Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolje/najdraze borbe sa "bossevima" u videoigrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by ShyGuy View Post

Po meni:

Novi Gow je unaprijedio prezentaciju i storytelling. Ostalo je puno slabije odrađeno nego u npr Gow3.

Broj oružja/magija i neprijatelja je premalen u novom. Non stop jedni te isti bossovi -trollovi samo u drukčijih bojama xD

Što se tiče storytellinga, dio sa mitologijom je super razrađen. Ali isto tako puno promašenih prilika za epskim borbama protiv različitim bogovima, stvorenjima itd. Baldur borba je Dragon Ball sa quick time eventima in a nutshell.

Što se tiče same priče, malo je klišejasta. Babysittanje djeteta aka. Last of us./ Walking dead. Također fakin should kamera koja je valjda u svakoj Sony igri ikada zadnjih 5 god.

Također putovanje čamcem zna biti vrlo zamorno. Također bacanje sjekira na mutava zvona da ti se otvore neki chestovi. Bezveze.

Mislim ova igra je vrlo dobra. Ima problema sam zato jer je God Of War franžisa koju sam pamtio po ludoj zabavi, over the top neprijatelji, bossovi itd. Onako brainless fun igra je postala sporija/mračnija/over the shoulder igra kao i svi reeboti u zadnje vrijeme ikad poput Tomb Raidera.

Također uspoređivanje količine bossova iz prve Gow igre stare 15 god je apsurdno. Pa valjda napredujemo, ne?

Primjerice, Bayonetta serijal ima brutalan sense of scale u figtovima i raznolikost neprijatelja. I svi su boss fightevi brutalni, jedino što je igra, blago rečeno, čudna
    Znaci ti napredak smatras kolicinom boss borbi,svasta...mislim imas igre od Treasura na Mega Driveu koje su prakticki boss za bossom , ono, ne kuzim sta hoc3s reci! Nego hvala bogu da su i ljudi u Sonyu shvatili da je svima dosta onakvog Kretosa i da serijal tako dalje ne moze ici i da mu treba ozbiljna promijena...meni osobno koji ga volim nakon 6 istih igri je bilo vise pun ku.ac takvoga Kretosa,njegovog bijesa, douche karaktera i nacina kako se igra. I iako sam bio sretan zbog novog pristupa ,moram priznat da sam bio ipak malo skeptican ,ali sada kada igram mi je izninmno drago da su krenuli ovim putem i pokazali njegovu drugu stranu, a i time promijenili i sam gameplay usput! Jos jedna stvar koja tebi smeta a meni je fenomenalna je bas taj kako ti zoves ga babysitting..Ja kao otac uzivam bas u tom odnosu izmedju njih dvoje, i to daje jos jednu dimenziju liku koju prije nismo vidjeli i ne vidim sta je tu klisejato u putovanju oca i sina na vrh planine kako bi ispunili posljednju zelju preminule djetetove majke i rasuli njen pepeo tamo...Meni se bas cini originalnim.A sto se tice bossova iako ih nema puno ,spektakularniji su od skoro icega u GOW serijalu do sada...Jbg dodje vrijeme da moras odrast i krenut dalje kao sto je ovaj serijal napravio, suoci se s time..
    Last edited by DarkFenix; 17-12-2019, 22:47.

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Znaci ti napredak smatras kolicinom boss borbi,svasta...mislim imas igre od Treasura na Mega Driveu koje su prakticki boss za bossom , ono, ne kuzim sta hoc3s reci! Nego hvala bogu da su i ljudi u Sonyu shvatili da je svima dosta onakvog Kretosa i da serijal tako dalje ne moze ici i da mu treba ozbiljna promijena...meni osobno koji ga volim nakon 6 istih igri je bilo vise pun ku.ac takvoga Kretosa,njegovog bijesa, douche karaktera i nacina kako se igra. I iako sam bio sretan zbog novog pristupa ,moram priznat da sam bio ipak malo skeptican ,ali sada kada igram mi je izninmno drago da su krenuli ovim putem i pokazali njegovu drugu stranu, a i time promijenili i sam gameplay usput! Jos jedna stvar koja tebi smeta a meni je fenomenalna je bas taj kako ti zoves ga babysitting..Ja kao otac uzivam bas u tom odnosu izmedju njih dvoje, i to daje jos jednu dimenziju liku koju prije nismo vidjeli i ne vidim sta je tu klisejato u putovanju oca i sina na vrh planine kako bi ispunili posljednju zelju preminule djetetove majke i rasuli njen pepeo tamo...Meni se bas cini originalnim.A sto se tice bossova iako ih nema puno ,spektakularniji su od skoro icega u GOW serijalu do sada...Jbg dodje vrijeme da moras odrast i krenut dalje kao sto je ovaj serijal napravio, suoci se s time..
      Slažem se više manje sa svim osim da su boss borbe spektakularnije od bilo koje do sada. GOW je uvijek imao spektakularne borbe i pričati da postoji neki dio koji je manje spektakularan od drugoga je jednako površno kao sve što je shyguy napisao. Mislim da je dobro da je igra krenula u drugom smjeru i meni je zaista odlična. Statuu iz collector's editiona ponosno držim na polici.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Slažem se više manje sa svim osim da su boss borbe spektakularnije od bilo koje do sada. GOW je uvijek imao spektakularne borbe i pričati da postoji neki dio koji je manje spektakularan od drugoga je jednako površno kao sve što je shyguy napisao. Mislim da je dobro da je igra krenula u drugom smjeru i meni je zaista odlična. Statuu iz collector's editiona ponosno držim na polici.
        Ok da razjasnim, nisam napisao da su manje spektakularne bile, nego da su ove spektakularnije od dosta njih iz proslih dijelova zahvaljujuci grafickoj prezentaciji..medju prvih 5-6 boss fightova ,barem meni...

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Ok da razjasnim, nisam napisao da su manje spektakularne bile, nego da su ove spektakularnije od dosta njih iz proslih dijelova zahvaljujuci grafickoj prezentaciji..medju prvih 5-6 boss fightova ,barem meni...
          Ma sve 5

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Ma sve 5
            Ma znam ja da si ti razuman covjek!

Comment

• Shadow Fight 2 - Act 2: Secret Path

Hermit je drugi boss u igri s kojim se borite da pređete u 3. poglavlje od ukupno njih 7. Svako poglavlje ima jednog glavnog bossa i kako idete kroz poglavlja, tako ide i priča. Detaljnije o igri sam pisao ovdje.
              Pored 7 bossova u igri, ovaj mi je najdraži zbog muzike i pozadine - dvije umjetnosti u ovoj igri.

Comment

• Ovo mi polako postaje igra sa najljepsim i najboljim Bossevima/fajtovima ikad! Bas ima predivnih, samo ovaj sam snimio, zaboravio ostale...

Comment

• Splatoon je imao zabavne bossove

Omiljeni boss u Super Mario Odyssey

Comment

Working...
                  X