Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaši gaming video materijali

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Coloring Pixels - DLC Realistic - Slika 9

Comment

• Comment

• TT Isle of Man Ride on the Edge 2 - Vjetar u kosi, a motorist u zraku

Comment

• Evo nas ponovno!

Cole™ uspjeli smo ovaj put!!!

Comment

• Tree - Emotivna priča o prijateljstvu stabla, psa i čovjeka

Comment

• ako niste bacite pogled na povratak otpisanih.. Na mjesto nesrece... I svaki subb je dobrodosao.. Hvala

Last edited by DENSETSU; 10-07-2020, 21:15.

Comment

•  

Comment

• Relicta - Mozganje na prekrasnom Marsu

Mars je koloniziran u davna vremena, ali opet je nešlo po zlu. Što je pošlo po zlu otkriti ćemo rješavanjem različitih zagonetki koje već na početku igre Relicta bivaju veoma teške. Igra ima prekrasnu grafiku, a i zagonetke obećavaju.

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post
                    ako niste bacite pogled na povratak otpisanih.. Na mjesto nesrece... I svaki subb je dobrodosao.. Hvala

Hahahahahha...

"....kak je frajer glup, hedšoto sam ga...." *zatvori sam sebe van kuće*....

Comment

• Originally posted by Steelo View Post

Hahahahahha...

"....kak je frajer glup, hedšoto sam ga...." *zatvori sam sebe van kuće*....
                      To je teško objasnit koliko se fejla kad se govori i igra, u žaru si moraš call-at nešto i rekneš gluposti, ja milijun puta fulo.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Umro od smijeha na ovu situaciju ^

RSCREW odličan video. super su mi tvoji videi.. Iako bih htio, ne bih želio da se sretnemo na terenu

Comment

• Originally posted by Wulf View Post
                          Umro od smijeha na ovu situaciju ^

RSCREW odličan video. super su mi tvoji videi.. Iako bih htio, ne bih želio da se sretnemo na terenu
                          ako se sretnemo nemoj pucat pa cemo zajedno ti sa tvojim i ja sa svojim timom ubijat hahahah lol

Comment

• Evo Boysi novi Video je tu.. Nisam puno baljezgao.. Jer dok je djete zivahno samo se udubim u ekran i to je to.. https://youtu.be/LlYeLnWcrwI

Comment

• Ja bum pogledo to jednom, odvojit ću vremena hehe

Mi sinoć odnijeli pobjedu u triosima. Jedino frend na kraju imao 2 killa koje je ubio na kraju, ovaj drugi i ja - 0

Comment

• Originally posted by Wulf View Post
                                Ja bum pogledo to jednom, odvojit ću vremena hehe

Mi sinoć odnijeli pobjedu u triosima. Jedino frend na kraju imao 2 killa koje je ubio na kraju, ovaj drugi i ja - 0
                                znaci bio je zesci kamp

Comment

Working...
                                X