Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji DLC paketi?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Najbolji DLC paketi?

Koji su vam najbolji DLC paketi koje ste imali prilike isprobat i koji su se isplatili dodatno platiti?

Point Lookout, Fallout III
    Istinbog, bio mi je na GOTY verziji, ali se računa.

Treasures of the Sun, Dungeon Siege III
    Jedan jako dobar DLC (za meni prilično dobru igru) koji nije sklepan na brzinu i pruža dovoljno zabave za tu (mizernu) cijenu po kojoj se prodavao.

tamo nešto, Project Gotham Racing 4
    Nisam baš najbolje opisao... da, uglavnom, prije nego li je Bizarre propao (ili je prodan?) nudili su neke pakete staza i auta za ukupno... 3 eura? Uglavnom, produljilo je igru za kojih 10 sati. Ja happy.
    Make America great again!

Comment

Reaper of Souls za Diablo 3, mislim ekspanzija ali najbolja....ikad

Far Cry 3 Blood Dragon

Comment

Ako ćemo o ekspanzijama... da, RoS je odličan, slažem se, ali Hellfire (za prvi Diablo) mi je ipak br. 1.
        Make America great again!

Comment

Undead Nightmare za RDR i Burial At Sea za Bioshock Infinite su mi bili dobri od novijih, odnosno od nedavno odigranih.

Morao bi odigrati DLC-ove za Dishonored.

Comment

Nekada Bloodmoon za Morrowind, a u novije vrijeme Dragonborn za Skyrim.
            Volim Solstheim, otok koji je nekada povezivao Morrowind sa Skyrimom, a sada Skyrim s Morrowindom.
            Hrpa contenta, dobra doza nostalgije, jedan od najboljih DLC-a ikada.

Comment

Da malo probudim temu, em je stara ko biblija, em puno ljudi aktivnih nije ništa ovdje napisalo.

Comment

Naveo bih drugi DLC (The Fate of Atlantis) za AC Odyssey. DLC se sastoji od tri dijela, svaki na vrlo zanimljivim lokacijama te priča koja sve jako dobro povezuje i fino se nadovezuje na glavnu priču.

Comment

Ja jos nisam odigrao DLC koji bi bio dostojan ove rubrike...

Comment

Kod mene gotovo svi DLC-ovi su se isplatili

Svaku igru da sad ne nabrajam ako sam je odigrao i da ima DLC-ove, obavezno odigram i njih. To je gotovo u 90% slučajeva.

Darks souls serijal, The Witcher 3, Bioshock serijal, Metro 2033 serijal jedni od izdvojenih, ali kao što rekoh većinom ih odigram

Comment

Witcher 3 DLC-ove sam zaboravio, to se obavezno treba odigrati uz glavnu igru.

Comment

Originally posted by Picek View Post
                        Witcher 3 DLC-ove sam zaboravio, to se obavezno treba odigrati uz glavnu igru.
                        Jer su bolji od glavne igre

Comment

Originally posted by darijoman View Post

Jer su bolji od glavne igre
                          Da li su bolji od glavne igre teško je reći jer je glavna igra vrhunska no svakako su izvrstan dodatak i ne smiju se propustiti, pogotovo sad kad dolaze u GoTY ediciji s glavnom igrom.

Comment

Originally posted by Picek View Post

Da li su bolji od glavne igre teško je reći jer je glavna igra vrhunska no svakako su izvrstan dodatak i ne smiju se propustiti, pogotovo sad kad dolaze u GoTY ediciji s glavnom igrom.
                            Ma znam zezam se , ali su u istoj kategoriji po kvaliteti.

Ima još igra koji ispunjavaju iste kriterije kao Dying Light, Dark Souls 3 ,Bloodborne, Bioshock Infinite, Wlofenstein The new Colossus koje su mi trenutno pale na pamet

Comment

Inače, DLC-ove smatram điberlukom i načinom da se pokupi lova jer si nekad davno (npr. na PS1, PS2) kupio igru i to je bilo to. Novim konzolama, internetom, HDD-om i slično razvile su se mogućnosti dodatne zarade i pojavili su se DLC-ovi. No, ako je DLC dobar i kvalitetan, uzet ću ga i odigrati koliko god si svaki put mislim kakvo je to muženje love.

Comment

Working...
                              X