Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji DLC paketi?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Ne, ti pričaš da je normalno prije izlaska same igre razdvojiti radnju u DLC pakete što ovdje nije bio slučaj. Danas DLC izlazi već nakon mjesec dana od poštanja igre u prodaju što nikako nije normalno niti prihvatljivo.
    Neću više da spominjem The Witchera 3

Zna se da je to jedna od najboljih igara ikada a i sam razvojni studio među najboljim također. Ne mogu svi biti najbolji ili mogu ne znam

Ima još dobrih i kvalitetnih DLC-ova, ali se naplaćuju uglavnom

Ne znam ja koliko je to normalno ili nenormalno ali normalno da će ti naplatiti dodatni gameplay.

Mislim nije ni bitno da sad bez veze polemiziramo oko toga jer kao što i sama tema kaže ja DLC-ove redovito kupujem za sve igre koje volim a naveo sam samo neke primjerke u ranijim postovima i meni to ne smeta

Comment

Kod Witchera dobiješ dva DLC-a koji ukupno pružaju cca 40h gameplayja što čak i može proći kao DLC i ajde, za to se isplati dati novce. Ali nemreš mi za Dirt Rally 2.0 naplatiti 600-700kn za Deluxe verziju i nakon što sam to platio, javlja mi da još moram pljunuti 190kn ukoliko želim 3. i 4. sezonu da bih dobio 2-3 staze i par automobila. To za mene nikako nije OK i kad ne znaš kak bi zgrnuo pare, onda pribjegavaš ovakvim načinima. A za ovo što plaćaš dodatno u Dirt Rallyju 2.0 je prije 3 godine bilo uključeno u osnovnu verziju igre u prvom dijelu Dirt Rallyja ili Dirtu 4 (znam konkretno za neke staze tipa Švedska, Wales ili Monte Carlo).
      Last edited by Picek; 16-10-2019, 07:38.

Comment

Jesam li ja jedini koji je toliko star da preferira naziv "expansion" umjesto DLC? DLC mi mi imaju nekak negativnu konotaciju. Platiš pare i dobiješ neki sitni content.

U moje vreme uzmeš expanziju, npr. Warcraft 3 Frozen Throne, dobiješ dodatne jedinice, kampanje, mape, rase itd.

Prva pomisao koja mi padne na pamet na DLC mi je Bethesda i Horse armor DLC. Kao i 500 dlcova za fallout serijal.

Ali opet sa druge strane imaš "expanzije" za Sims serijal koji doda 3 stolca i 2 tamburea i prodaje se za full price.

Neki kvalitetni dodatak na igru koju mi pada na pamet je Diablo 2: Lord od Destruction
        Last edited by ShyGuy; 16-10-2019, 08:02.

Comment

Pa zapravo je i razlika između te dvije stvari. Ekspanzija je upravo to sto si naveo ili recimo dvije fantasticne za witchera 3, ali vecina dlc-a danas su gluposti, skinovi i sl. Da ne govorim o kriminalu kao sto je tru ending u zadnjem prince of persia. Ugl, bude svega... malo dobroga.

Comment

Zato i je tema sa kojim DLC paketom ili ako hoćete ekspanzijom ste bili zadovoljni i niste žalili uloženog novca

Polemiziranje koje kakav je druga strana medalje

Comment

Al je i tome mjesto u raspravi, pa ne vidim problem u tome.

Comment

Working...
              X