Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaši gaming video materijali

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Vaši gaming video materijali

Evo da razbijem led...

Moram priznat da je isključivanje HUD-a preko moda, gamechanger u ovoj igri.
    Puno imerzivnije, bolje i teže iskustvo. Samo micanje crosshaira je za mene 10/10 stvar.
    To mora biti opcionalno u svakoj igri! Isto tako i micanje HUD-a.

Baš mi je ubermegasuper video ispao...

Dakle umirem od smjeha u Impatient VR igri. Ne znam kako je to zgledalo na YT no u VRu je i fora i smješno pomalo...

Comment

Comment

Dakle, kako NE igrati Apex

Comment

Dakle zabava je s prijelaza 2. na 3. partiju i pred kraj 3.

Ovo kampiranje nam ide genijalno. Mogli bi početi naplaćivati to kao nekakav on-line learning tečaj...

Comment

bert_raccoon i ja smo završili Far Cry 5 u coop modu. Kraj igre možete pogledati zajedno s nama:

Comment

ShyGuy i ja smo krenuli u pokušaj preživljavanja i razvijanja zajednice usred infestiranog područja....

Možemo li nas 2 preživjeti i napraviti zajednicu?

Tek smo počeli, našli smo čak 2 novih ljudi. Isto takoukoliko nam se netko želi pridružiti slobodno se javite! Dakle imamo još 2 mjesta i koliko znamo možemo igrati i cross play dakle XBOX i Win 10!

A kako je to učenje i sve drugo prvi puta izgledalo:

Comment

Nije ova igra nimalo loša

Comment

Originally posted by darijoman View Post
                  Nije ova igra nimalo loša
                  Ma i jedinica je nakon poliranja bila meni dobra. Ovo je samo nastavak. Ima još mjesta, pa ako se odlučiš pridružiti nam se - slobodno se javi

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Ma i jedinica je nakon poliranja bila meni dobra. Ovo je samo nastavak. Ima još mjesta, pa ako se odlučiš pridružiti nam se - slobodno se javi
                    Vidim nema drugog dijela na Steamu, već samo na Microsoft Store-u

Ako je kupim javim se

Comment

Originally posted by darijoman View Post

Vidim nema drugog dijela na Steamu, već samo na Microsoft Store-u

Ako je kupim javim se
                      Jap MS ekskluziva. Zna bit full na akciji tak da nije problem. A ako se netko bude želio konkretnije i utrkivati tu su i Forza Horizon igre

Comment

Ovaj puta sam pokušao sam igrati State of Decay 2 no nekako uvijek fali ljudi...
                        Igra je puno zabavnija u coop-u...

Comment

Jedna Total War borba u kojoj sam pobjedio... Ja sam ovaj žuti koji se brani odakle kamera kreće...
                          *video je na jubitou ispao mrvic u pretaman
                          Ovo je Romance mod te će biti sukob dvoje mojih generala protiv neprijateljevih u kojima su moji pobjedili.
                          Ovo je još "pezantska" vojska pa nema ljepih armora, štitova i formacija... kada bude, bit će i video...

Uključio sam smoothing kameru da bude malo ljepši ugođaj..
                          Ali mali pogled koliko to bolje izgleda od prijašnjih naslova; pogotovo zvukovi koji su odlični. Isto tako ovo nije maksimalan veličina / broj jedinica u trupi.. Onu najveću nisam niti odabro jer sumnjam da mi kompjuter to može prožvakat...
                          Ovo je bitka sa malo vojnika, samo dva stacka puna vojske... Za epsku bitku trebaju još makar po jedan sa svake strane...

Još da ovi kinezi ne melju stalno

Comment

Malo opuštanje u Boliviji

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Live: Ghost Mod ,Perm dead.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Working...
                              X