Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko igara ste započeli / koliko završili

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Koliko igara ste započeli / koliko završili

Koliko igara ste počeli igrati? Koliko igara ste završili od igara koje ste počeli igrati?

Na ovu temu potaknula me rasprava s frendovima, odnosno ima onih koji pređu sve što kupe, a ima i onih koje ubije znatiželja, kupe igru no nakon par sati splasne entuzijazam i na kraju ništa od prelaska. Moje mišljenje je da ako mi se nešto svidi ću odigrati do kraja (možda ne isprve) no ako mi se ne svidi onda se neću forsirati igrati dalje

S obzirom da postoje situacije gdje je teško definirati da li je igra prijeđena ili nije, pravila bi bila sljedeća:

- prijeđena igra je ona koja ima kampanju/karijeru/main quest scenario te se ista završi od početka do kraja
    - ukoliko igra ima više završetaka potrebno je otkriti barem jedan završetak kako bi igra bila prijeđena
    - pod prijeđenom igrom smatra se igra koja nema klasičnu kampanju/karijeru/main quest scenario već je vezana za utakmice/misije/online/co-op itd. (npr. FIFA, PES, Star Wars Battlefront i sl.) te je kod takvih igara bitno da je završen barem jedan mod koji igra posjeduje (npr. kod PES-a Master liga, Copa Libertadores i sl., kod Star Wars Battlefront neki od online modova i sl.)
    - pod prelaskom igre smatra se prelazak osnovne verzije igre te nije potreban prelazak DLC-ova

U mom slučaju:

Za PlayStation (PS4, Vita i VR):
    - započeo 85 igara
    - završio 63 igre

Za Nintendo Switch:
    - započeo 3 igre
    - završio jednu igru

Za PC
    - započeo jednu igru koju sam i završio (samo Diablo 3)
    Last edited by Picek; 03-02-2020, 15:10.

Ja, nažalost točan podatak nemam... Previše mi je to za izbrojat i vijdet no znam da na PS4 imam 24 platine pa su to sigurno završene 24 igre...
    Ponekada igram igre koje nemaju kraj tipa GT sport, Fifa, PES, Football manager pa niti sam ne znam kako se postaviti prema njima...

Fora tema u svakom slučaju, možda netko i vodi konkretniju statistiku.

Comment

Nemam točan podatak ali u zadnjim godimama uglavnom završim skoro sve što započnem jer ni ne igram ono što me ne zanima. Uglavnom je danas lagano skužiti koje igre te privlače.

Mislim da završim 90% igara.

Comment

U principu završim sve što započnem. Sjećam se da mi je FF XIII - 2 bio ne igriv i da sam ga ostavio. Također, u novije vrijeme što se sjećam je dark souls, bloodborne i nioh. S tim da ove zadnje dvije i planiram igrati, a od dark soulsa sam odustao. Puno gore pitanje bi bilo koliki mi je baclog i što sve čeka da dođe na red.

Comment

Samo dvije igre koje sam započeo igrati nisam završio tj. odustao sam od njih.
          Ostale koje sam započeo i završio sam, ne računajući one koje sam probao pa odgodio na neko vrijeme jer ću ih sigurno finalizirati barem kako stvari stoje za sada

Ok koje su to dvije igre ?

Prva je: Lords of the Fallen. Blijeda kopija Dark Soulsa. Igrao nekih 20h i odustao, jer me je totalno smorila. Ne zanimljiva, dosadna, loš sustav nadogradnje, a ujedno i pokušaj imitiranja soulsa su stvari zbog kojih sam odustao.

Druga: Far Cry 3. Možda su prošli svi vozovi, možda je vrijeme pregazilo, možda sam bio loše volje. Tko bih znao, ali odustao sam od igre

Comment

Morao bih si uzet dosta vremena da napišem sve te igre koje sam započeo, tj podjelit ih u dvije skupine, one koje ću nastavit igrat ili započet ponovno od nule i one koje sigurno više neću taknut. Samo za ovu i prošlu igru imam pet, šest velikih igara koje nisam priveo kraju.

Comment

Zaboravio sam reći igre oko kojih najviše odustanem ovih dana su RPG-ovi koji se pokažu kao vremenski prevelik zalogaj. Pa ih odgodim za neki drugi put.

Comment

Budući da radim evidenciju odigranih igara, prešao sam ih ukupno 360 plus 9 nedovršenih (ali koje sam odigrao više od pola) iz razno raznih razloga (neke bile preteške, kod nekih se dogodio kvar diska i sl.).

