Announcement

Collapse
No announcement yet.

Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Pa onda moj SS poprilično izgleda kao animacije?
    Ali nije majke mi, na početku Artyom ne zna koristiti nož.

Comment

bert_raccoon je maknuo svoj screenshot u natjecanju screenshot za reboot časopis #69 nakon što sam ga u privatnom kanalu podsjetio da nije baš fora da glasa sam za sebe, pa je uklonjen i iz ankete. Nitko Vam ne brani da glasate sam za sebe, ali da je u duhu fair playa - nije. Da se očekuje da se svi igramo na neko povjerenje - očekuje se. Da ima nekih sankcija ako glasate sami za sebe - nema. Ali ako nas igra 15-ak aktivnih kroz mjesece i mjesece, glasamo sami za sebe, onda baš natjecanje i nema nekog smisla jel? Mislim riječ je o zdravom razumu i natjecateljskom duhu, ali prije svega da igramo na povjerenje.

Comment

Nije posteno.

Iskreno ja sam prije 3,4 godine jednom glasao sam za sebe i onda sam se osjecao kao smece i bilo mi je zao.

Ako nemogu napravit screenshot koji ce biti bolji od ostalih i pobjedit posteno, onda ni ne zasluzujem pobjedu, pa makar kupovao glasove, to nema smisla.

Comment

Ja sam isto glasao za sebe pa makni i moj, no baci oko u postavkama foruma tamo pod poll jer ako se nevaram imaš opciju maknuti da možeš za sebe glasati.

Comment

Uglavnom, najmanje sljedećih godinu dana neću sudjelovati u nikakvim natječajima na ovom forumu niti ću sudjelovati u bilo kakvom glasanju u istima.
            O radu u povjerenstvima niti ne pomišljam.

Također, bilo bi zgodno da mi date ban na neko razdoblje. Hvala!
            P.S. Izgleda da imam korona-COVID-19-karantena-potres-posao-radi-online-non-stop-popiz*itis pa sam slabije uračunljiv.

Comment

Originally posted by Prayer View Post
              Ja sam isto glasao za sebe pa makni i moj, no baci oko u postavkama foruma tamo pod poll jer ako se nevaram imaš opciju maknuti da možeš za sebe glasati.
              Ma nikakvo micanje screenshota; bert je maknuo svoj vlastitom voljom. I da - nema opcije da se ne može glasati za sebe.

Comment

Ako je Pero u Vlak u snijegu mogao glasat sam za sebe ne vidim zašto i ovdje ekipa ne bi mogla za sebe glasat bez da ih se proziva.

Osobno najčešće propustim ankete i ne vidim ih na vrijeme da glasam, ali se ne bi trebali toliko time opterećivati. Osim ako počnete nuditi neke primamljive nagrade za prva 3 mjesta... Ne treba se bezveze nervirati. Relax.

Comment

Ma nek svako radi sta hoce.

Meni je osobno to bezeveze.

Bilo bi najbolje da se ta opcija ukine i mirna Bosna.

Comment

Ja nisam htio da makne svoj screenshot, nego sam mu poslao privatnu poruku kao poznaniku kojeg sam i privatno upoznao. I nekome ko ga neznam, sigurno nebih slao privatnu poruku, da nije fora i da nije u duhu fair-playa. A što se tiče ukidanja glasanja za sebe, to nažalost nije moguće u opcijama foruma, tako da igrajte dalje, natječite se. Glasajte kako god želite, pravilo vam ne brani da ne glasate za sebe, ali vas poziva da podržavate fair-play.

Comment

Mislim da bih i ja u toj situaciji isto postupio, tj. tražio da se ukloni jer bih to vidio kao prigovor, a i pogrešku. Bez obzira je li riječ o poznaniku, prijatelju ili nekom trećem.

Očekivati fair play je nezahvalno jer će se uvijek naći onih koji će htjeti po svome dok će oni koji su fer i pošteni ispaštat. Rješenje su još strožija pravila ili određene kazne, a to mislim da nitko ne želi. Dotad će bit kako je, ali trebao bi bit veći fokus na zabavi, a manje tko je pogriješio, tko ima više, a tko manje glasova i slično.

Comment

Pa fokus i je na zabavi, al i na tome da najljepsi screnshoot pobjedi. Fair play i posteno je svoj glas dat drugome, a neka drugi da vama.

Zamisli da nas 10 objavi screen i svih 10 da damo sebi glasove, pa to bi bilo zalosno.

Fair play je da das drugome koga smatras najboljim, a ako oni isto tako smatraju tebe, vratit ce ti glas natrag.

Mislim...ovo su po meni djecje rasprave.

Comment

Originally posted by Raskoljnikov View Post

Dotad će bit kako je, ali trebao bi bit veći fokus na zabavi, a manje tko je pogriješio, tko ima više, a tko manje glasova i slično.

I diviti se screenshotovima.

Comment

Originally posted by bartul_9 View Post
                            Pa fokus i je na zabavi, al i na tome da najljepsi screnshoot pobjedi. Fair play i posteno je svoj glas dat drugome, a neka drugi da vama.

Zamisli da nas 10 objavi screen i svih 10 da damo sebi glasove, pa to bi bilo zalosno.

Fair play je da das drugome koga smatras najboljim, a ako oni isto tako smatraju tebe, vratit ce ti glas natrag.

Mislim...ovo su po meni djecje rasprave.
                            Pa baš i ne pobjede uvijek najljepši nego onaj za kojeg članovi smatraju da im je najzabavniji, najsmiješniji ili što već.

Od tih 10, 50, 100 će se uvijek naći oni koji neće ići na fair play. Ne treba se uopće obazirati na takve nego glasati po svom nahođenju, a taj mali broj ionako će teško utjecati na ukupnog pobjednika.

Fair play, a i imanje čistog obraza je uistinu glasati za onoga tko je tebi najbolji, a kako će netko drugi glasati je nebitno.

Slažem se, ali dosta puta se povukla rasprava oko tih nesretnih screenshotova...

Comment

Nikad nisam dao auto glas. To mi je totalno bez veze. Sad kad vidim da to ovdje funkcionira izgubim volju za daljnje takmičenje

Comment

Originally posted by bartul_9 View Post

Žalosno je uopće da se ide samom sebi dati glas jer mi to djeluje malo egocentrično i sebično jer čovjek misli da od 10 screenshotova je baš taj čovjekov najbolji.

Šta ako bi se dala kao mjesečna tema za screenshot? tema za screenshot crno/bijelo ili tema je FPS, pa krv ili crvena boja, određeni kut slikanja, hero pose, i sl.
                                I onda su screenshotovi tematski

Comment

Working...
                                X