Announcement

Collapse
No announcement yet.

Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Teksture joj nisu baš nešto, no nekak ih ne primjećujem s obzirom koliko je sve široko i veliko.

Comment

Po uzoru na genijalnu ideju kolege sa HCL-a Reboot forum takoder nagraduje pobjednika Screenshot Mjeseca sa dva Steam kljuca. Prva igra s kojom vas nagradujemo je The Elder Scrolls V: Skyrim, a s drugom cemo vas drzati na prstima do zadnja 3 dana natjecaja. Isto tako ce se uvesti novo pravilo, svatko ima pravo natjecaja no jedini oni koji imaju vise od 25 postova imaju pravu na nagradu.

Comment

Svaka čast i pohvala za ideju! Da ste barem prije objavili, odabrao bi neki bolji screenshot.

Comment

Pa pravila kaze da se slike smiju mijenjati do kraja mjeseca pa tko ti brani

Comment

Oho! Nisam to primjetio. Hvala na informaciji.

Comment

Deff zbog screenshot-a kolege koji je stavio sliku iz Uncharted-a morat ću uzet igru čim oslobodim Amex da mogu naručit iz SD preko webshopa
              Sva sreća pa imam kupon za 15%, pa bude jeftinije
              Uzet Fallout4 i Uncharted Colletion, jer ove slike su genijalne, grafika oduševljava.
              Steam: Igasp207
              EPIC Games: GasoVK93

Comment

Hoće bit glasanja, otvaranja novog mjeseca i to?

Nemojte da tema umre.

Comment

Jao da ja sam skroz zaboravio na to, budem kasnije otvorio anketu (ako mogu).

Comment

Jao da ja sam skroz zaboravio na to, budem kasnije otvorio anketu (ako mogu).

Comment

Odlučih nać neki brutalni SS iz Metroa LL,
                      trebali bi mi dat neke pare kak si grafulju kurim!

Comment

Nemam ideju kaj da stavim. Igram samo TESO, koji iako ima dobar art, nema konkurentne šanse s nekim naslovima koji su već postavljeni za 3. mjesec. A iz arhive starijih screenshotova ne znam više kaj sam postao na starom forumu. A budući da je on kompletno obrisan, nemam načina saznati.

Comment

Meni je žao što sam svoja umjetnička djela iz Uncharted 3 postao u screenshotove iz igara, pa ih ne mogu više koristit.
                          Inače, uvjeren sam da bi bar 2/4 slike dobile nagradu .

Trenutno peglam Infamous Second Son, pa možda uhvatim neku slikicu, vidjet ćemo.
                          STEAM : zabranjeniples
                          EPIC GAMES: zabranjeniples
                          ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                          UPLAY : zabranjeniples_
                          ORIGINS : zabranjeniples

Comment

Ako misliš na onaj svoj zadnji post, iako su slike vrhunske, one su iz animacija a ne ingame te ih kao takve ne bi smio staviti. Osim možda one gdje je odzumirana pustinja.

Comment

Originally posted by Windwalker View Post
                              Ako misliš na onaj svoj zadnji post, iako su slike vrhunske, one su iz animacija a ne ingame te ih kao takve ne bi smio staviti. Osim možda one gdje je odzumirana pustinja.
                              Hmm, nisam znao da takve slike ne konkuriraju.
                              STEAM : zabranjeniples
                              EPIC GAMES: zabranjeniples
                              ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                              UPLAY : zabranjeniples_
                              ORIGINS : zabranjeniples

Comment

Da, samo ingame. Naravno ako igra ima photomode normalno mozete koristiti Takoder se nebi smijele stavljati slike iz nelegalnih modova ili beta koji imaju Non-disclosure agreement za photo ili video. Ukratko bez ilegala, i striktno ingame.

Comment

Working...
                                X