Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolje/najdraze borbe sa "bossevima" u videoigrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by scurry30 View Post
    Najjaca borba protiv nekog bossa mi je bila u MGS 3 Snake Eateru. To je igra koja je po meni imala najlegendarnije i najraznovrsnije borbe ikad protiv nekog od bosseva.
    Ali najupecatljivija mi je bila borba protiv The Enda koja se rasprostirala na nekoliko lokacija i koja je trajala nekoliko desetaka minuta.
    A jos kad saznas da ga prije sraza mozes rjesiti na dva nacina 😮😮
    Kojima je stvarno genijalac i covjek ispred svoga vremena.
    Takodje jedna od uoecatljivijih borbi da je tako nazovem...nakon sto sam odustao od igre na 2tjedna jel starog shupka nisam mogao nac i ubit a on mene je, vratio se igri odlucan da ga ubijem...i sto me zatekne, animacija u kojoj je on umro od starosti cekajuci me, genijalnost na djelu...

Comment

Originally posted by DarkFenix View Post

Takodje jedna od uoecatljivijih borbi da je tako nazovem...nakon sto sam odustao od igre na 2tjedna jel starog shupka nisam mogao nac i ubit a on mene je, vratio se igri odlucan da ga ubijem...i sto me zatekne, animacija u kojoj je on umro od starosti cekajuci me, genijalnost na djelu...
      Što se tiče "starog šupka" ima još jedna fora.

SPOILERUkoliko prije onog račvanja rijeke odeš lijevo i pokupiš snajper. Vratiš se ponovno na rijeku - odeš desno gdje si ranije i trebao ići. Vidjeti ćeš starog u animaciju u invalidnskim kolicima.
      Čim završi animacija - vadi sniper i gađaj ga. Likovi ga odvode (stražari) u kolicima van tog mjesta. Ako ga tamo skineš - to je to.

Dakle imaš 3 načina za riješiti ga... Kojima all the way!

Comment

Igra u kojoj mi je svaka boss borba highlite bila, ali da bas bas ne stavljam sve ove nekak najvise pamtim...

Comment

Najdraze borbe su mi ove u meni omiljenom NES naslovu -----> TMNT 3

Comment

Jedna od najdrazih

Comment

Prvi susret sa Bowserom u N64 verziji Super Maria mi je jedna od najdrazih i najikonskijih boss borbi ikad!

Last edited by DarkFenix; 30-10-2018, 10:02.

Comment

Do izlaska Breath of Wilde ovo mi je bila najbolja igra sa jednom od najdrazih boss borbi opcenito.

Comment

Jedne od novijih boss borbi koje su me impresionirale i ostale mi kao najbolje ikad koje sam imao...sad sam u dilemi ovih dana da li da igram Andromedu ili 2-3 isponova!

Comment

One borbe koje mi među prvima padnu na pamet kad netko spomene boss borbe...
                    Nema dobre boss borbe bez katane.
                    Metal Gear Rising Revengeance, zadnja boss borba i epic moment na 26:35 kad se pojavi vuk i dobaci Raidenu Murasama katanu.

Asura Wrath, borba na mjesecu i na kraju zakucavanje i probadanje katanom kroz planetu Zemlju

Ninja Blade, duel na tornju

Comment

Comment

Borba u kojoj sam bas osjetio onu staru iskru FF, jel prica dobije ovdje jedan veliki zaokret i jos to nadopuni odlicnom boss borbom i podize sa time mi samu igru nekoliko bodova gore..od vrlo dobre igre u odlican FF naslov!

Comment

Jos malo najdrazih boss borbi..svaka na svoj nacin...

Comment

Jedna od meni dragih boss bitki

Comment

Sami izgled bossa koji je sastavljen od stotina mrtvih tijela mi ga cini jednim od pamtljivijih !

Comment

Legion!

Comment

Working...
                                X