Announcement

Collapse
No announcement yet.

Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari

Tema vam zvuči poznata, kao da ste ju na nekom drugom forumu vidjeli? Hmmm, pa to je upravo i tako! Ukrao i NE DAM Šalu na stranu naravno, kolega Cole™ sa HCL-a je bio tako dobar da mi je dao zelenu zastavu za otvaranjem. Ovaj projekt vodit će se kroz dva aktivna topika u kojem ćemo postat skrinove kako bi što lakše izabrali pobjednika, tj. screenshot mjeseca.

PRAVILA:

# u ovom topiku korisnik postavlja samo jedan skrin, no može ga mjenjat dokle god ne zaključamo temu.
    # tri dana prije konca mjeseca zaključat ćemo topik i glasati možete samo jednom.
    # navesti o kojoj se igri radi.
    # imate pravo jednog glasa po mjesecu.
    # molimo vas da poštujete pravila i da ne rezervirate postove ako slučajno nećete biti u mogućnosti natjecati se kada počne glasanje.
    # admini/moderatori će sukladno novom mjesecu brisati rezervacijske postove u novom aktualnom mjesecu kako bi sve bilo što jednostavnije.
    # vrijede samo aktualni skrinovi, već viđene skrinove ne priznajemo.
    # uređivanje skrina dozvoljeno je samo u smislu potamnjenja ili posvjetljenja, sve što bi drastično promjenilo izgled koristeći fotošop nećemo uvažiti.
    # također treba naglasiti da tu želimo čiste screense koji odaju atmosferu u igri, a ne nekakve rezultate i scoreboardove iz igara.
    # kao upload servis obavezno koristite imgur jer je brz i pouzdan.

Imate prijedlog? Komentar? Pitanje? Pretvorili smo se u uho.

Kakve veze ima ako tema postoji i na nekom drugom forumu?
    Pa nisu je oni patentirali.
    Dosta tema s ovog foruma postoji i na drugim forumima.
    A kolko se sjećam i na prošlom Rebootu je postojala ovakva tema (iako je zamrla).

A sad konstruktivno pitanje.
    Neke PS4 igre imaju photomode gdje se može screenshot malo urediti, staviti filter, razni rubovi i slično.
    To je u biti unutar same igre, pa me zanima je li dopušteno, ili mora baš biti 'vanilla', eventualno s isključenim UI-em?

Comment

Uvijek je pristojnije pitati

Iskreno na proslom Reboot-u nisam vidio ovakvu temu tako da mora da je bila prije nego sto sam ja dosao... Sto se tice tvog pitanja mislim da bi bilo u redu da su slike bez ikakvih filtera no to ne znaci da se photomode ne smije koristiti za razne kuteve.

Comment

Ok, jasno.

Comment

Na prošlom rebootu je tema maltene kopi pejstana bez mog pristanka, ali nisam pravio nikakvu dramu. Tj. jesam, no trolao samo malo.
          Nadam se da će tema biti fino aktivna.

Comment

Pa ne držiš ti pravo na temu koja sigurno postoji na još tisuće foruma diljem svijeta, čovječe.

Ajde da si napravio temu 'Jedem žgance i skačem po Bowseru', to bi još zvučalo kolko tolko originalno.

Ali screenshot mjeseca? Pa ne može generičnije od toga.

Kaj će slijedeće biti patentirano? Zadnji film koji ste pogledali? Gaming novosti? Fallout 4?

Comment

Ma pusti jadnog čovjeka, vidiš da očajnički želi postati admin. Tko si ti da mu rušiš sne?
              Make America great again!

Comment

Originally posted by Windwalker View Post
                Pa ne držiš ti pravo na temu koja sigurno postoji na još tisuće foruma diljem svijeta, čovječe.

Ajde da si napravio temu 'Jedem žgance i skačem po Bowseru', to bi još zvučalo kolko tolko originalno.

Ali screenshot mjeseca? Pa ne može generičnije od toga.

Kaj će slijedeće biti patentirano? Zadnji film koji ste pogledali? Gaming novosti? Fallout 4?
                Ni na jednom forumu nikad nisam vidio takvu temu, na ideju sam došao sasvim sam.
                Pravila sam napisao JA; ali nigdje nisam izjavio da zadržavam pravo patenta; zato fuck off s glupostima.
                I ranije sam naveo, da sam trolao na zadnjem ributu, kako mi je ukradena ideja...

Jelaš sine brute, zar i ti...

Comment

Originally posted by Cole™ View Post

Ni na jednom forumu nikad nisam vidio takvu temu, na ideju sam došao sasvim sam.
                  Pravila sam napisao JA; ali nigdje nisam izjavio da zadržavam pravo patenta; zato fuck off s glupostima.
                  I ranije sam naveo, da sam trolao na zadnjem ributu, kako mi je ukradena ideja...

Jelaš sine brute, zar i ti...
                  Samo napiši u google i izbaci hrpu foruma s temom istog imena

Comment

Na NGU ova tema postoji od 2001. godine. Samo mi nije jasno čemu 2 teme za istu stvar?

Comment

U jednu temu samo postaju ljudi svoj jedan jedini screenshot, i za svaki mjesec se radi po jedna tema, dok u drugu idu komentari i sve ostalo...

Comment

Originally posted by crnisokol View Post

Samo napiši u google i izbaci hrpu foruma s temom istog imena
                        Da, jer valjda su sve moje. xD Imam preko 50 000 postova na razno raznim forumima.
                        A za NGU ni neznam šta znači.

Comment

Ljudi pokušajte na stavljat screenshotove animacija.

Comment

Prayer Ovo iz Mad Maxa za 12mj je jednostavno WOW :o
                            Steam: Igasp207
                            EPIC Games: GasoVK93

Comment

Ma igra je prekrasna i ima super photo mode pa mozes iz raznih kuteva slikati, no nazalost ima uzasne teksture. No hvala

Comment

Working...
                              X