Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolje/najdraze borbe sa "bossevima" u videoigrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Comment

Ima ih hrpa kroz igru ali ovu bas pamtim...strasna igra, strasna!

Comment

Kroz serijal nema previse boss borbi ali ono sto ima je sami vrh...svaki okrsaj je spektakl i meni medju najboljim borbama sa sefovima u igrama ikad!

Comment

Upravo odradio zasad najzanimljiviju boss borbu u GoW:

Comment

U ono vrijeme, znaci 2004 sam bio poprilicno impresioniran igrom a i samim bossovima....

Comment

Zbilja ne znam koju bi odabrao jel su mi sve dobre! Nadam se nekom nastavku ili remejku posto je Square obnovio licencu nedavno..fali jednostavno ovakva neka igra,akcijska takve tematike i atmosfere kombinirane sa nekim rpg elementima, samo uz manje grindanja...I ovo je i preporuka usput za igrat je u ovo vrijeme zbog toga sto se igra odvija u razdoblju od Badnjaka pa do Nove Godine...Eve u nazivu igre!

Comment

Nemoraju to bit samo akcijske igre i rpgovi koji imaju dobre boss borbe...

Comment

Legendarni Treasure i njihove legendarne boss bitke...jos uvjek mi u glavi odzvanja poziv u pomoc...Marinaaaaa!

Comment

Comment

Unatoc tome sto je ljudi ne vole mislim da nitko ne moze rec da igra nema odlicnih bosseva i borbi s njima, naprotiv!

Comment

Igra je cudo graficko i dan danas...bossevi fenomenalni!

Comment

Comment

Originally posted by DarkFenix View Post
                            Uf, Parasite Eve, obožavao sam ovu igru i tada vjv jedini kakav-takav konkurent RE serijalu... Žao mi je što ne postoje jedinica i dvojka za PS Vitu pa da ih pošteno, ponovno, zaigram...

Comment

Originally posted by DarkFenix View Post
                              Jedne od novijih boss borbi koje su me impresionirale i ostale mi kao najbolje ikad koje sam imao...sad sam u dilemi ovih dana da li da igram Andromedu ili 2-3 isponova!
                              Da epska 2 "boss-a" , Mass Effect je imao super "boss" borbe samo steta sto ih je bilo malo , mogli su svakako malo vise da ih stave.

Inace ja bi voleo da vidim Mass Effect trilogiju remaster , to je jedna od ekstremno retkih igara sa prosle generacije za ciji remaster ja ne bi zalio pare a da nije Sonijeva ekskluziva.

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Uf, Parasite Eve, obožavao sam ovu igru i tada vjv jedini kakav-takav konkurent RE serijalu... Žao mi je što ne postoje jedinica i dvojka za PS Vitu pa da ih pošteno, ponovno, zaigram...
                                Da znas da sam bas zbog toga danas i stavio ove borbe, jel sam cijelo vrijeme razmisljao kako bi volio da imam PE2 na Viti sa sobom ovdje da je mogu igrat...

Comment

Working...
                                X