Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption II

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Imam bolju.

Comment

• Daj da vidim!

Comment

• Daj da rađe čujem dojmove i koliko si sati već u igri?

Comment

• Trenutno jedina zamjerka su kontrole... 86 tipki i 45 kombinacija za svaku radnju.... Ali ostalo je, očekivano, vrhunski

Comment

• Igram sa gamepadom, na 50 FPSa i napucavanje i kretanje je odlično...

Čole, nema dojmova.. Lutam, lovim, padam sa konja, svađam se...
            Last edited by doktor1; 07-11-2019, 19:00.

Comment

• Samo savjet jedan, boravi u svakom chapteru što duže.

Comment

• Ja isto planiram povremeno se vratiti u svijet pošto sam sve već istražio. No da, igra je prekrasna, maknuo sam motion blur i stvarno detalja ima na pretek...
                Baš čista uživancija prisjetiti se svega što sam prošao. Možda ovaj put odlučim ići "drugim putem"...

Comment

•  

Comment

• Čekam RDR2 PS5 Remastered onda ja stavljam slike

Comment

• Comment

• PS2 grafika Nisam očekivao da je tako ogromna razlika između low i max.

Red Dead Redemption 2 Low vs. Max (Graphics Comparison) 0-32 screenshot.png

Comment

• U suštini, malo bolje od tekstura bazične Xbox One verzije.
                          Riding a unicorn makes me feel like a kid again!
                          Geralt: Reminds me of something else entirely.

Steam

Comment

• Dok Red Ded nije došo na PC

-----kakva grafika, kakvi detalji, ovo nemože PC jer je rađeno za konzole, ovo je vrh grafike.....

Red DED dođe na PC i ima postavke debelo iznad boxa 8xX koji ima medium / low uz par high postavki
                            ----"ja ne vidim razliku, to je isto sranje"

I, eto, odjednom grafika nije bitna!!

Jer eto, bitna je kada treba biti bitna - kada fanbojevi izdrkavaju!

Vidio sam RDR2 na PS4 PRO n a HDR televiziji i osto sam PAF!!

I onda sam ga pokrenuo na računalu i ne da sam osto PAF, nego sam vidio generacijski napredniju prezentaciju!
                            Samo je problem šta grafiku komentiraju ljudi koji pojma nemaju o grafici i prezentaciji

Comment

• Kao netko tko je igrao na PRO i LG C8 oledu mogu reći da je na PCu prezentacija (baš je to dobra riječ) dva nivoa bolja. Samo 60+ fpsova radi čuda... Slika je oštrija, detalji su bolji....
                              Kako bilo da bilo, osobno mi je igra bolje sjela na PCu (prije svega zbog kontrola), ali grafički je predobra...
                              Naravno, treba spomenuti da nisu baš najbolji port napravili ovaj put, kao što niti onaj drlog od launchera nije previše pomogao....

Comment

Working...
                              X