Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serijali koji se ne bi trebali nastavit i obrnuto

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Serijali koji se ne bi trebali nastavit i obrnuto

Metal gear solid serijal ne bih volio vidjeti bez kojime zbog toga treba stavit tacku ,imam dosta napamet kojih bi volio da se samo stancaju al ne u prevelikoj mjeri npr. devil my cry podijelite koji vi mislite il ste se zasitili il zelite jos.

Takodjer smatram da MGS bez njega nije MGS......
    Htio bih jos Uncharteda ali sa Nathanom....
    Dosta mi je AC serijala

Comment

AC je otisao predaleko, IMHO.
      Iako se po svim misljenjima i ocjenama, digao sa zadnjim nastavkom, svejedno mislim da previse idu u krajnost.

Uncharted nikako ne bih volio bez Nate-a, jer IMHO, to nije to.
      Iako, ne znaci da igra moze bit losa, ali svejedno....

MGS, sto tu reci.
      Meni osobno je MGS4 the best, ali to sam samo ja.
      I da, slazem se, svakako ne bi valjalo forsirat stvar bez prvog imena serijala.

Opcenito bi serijal trebao bit kao i kod filma, 3-4 nastavka i adio.
      Ovako se vrlo lako desi fijasko, kao i sa AC.
      To sto par naslova valja, apsolutno ne opravdava fijaska ostatka naslova.
      STEAM : zabranjeniples
      EPIC GAMES: zabranjeniples
      ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
      UPLAY : zabranjeniples_
      ORIGINS : zabranjeniples

Comment

Trebali nastavit: Breath of Fire i Chrono serijal...

Comment

diablo, dragon age, neverwinter nights

tko ce docekat novi bauldurs gate

Comment

Far Cry i Assassin Creed bi trebali stopirati

Svakako bi volio vidjeti još Laru Croft i Half Life 3

Comment

Mad Max, budući da je jedna jedina igra, nije serijal, ali zadnjih mjesec dana svi živi su počeli hvaliti i dizati tu igru, povečao se broj igrača. Još prije je rečeno da će biti nastavka ako bude i novi Mad Max film.

Navijam za nastavak (i igru i film) i jedva čekam da izađe, ako izađe.

Comment

Trebali nastaviti: Company of heroes, Brothers in arms, Elder Scrolls, Warioware, Metroid Prime, Legacy of Kain, Time Splitters, Guitar Hero/RockBand, Dead Space, Banjo Kazzooie, Prince of Persia, Unreal Tournament, Carmageddon

Trebali obustaviti: Uncharted, Final fantasy, Assassins creed, Far cry, Harvest moon

Comment

Trabali bi se nastaviti: Parasite Eve, Shadows Of The Damned, Vanquish, Bayonetta, The Last Of Us, Half Life, SiN, Jade Empire, Enslaved: Odyssey to the West , Chrono Cross, Metal Gear Rising Revengeance, Bully, Sekiro (samo na fantastičan Rebirth kraj), Okami, Dino Crisis

O igrama koje bi se trebale prekinuti se ne opterećujem previše pošto ih ne igram. Možda ove Ubisoft open world kalup igre. I Call Of Duty-u bi trebalo dati malo odmora radi kvalitete. COD mi je nekoć bio top multiplayer.
                  Last edited by mullet; 17-07-2020, 21:09.

Comment

Trebalo bi se nastaviti: Onimusha (dvojku sam neizmjerno obožavao), Parasite Eve (jedina kombinacija RPG-a i Survival Horrora za koju znam; djelo japanskih majstora).

Comment

Originally posted by mullet View Post
                      Trabali bi se nastaviti: Parasite Eve, Shadows Of The Damned, Vanquish, Bayonetta, The Last Of Us, Half Life, SiN, Jade Empire, Enslaved: Odyssey to the West , Chrono Cross, Metal Gear Rising Revengeance, Bully, Sekiro (samo na fantastičan Rebirth kraj), Okami, Dino Crisis

O igrama koje bi se trebale prekinuti se ne opterećujem previše pošto ih ne igram. Možda ove Ubisoft open world kalup igre. I Call Of Duty-u bi trebalo dati malo odmora radi kvalitete. COD mi je nekoć bio top multiplayer.
                      Dodao bih na ovu listu još Soul Reaver i Legacy Of Kain igre. Ali Soul Reaver pogotovo. Kako bi dobro bilo igrati novi Soul Reaver s današnjom grafikom i dizajnom. Čudi me da već nije bio neki revival. Prošle su već godine i godine, iskapa se svakaki drek ali na ovaj serijal se nekako zaboravilo.
                      Last edited by mullet; 15-10-2020, 14:36.

Comment

Originally posted by mullet View Post

Dodao bih na ovu listu još Soul Reaver i Legacy Of Kain igre. Ali Soul Reaver pogotovo. Kako bi dobro bilo igrati novi Soul Reaver s današnjom grafikom i dizajnom. Čudi me da već nije bio neki revival. Prošle su već godine i godine, iskapa se svakaki drek ali na ovaj serijal se nekako zaboravilo.
                        Yep. Imao sam baš jednu večer raspravu sa frendom, zašto ne bi napravili remaster svih dijelova? Jer je priča jebačka. A i remake ne bi bio naodmet.

Comment

Aral Malo je vampova danas i općenito tog oblika high fantasija. Soul Reaver je zrel za novi nastavak ili reboot.

Žanr igre bi mogao biti neki odličan 3D Metroidvanija tipa GOW4 ili Control.

Comment

Uf što bi ja volio reboot Broken Sword serijala u full modernom ruhu, baš imam odigrano do pola BS3 pa bih mogao to ovih dana završiti. Serijal

Comment

Working...
                            X