Announcement

Collapse
No announcement yet.

Igre čije nastavke željno očekujete, ali nikako da ih i službeno najave?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Igre čije nastavke željno očekujete, ali nikako da ih i službeno najave?

Tu se raspišite o igrama koje željno iščekujete, ali nikako da ih i službeno najave.
    U obzir dolaze samo igre, o kojima se ništa nezna, te čija najava nije nigdje spomenuta.
    Ja ću probit led sa svojom listom igara čije nastavke bi želio vidjeti...

Brothers in Arms Cijeli serijal je fantastičan i u ono vrijeme revolucionaran, hoće me opet WW2 setting.
    Half-Life Želim jako vidjeti ponovo Gordona Freemena i HL sagu. Vjerujem da bi nastavak mogao biti tehničko čudo.
    SWAT Baš igram SWAT 4 ovih dana i kao veliki fan serijala, prošlo je već previše godina od ove odlične taktičke pucačine.
    Ghost Recon Future Soldier Neki dan sam se upustio u šesti prelazak dvanestsatne kampanje i toliko mi je dobra, da molim Boga da najave nastavak.
    Operation Flashpoint Isto tako molim onog gore, da najave novi nastavak, ali da ne ode u ruke Codemastersa.
    Driver Ovaj serijal pod hitno treba nastavak koji bi vratio serijal u one visine koje je zaslužio sa prve dvije igre.
    Red Dead Redemption Nezz, dal je bolje da ovo remek djelo ostane netaknuto, ali vjerujem da može bolje; Rockstar je to u stanju...
    Ryse: Son of Rome Setting, audiovizualna prezentacija i priča zaslužuju puno bolju igru, pa se stoga nadam nastavku ovog potencijalno dobrog naslova.
    GoldenEye 007: Reloaded Jako podcjenjena igra te loša odluka da zaobiđe PC platformu; inače jedan od boljih FPS-ova koje sam odigrao.
    Syndicate Isto podcjenjena igra, dobrog napucavanja i iznenađujuće dobrog AI-a. Futuristički izgled je bio awesome.
    Kane & Lynch Serijal koji nikad nije dostigao naziv dobre igre, jer je potonuo u tehničkim problemima i presolidnoj gameplay mehanici.

Sada je vaš red...

Na prvi Flashpoint misliš? Arma serijal je njegov nasljednik.

Comment

Vampire the Masquerade - da dođe u ruke nekom sposobnom timu, da ne bude leglo bugova, a setting i atmosfera kao iz Bloodlinesa.

Comment

Warcraft 4 - nakon toga idem u gaming mirovinu

Comment

Alpha Protocol

Gaming svijet treba još likova kao što je Steven Heck.
          Make America great again!

Comment

Originally posted by Veigue View Post
            Alpha Protocol

Gaming svijet treba još likova kao što je Steven Heck.
            Veoma podcijenjena igra, možda čak i unikatna što se tiče settinga i same mehanike...Kako mi je onaj Brayko dizao tlak i na kraju sam ga uspio pobjediti pomoću glitcha, lik se zaglavio na jednom mjestu tako da sam mogao neometano plasirati headshote...

Comment

beyond good & evil

Comment

Originally posted by cruster View Post

Veoma podcijenjena igra, možda čak i unikatna što se tiče settinga i same mehanike...Kako mi je onaj Brayko dizao tlak i na kraju sam ga uspio pobjediti pomoću glitcha, lik se zaglavio na jednom mjestu tako da sam mogao neometano plasirati headshote...
                Nebih znao, s njim nisam imao problema.
                Mene je gnjavio onaj na promatračnici, a i njega se moglo ubiti pomoću glitcha (približi mu se, stani njemu s desna i deri - uopće te ne vidi).

Al stari... kad pređeš igru 3 puta, svaki put sa drugim završetkom i onda odeš na neki forum i vidiš da je ekipa dobila druge završetke... neprocjenjivo.

