari. Od stamine, prelazaka rijeke, održavanje ravnoteže...
              Dakle ne može se smao tako trčati po terenu i to je to. Treba pažljivo birati put (pogotovo ako si nakrcan teretom...).
              Od toga da se izgubi ravnoteža kada se spuštaš ili penješ po nekim mjestima, a ako padneš - roba koju nosiš se oštećuje...

Isto tako kada se nosi teža roba ili se nakupi puno manjih paketa - uz svu navedenu problematiku - dolazi do zanošenja našeg "poštara" na stranu, ovisno kako skrećemo, trčimo, puše vjertar, itd.
              Pa dodatno se mora paziti jer je tada vrlo lako pasti i ošteti robu jer te jednostavno težina prevagne na neku stranu i padaš.

Ne znam, meni se za sada sviđa i baš mi paše spoiri tempo. Budem vidio kako će se dalje razvijati situacija...

Comment

• Znaci postar simulator

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
                  Znaci postar simulator
                  Ne mogu to baš tako opisati jer jednostavno sam tek započeo igru i ne znam skoro ništa o istoj jer sam izbjegavao sve trailere, promotivne materijale, recenzije, itd.
                  Želim imati svoje iskustvo igre.

U svakom slučaju jako je zanimljiva i atmosferična igra. Do sada u par minuta što sam igrao - cilj mi je bio prenijeti teret od mjesta A do mjesta B. No to nije uopće tako jednostavno kao što se čini. Teren zna biti zahtjevan, možeš skeniranjem naićina neke druge izgubljene pakete pa ih pokupiš i budeš i za njih plaćen. Postoji sustav povjerenja prema tebi od strane određenih gradova, isto tako ti kao ti napreduješ i dobivaš bodove i rastu ti statisstike (moram još vidjeti kako će to raditi i čemu sve služi).
                  Priča je zato (za sada) jako dobra i kažem vuče me da idem dalje.

Imaš i interakciju sa "zajedicom" igrača u smislu da je netko ranije prošao tim putem i ostavio za ve igrače ljestve ili klinove i uže za penjanje pa mu možeš lajkati to i iskoristiti ako ti treba.
                  Kažem tek je početak i ima hrpu zanimljivih stvari, a mislim da nisam ni zagrebao niti 1/4 mogućnosti gameplay-a, a kamo li priče i sve mehanike...

Comment

• Hrv4tin4 jel treba PS+ za ove online interakcije?

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                      Hrv4tin4 jel treba PS+ za ove online interakcije?
                      Mislim da ne, barem nije navedeno. Jednostavno sam naišao na stvari koje su postavili igrači. Ja sam gledao mapu, jer na njoj vidiš teren pa znaš gdje je planina, rub, itd.) Možeš si ručno crtati put i nacrtao sam si po mom mišljenju neki najbolji put.
                      Kada sam došao do stijena vidim da je tamo bio netko prije mene i da nije ostavio te ljestve i klinove - sigurno se ne bih lako popeo tim putem. Tako da sam mu stvarno zahvalan kao početnik!
                      Njega naravno niti vidiš niti ga igdje ima, no te predmete koje je ostavio - poslužili su meni za puno lakši i brži dolazak do cilja...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Mislim da ne, barem nije navedeno. Jednostavno sam naišao na stvari koje su postavili igrači. Ja sam gledao mapu, jer na njoj vidiš teren pa znaš gdje je planina, rub, itd.) Možeš si ručno crtati put i nacrtao sam si po mom mišljenju neki najbolji put.
                        Kada sam došao do stijena vidim da je tamo bio netko prije mene i da nije ostavio te ljestve i klinove - sigurno se ne bih lako popeo tim putem. Tako da sam mu stvarno zahvalan kao početnik!
                        Njega naravno niti vidiš niti ga igdje ima, no te predmete koje je ostavio - poslužili su meni za puno lakši i brži dolazak do cilja...
                        Jbg, jel to znači kad netko bude igrao za godinu dana da će imati sve olakšano?

Comment

• Cekaj to je open svijet ! a u klinac...
                          mislio sam da je single player bez upliva drugih tj . sandbox tip..

Comment

• Originally posted by Bri@tore View Post

Jbg, jel to znači kad netko bude igrao za godinu dana da će imati sve olakšano?
                            Ne vjerujem, mislim da je to samo od nekog random igrača. Jer ako sam dobro shvatio to je sve postavio jedan lik kada sam sada išao gledati snimku...
                            Dakle uzeli su jednog lika i od njega mi "dali" stvari.
                            Realno ja ni nemam te mogućnosti još niti te stvari... Tako da je možda on to i kasnije postavio, a ne na toj misiji.

Pretpostavljam da ti igra da tako random od nekoga put gdje ćeš se u početku lakše snaći....

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                              Cekaj to je open svijet ! a u klinac...
                              mislio sam da je single player bez upliva drugih tj . sandbox tip..
                              open world je....no recimo meni je neki Igor ostavljao ljestve na par lokacija gdje je meni bilo lakse za prijeci pa sam mu kao dao Like za to.

dobro je opisao Hrvatina, imam neka 2 i pol sata u igru, sad sam uzeo pauzu za veceru pa cu nastaviti.
                              u pocetku nisam htio uzimat igru jer dijeluje kao postar simulator no s vremenom kontam da ce se svasta desiti i da bi moglo biti akcije, a ovo od A do B lokacije je standard kao u svakoj igri

Comment

• Ajmo ljudofi ​​​​​​, dajte dojmove

Comment

Working...
                                X