Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaši gaming video materijali

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Wulf View Post
    Jedva dočeko novi vid
    Jebote, zavrtilo mi se u glavi kod securanja recona

gg wp

EDIT: a bokte, frendu ti piše kurci u tagu a meni neda da stavi JPKP - kaže mi explicit content
    Inace u principu kad ste oboje na securu ako se vrtite u krug ide brze... Probaj..

Comment

• I broke the game... inace je trebalo 2000 bodova napravit odjednom,a ja imam i viska malo!

Comment

• novi winn je ovdje.. Onako jedan lagani duos.. Like i subb za podrsku ako nije problem.. Hvala

Comment

• evo boysi video je tu.. Bacite pogled i uzivajte..

Comment

• decki novi masakr je ovdje.. Bacite pogled sta bazuka cini covjeku..

Comment

• Dobar a bome i napet meč

Najjače mi je, neka bude za 2 min.

Comment

• Ja bih tu bazuku zabranio

Comment

• Originally posted by Steelo View Post
                  Ja bih tu bazuku zabranio
                  moram igrat trenutno s njom, jer imam igraca sa sobom kojeg ucim igrat, brat od zene.. tek je poceo pa jos nezna kako i sta a i refleksi su mu nazalost 0 , a pregled mape mu isto nije jaca strana tako da cesto umire... on je vise tu da mi nosi to trece oruzje ... i da ih distrekta dok ih ja pokusavam rijesit...

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post

moram igrat trenutno s njom, jer imam igraca sa sobom kojeg ucim igrat, brat od zene.. tek je poceo pa jos nezna kako i sta a i refleksi su mu nazalost 0 , a pregled mape mu isto nije jaca strana tako da cesto umire... on je vise tu da mi nosi to trece oruzje ... i da ih distrekta dok ih ja pokusavam rijesit...
                    Lijepo od tebe... Svejedno bih ju zabranio
                    Ali, šalu na stranu, fino si ih našnitao....

Comment

• Uvijek se nekom nešto ne sviđa.

Ako snajpaš onda si kamper, ako imaš RPG onda si bot itd. Bitno je da se ne koriste čitevi a tko će kako i kojom strategijom igrati meni je uvijek bilo sasvim svejedno i pošteno

Comment

• Originally posted by darijoman View Post
                        Uvijek se nekom nešto ne sviđa.

Ako snajpaš onda si kamper, ako imaš RPG onda si bot itd. Bitno je da se ne koriste čitevi a tko će kako i kojom strategijom igrati meni je uvijek bilo sasvim svejedno i pošteno
                        svi su protiv tog kampanja ali ajmo ovako evo sta ja mislim o tome... ako si prosjecan igrac, sa K/d ispod 1.0 zar takav igrac treba jurisat po mapi?? znaci u 90 % slucajeva ili pusha taj igrac gubi match, i sta on ima od toga osim poraza? ako cemo realno, ovo je takticka igra ja sam takav igrac, razmisljam sta je najbolje za mene i pokusavam razmisljat sta ce oni sljedece napravit.. kao primjer imas u ovom videu, roknuli smo ove u kamionu na hangaru i odmah sam znao da ce nas ovi ic pushat sa silosa i tako je bilo rokno sam ih s bazukom oba dvojcu.. volim igrat sa snajperom jer znam pucat s njim, i realno zasto bi ja sad trebao pushat recimo u ovom videu sa vatrogasnog tornja one preko puta sebe kad sam noko jednog i ceko da ga ovaj ide dic i onda sa snajperom rokno i drugog.. i team wipe... kako cu sa tornja pucat do tamo sa m4a1?? znaci sniper ima svoju svrhupopnes ne na krov i rokas ostalu ekipu koja je na krovu ne mora znacit da si ti sad kamper.. nego samo koristis svoju poziciju a to je high ground i rokas ih pogotovo kad idu po lodaut to su mi najdrazi killovi... one shot one kill, jer realno sta bi prosjecan igrac trebao?? ako zna da nije toliko dobar jedva skupi pare za lodaut i onda da trci po mapi ?? i naganja druge igrace?? why, kad onda on moze bit taj koji ce popit sniper, ili ce naletit na kvalitetnije igrace koji igraju sa MP5 i Mp7 i gotov je dok digne pusku cca da ne govorim da se zna deit da dok ti ides pushat jednu ekipu drugi vas snime i samo vam dodju s ledja i taman kad ako uspijes ti ubit ekipu koju si pushao ovi te roknu s ledja jer pojma nemas da su tu jer se sve desi u 20 sekundi.. ides malo po malo zonu po zonu.. ja recimo vijek skacem na te hangare, nekad se zna desit da skoci 6 ostalih igraca zauzmes kucu i oni pojma nemaju da si tamo i samo ih porokas cim udju u kucu skocis s ledja i onda Gang Bang... sve zavisi i s kim igras uvijek je drugacija atmosfera.. kad igram sa zeninim bratom znam da sve ovisi o meni.. mi smo uvijek u top 5 ali doslovno uvijek... jer bas igramo takticki.. ne mogu s njim pushat jer znam da smo mrtvi odmah pogotovo ako naletimo na ekipu koja ima shotgun sa vatrenim mecima.. imam igrace koji samo kupuju UAV i samo pushaju ali sa takvim igracima od 10 partija winamo mozda 1 i to mozda jer nekad naletimo na brutalne igrace, ja ne volim pushat jer nema potrebe za tim znam da ce oni doc meni... ili ih roknem sa sniperom i eto im kinder suprise..

Comment

• Gledao sam tvoje mečeve.

Igraš jako dobro.

Comment

• Ja kolko sam skužio brijem da sam jedini u cijeloj igri kaj ne zna snipeat

sve sam probo.. kompenzirat distancu, bullet drop, razni scopeovi - ništa.

Comment

• Screenshot_20201104-173539_Call of Duty.jpg
                              Originally posted by Wulf View Post
                              Ja kolko sam skužio brijem da sam jedini u cijeloj igri kaj ne zna snipeat

sve sam probo.. kompenzirat distancu, bullet drop, razni scopeovi - ništa.
                              Imaš treninge tamo možeš vježbat i kad budeš imao tri zvjezdice onda ti ne triba ništa od nastavaka za sniper.

Ja sam aim i osjećaj izgubio a ekipa uvjek meni sniper daje kad ga nađu u loadout-u, vidim nešto ne štima od 10 hiceva nemam down a ne kill. Baš sam imao lošu seriju sa sniperom.

I otkrio sam taj trening dosta mi 3 treninga bila da steknem osjećaj i aim. Jer ako imaš malu pauzu od par dana izgubit ćeš osjećaj to je defitivno, još ako se pomješa još neka igra znači- gotovo.
                              Last edited by c0bra01; 04-11-2020, 17:37.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Originally posted by c0bra01 View Post
                                Screenshot_20201104-173539_Call of Duty.jpg
                                Jer ako imaš malu pauzu od par dana izgubit ćeš osjećaj to je defitivno, još ako se pomješa još neka igra znači- gotovo.
                                Ja sam imo pauzu od 2 tjedna kad mi je pas ugino.. Trebalo mi je 3 dana da vratim osjecaj.. Reflekse.. I brzinu.. U ovoj igri.. Znaci doslovno nesmijes imat nikakav prekid u ovoj igri ako mislis bit dobar igrac..

Comment

Working...
                                X