Comment

Let's see... (ako je nešt već najavljeno... slobodno me ispravite):
                  Devil May Cry 5 - bilo bi dobro da okončaju stvari koje su ostavili otvorene tipa Vergil/Nelo Angelo i završe originalni serijal, a onda nek rade rebootove ili što god žele.
                  Kya 2 - huge cliffhanger na kraju jedinice, odlična igra koja nažalost nije dobila pažnju koju zaslužuje.
                  Valkyrie Profile 3 - red je da Hrist dobije svoju igru plus moar Freya.
                  Megaman Legends 3 - bio najavljen, pa otkazan. Od onda ništa... Bogohuljenje.
                  Darkstalkers/Vampire Savior - neka Capcom zaposli ArcSys da napravi novi Darkstalkers - instant buy.

Comment

Alundra, Legacy of Kain, Beyond Good & Evil, Gladius...

Comment

Black. Jednostavno predobra pucačina u svoje vrijeme, Za one koji neznaju, dosta stvari je iz blacka preneseno u CoD Black Ops, prvo što upada u oči je Black Ops težina,nakon toga story telling u kojem je operativac uhićen i mora ispričati svoju stranu priče, i naravno, neizbježni vječni negativci Rusi i Čečeni. Čak je i sad znam zaigrati...

Comment

I dalje cekam Warcraft 4 :/

Bad Company 3 - zadnja kvalitetna pucacina u kojoj sam stvarno uzivao je Bad Company 2

YGO Capsule Monster 2 - jedna od prvih taktickih rpg-a koji sam odigrao u karijeri punoj istih

Birth by Sleep Remake - najgenijalnija i najkompleksnija prica, vrhunski okarakterizirani likovi, katastrofalna borba

Knack 2 - ima potencijal da bude novi Crash to je meni dovoljno, šareni zabavi platformer....original je srednja žalost ali polazem nade u njih

Star Wars TFU 3 - why not

God of War 4 - nemojmo se lagati ljudi, svi ovo cekamo

I

Warcraft 4

Comment

Originally posted by Swag Sunny View Post
                          Valkyrie Profile 3 - red je da Hrist dobije svoju igru plus moar Freya.
                          Darkstalkers/Vampire Savior - neka Capcom zaposli ArcSys da napravi novi Darkstalkers - instant buy.
                          VELIKI plus na ovo.
                          Dečki (i cure?) iz Arc System Works-a stvarno znaju svoj posao (Blazblue-ov netcode je gotovo pa savršen, a čujem da ni onaj za P4 Arenu nije ništa lošiji), a što se Valkyrie tiče... ajde, ako ništa drugo, barem imamo ovaj spiritualni nastavak zvan Exist Archive.

Comment

• Swag Sunny
                            Swag Sunny commented
                            Editing a comment
                            Vidiš za Exist Archive nisam ni znao, sad se pitam što to za Valkyrie serijal znači, haha. Thx za hintu.
                            Istina, što se tiče današnjih šora, Ark Sys je bez premca (i da, imaju dobar broj zgodnih cura koje rade na razvoju igara - vidio u artbooku). U zadnjem Guilty Gear-u se baš vidi da je produkcija vrh.

Malo zaboravljen topik, pa ga liftam...

Znači želim nastavak s popularnim i voljenim Richard B. Riddickom.
                          Obje igre su bile kultne i dobre bez obzira na osrednje metacritic ocjene i recenzije.
                          Meni osobno kada su bile aktualne bile su top; The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay jest i dan danas odlična igra.

Nastavak je dosta lošiji, no u ono vrijeme je i on bio dobar.
                          Danas mislim da je financijski neisplativo gurat takvu HC fanovski orjentiranu igru, no ja bih prokvrario od sreće kada bi dobili takvu kvalitetnu igru.

Comment

Butcher Bay je stvarno bio fantastičan i neopravdano zaboravljen naslov. Melee combat iz prvog lica je teško pulloffat, al tu su ga nailali baš.

Comment

Working...
                            X