Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K serijal

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Jel se zna konačno kako ugasiti one idiotske postotke ispod protivničkih igrača kada se kontrolira Kralja?
    Ili da se vratim na 2K19?

Comment

• Šta nismo to već pet puta prošli? U obrani je to badge defensive leader i vjerojatno je nekom igraču HOF, u napadu to može biti badge flor general i isto je HOF. Izaberi tog igrača edit i traži po badge ili mu isključi kompletno taj badge ili ga reduciraj na bronze.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
        Šta nismo to već pet puta prošli? U obrani je to badge defensive leader i vjerojatno je nekom igraču HOF, u napadu to može biti badge flor general i isto je HOF. Izaberi tog igrača edit i traži po badge ili mu isključi kompletno taj badge ili ga reduciraj na bronze.
        Može i na gold, to se samo vidi na HOF

Comment

• Ja vcrs nastavljam, moram se vratit na pobjedničke staze.
          Tri poraza za redom zaista loše zvuči.

Comment

Šta nismo to već pet puta prošli? U obrani je to badge defensive leader i vjerojatno je nekom igraču HOF, u napadu to može biti badge flor general i isto je HOF. Izaberi tog igrača edit i traži po badge ili mu isključi kompletno taj badge ili ga reduciraj na bronze.
            Tražio, ali nigdje nisam našao način kako isključiti to što trebam isključiti.
            Ne kužim odakle im ideja da ubace takvu glupost.

Comment

• Ma meni su fora ti badgevi, ove i ja isključujem, no fora mi je onaj koji projicira di će se lopta odbit kad protivnik fulava koš.

Comment

Ma meni su fora ti badgevi, ove i ja isključujem, no fora mi je onaj koji projicira di će se lopta odbit kad protivnik fulava koš.
                Rebound chaser?

Comment

• Da

Comment

• Ne to nije badge, nego Glass cleaning takeover,

Rebound chaser neme veze s time.

Znači kada igrač gori, a ima glass cleaning takeover onda se vidi to odbijanje.

Comment

• Originally posted by Bri@tore View Post

Tražio, ali nigdje nisam našao način kako isključiti to što trebam isključiti.
                      Ne kužim odakle im ideja da ubace takvu glupost.
                      1. Settings
                      2.Create Roster
                      3.Download official 2k roster
                      4.Skrolaš ekipe i svaki igrač koji ima HOF badge floor general ili defensive leader udeš na njega i edit badgeve
                      5.Spustiš svakom koji ima HOF na Gold
                      6.Save roster
                      7.Svaki put kada ideš igrati običan play now moraš stisnuti trokut ili kvadrat kad biraš ekipe i odabrati custom roster.
                      8. Ako igraš my league, dovoljno ga je jednom loadati prije nego počneš igrati taj mode.

Comment

• ja sam dobro sinoć igrao, namjestio slidere kako mi paše jer mi triba još malo osjećaja za tajming dok pucam. Mislim da je 3-1 u NBA, a na streetu 2-1 za mene.

Uživao sam, našao opcije za taktiu i kako je igra detaljna što se tiče stastistike, iznenadio sam se.

Ne da mi dvije za redom slike... Nema veze može ovako.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Budući da ima dosta forumaša koji igraju 2k,

ako ste za i naravno ako planirate igrati my career, možemo se skupiti svako sa svojim igračem i igrati 5 vs 5, ili 3 vs 3

Comment

Ima jedna bitna stavka za statistiku, a to je da se simuliraju minute po realnom vremenu; inače će vam u statistici pisat da je igrač igrao 32 minute ako igra sve minute u utakmicu, u odnosu na 48 jel (ako ste stavili četvrtine osam minuta).
                            kako ću to namjestit?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Pa gore ti piše tu u temi, ono On ili Off

Comment

• Originally posted by josip146 View Post

Na koji mode mislis?

Ukoliko planiraš igrati obične gejmove online, nema problema,

my team će ti biti problem jer svi imaju vrhunske ekipe i matchmaking je očajan i uvijek će te spajati s jačima od sebe.

Park/rec/pro am (igraš sa svojim igračem kojeg napraviš) 3 vs 3, 2vs2, 5vs5 (preporučam da imaš nekog s kime možeš igrati, random igrači nemaju pojma i samo forsiraju bezvezne šuteve)

Inače ja u tim modovima imam preko 2500 gejmova odigranih (Imam dva frenda) i skupa halamo.
                                Obicni mode (Match). Volio bi i myteam probati, ali znam da je to zivo kockanje i namjestaljka.

Comment

Working...
                                X