Announcement

Collapse
No announcement yet.

Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ma možda bi to i prošlo kao ideja, no teško s ozbirom da najbolji SS-i idu u časopis.

Comment

Nije mi jasno da Č nije mogao da ne objavi javno da je Bert tako postupio?

Mogao je bez prozivanja reć da je jedan član foruma htio da mu se screen izbriše,zbog toga i toga itd.

Može li se uklonit jednostavno sebični glas iz natjecanja?

I sviđa mi se ideja od Wulfa da bude mjesečna tematika.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
        Ma možda bi to i prošlo kao ideja, no teško s ozbirom da najbolji SS-i idu u časopis.
        Ali ako časopis nema neki određeni kriterij koji SS ide u njega jer mi glasamo koji će ići onda nije ni bitno koji ide.
        Naravno nećeš sad stavit žešći gore/nudity u njega, nego normalne SSove ali će biti na neku temu koju smo mi dogovorili.

EDIT: stvar je u tome što ćeš se za određenu temu "morati potruditi" i naći u određenoj situaciji/igri da bih mogao zadovoljiti SS temu mjeseca. Ne mislim sad na neke Britains Got Talent kriterije, ali ako je tema životinje, nemreš samo staviti mrtvu kravu iz Farm Simulatora jer misliš da je smiješno i da si joj dobro s kombajnom skinuo vimena.
        Last edited by Wulf; 06-05-2020, 15:34.

Comment

Originally posted by Wulf View Post

Šta ako bi se dala kao mjesečna tema za screenshot? tema za screenshot crno/bijelo ili tema je FPS, pa krv ili crvena boja, određeni kut slikanja, hero pose, i sl.
          I onda su screenshotovi tematski

Moje je mišljenje da se ništa ne mijenja.
          Fora bi bilo kad bi odredili temu, ali kad ponestane ideja, pa će se teme ponavljati? Ili ako bude tema koje ti ne možeš fotkat u igri?

Rađe neka ostane ovako, onaj ko glasa sam za sebe - neće mu to baš pomoći, a ukoliko npr. ja glasam za sebe i zbog toga imam glas više od nekog drugog i zato imam screenshot mjeseca, onda neka administrator objavi da sam glasao za sebe i zbog toga nisam najbolji ili sam diskvalificiran.

Comment

Vjeruj mi, ideja neće ponestati. Ne mora se držati striktno teme. Biti će npr igara gdje je teško dostići neku temu, ali kažem uz malo truda i mašte može se postići cilj teme. Ma ne bi to bilo teško
            A ovo samoglasanje odma sasjeć u korijenu, a ne čekati kraj glasovanja. Samo zato što se ne može ukinuti mogućnost samoglasovanja ne znači da je dozvoljeno

Comment

Imali smo Hrv4tin4 i ja sličnu stvar na HCL forumu, pa je na kraju ispalo da manje ljudi sudjeluje u takvim tematskim natjecanjima. Nezz, ako bude još bilo zainteresiranih za tematski mjesec možemo pokrenut, pa makar za probu. A što se tiče samoglasanja, sve sam već iznio šta sam htio ili trebao. Pošto ne možemo utjecat na glasove, ostaviti ćemo ovako kako je.

Comment

Imali smo tematske screenshote, tematske GTA V zadatke (na vrhuncu slave) , imali smo recenzije forumaša, imali smo svašta no jako malo ljudi se za to sve i odluči.
                Svima u početku zvuči fora, no na kraju 2 ili 3 ljudi zaista nešto i radi (i to uvijek isti).

Ukoliko mislite da bi nešto prošlo, ne bih odmah otvarao takav tip natjecanja nego zbog predostrožnosti kako je Cole™ rekao, možemo napraviti anketu i vidjeti koliko bi ljudi zaista u tome aktivno i sudjelovalo...

Comment

Da, sjecam se natjecanja za recu mjeseca pa bi na kraju bile doslovno 2,3 recenzije.

Ja sam isto za da se pokrene nesto ako ekipa ima zelju i volju, pa ako ne bude podrzavano lijepo se ugasi i idemo dalje.
                  Last edited by bartul_9; 06-05-2020, 19:01.

Comment

Onda najbolje da se napravi anketa, pa da vidimo koliko nas je za ili protiv.

Comment

Ma može se napraviti anketa zašto ne, samo tu je problem što ćeš dobiti npr. 20 glasova za DA, a na kraju od tih dvadeset će pisati samo troje i to je to

Comment

Recenzije forumaša na papiru zvuče odlično, ali u realnosti zahtjeva solidan komad vremena da se sastavi nešto kako treba. Slična stvar vrijedi za tematske screeshotove. Iako zvuči lijepo, ljude se time potiče da igraju nešto što inače ne bi jer svatko ima u glavi što želi igrati i kada. Eventualno bi vrijedilo da su teme jako općenite i da se može uzeti iz većine igara.

Treba nešto što će biti jednostavno, a da će se moći uklopiti u rutine igranja većine ljudi. Ako se sjetim nečega javim, a rado ću glasati/dati mišljenje ako se netko drugi nečega sjeti.

Comment

Taj dio sa recenzijama nisam shvatio. Mi bismo recenzirali tuđe sreenshotove?
                          I tko bi određivo teme? Pod pretpostavkom da se svi složimo da bude tema, njih će određivati administratori ili mi obični smrtnici nekom malom anketom? Čija je ideja najbolja itd.

Comment

Originally posted by darijoman View Post
                            Ma može se napraviti anketa zašto ne, samo tu je problem što ćeš dobiti npr. 20 glasova za DA, a na kraju od tih dvadeset će pisati samo troje i to je to
                            Upravo to sam htio napisati, vrlo lako je kliknuti gumb na jednoj anketi, dok je ovo drugo ipak zahtjevnije.
                            PC SPECS:

SPOILER
                            CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

Ja bi volio da se napravi pot sa 5 igara i da se glasa koju igru cemo odigrat i recenzirat. Tako bi svako zaigrao i odigrao neku igru koju inace nebi.

Comment

Originally posted by GitaristRoko View Post
                                Taj dio sa recenzijama nisam shvatio. Mi bismo recenzirali tuđe sreenshotove?
                                I tko bi određivo teme? Pod pretpostavkom da se svi složimo da bude tema, njih će određivati administratori ili mi obični smrtnici nekom malom anketom? Čija je ideja najbolja itd.
                                Recenzije forumaša bi išle tako da na forumu napišeš recenziju igre koju si odigrao u zadanom mjesecu. Minimalan broj riječi, itd. Isto kao recenzije što čitaš po portalim samo od strane forumaša.

Screenshotovi bi bili tvoji, znači koje uzmeš iz igre, ali bi bili vezani za temu. Recimo RPG ili FPS. Teme bi određivao pobjednik prijašnjeg natjecanja.

Comment

Working...
                                X