Comment

Uff, teško je doć okvirno do neke brojke, ali ima ih i u jednom i drugom obliku.
                  Kad kažem teško do okvirne brojke, mislim na PS1, PS2, PS3, PS4, X360, PC i neke konzolice prije.
                  STEAM : zabranjeniples
                  EPIC GAMES: zabranjeniples
                  ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                  UPLAY : zabranjeniples_
                  ORIGINS : zabranjeniples

Comment

uff igram se od 88-me poceo prezlazit samostalno 1991. sigurno 200-tinjak(racunam sve platforme koje sam imao i koje imam) stim da sam zadnjh 5,6 godina malo stao na loptu pa to bude 10-15 max naslova naravno racunam i inide ne samo 3A
                    4k Gaming PC
                    Consoles
                    AVR5.1.2-DA/DTS-X

SPOILERCPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

GPU: Aorus Master RTX 3080 10G

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 16Gb DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

CASE: Fractal DD R4

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Display's:

HP Omen 27 G-Sync 165Hz

LG OLED 55C8

Samsung SHUD 55KS9002

---------------------------------------------

Peripherals

Keyboard:

Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses:

Sharkoon Skiller SGM1 RGB
                    Logitech MX revolution

Mouse Pad:
                    Sharkoon 1337 RGB

Gamepad:

Xbox One
                    Xbox 360 Razer Onza BF3
                    -----------------------------------------
                    Dolby Atmos/DTS-X

4kBD:
                    Panasonic DP-UB820
                    Samsung UBD K-8500

AVR:
                    Denon AVR-X2400H

Speakers:

V-trek fengali No1 5.1 surround
                    Yamaha Subwoofer YST-SW 12
                    Onkyo SKH410
                    ------------------------------------------

Laptop:

IdeaPad C340-14API

Consoles:

Xbox One X
                    PS5 (disk)
                    Xbox 360
                    SNESmini
                    Nintendo Switch

VR:

Oculs Rift

Smartphone's:

iPhone3G
                    Samsung Galaxy S10+...
                    _________
                    Smartwatch:

Galaxy watch 46mm
                    LG-R[

Comment

Uglavnom sve igre koje zapocnem i predjem jer nabavljam i igram samo one igre koje me zanimaju , ne eksperimentisem previse , ono sto me ne zanima i sto mi se ucini da nije za mene zaobilazim.

Comment

Ako mi se neka igra baš svidi (ili je jako kratka) onda ću iz nje izvući maksimum, znači platinrat ću je i preći koliko god puta treba, ako mi to pričinjava zadovoljstvo. Npr. Witchera 3 sam prešao 2 puta, svaku od Soulsborne igara po 2-3 puta, Dragon Age Inquisition 2 puta itd. Ali s druge strane, ako počnem igrati nešto i shvatim da mi je igra postala monotona (iako mi je u početku bila zanimljiva) jednostavno ne želim igrati dalje, npr. takvi su mi bili Ni No Kuni 2, Fallout 4, Far Cry 5 itd.

Comment

Originally posted by darijoman View Post
                          Samo dvije igre koje sam započeo igrati nisam završio tj. odustao sam od njih.
                          Ostale koje sam započeo i završio sam, ne računajući one koje sam probao pa odgodio na neko vrijeme jer ću ih sigurno finalizirati barem kako stvari stoje za sada

Ok koje su to dvije igre ?

Prva je: Lords of the Fallen. Blijeda kopija Dark Soulsa. Igrao nekih 20h i odustao, jer me je totalno smorila. Ne zanimljiva, dosadna, loš sustav nadogradnje, a ujedno i pokušaj imitiranja soulsa su stvari zbog kojih sam odustao.

Druga: Far Cry 3. Možda su prošli svi vozovi, možda je vrijeme pregazilo, možda sam bio loše volje. Tko bih znao, ali odustao sam od igre
                          E vidiš. Meni su obje bile odlične. Podsjetio si me da je far cry 2 igra koju nisam završio. Nikako mi nije sjela, za razliku od 3., primala i 5ice koje su mi stvarno dobre.

Comment

Kad sam vidio pitanje, krenuo sam pisat odgovor i onda sam skuzio da nema 7 sati viska vremena danas

Al zadnje, Just Cause 3. Genericko sranje.

Comment

Većinu što započmem u zadnje vrijeme ne pređem, izgubim volju nakon par sati svidila mi se igra ili ne.

AC, sydicate, black flag, unity nisam imao volje za preć više od 40%... Zamorno mi je, kao i Mafia 3 a dok sam Ghost Recon: wildlands platinirao.
                              RDR2 je na putu da ga pređem, a počeo sam volju gubit polako, vidit ćemo.

Prešao sam PES neki dan, protiv rođaka sam pokrenio akciju od svog šesnajesterca sa Strinićem i s njim na kraju akcije zabio gol. Ako se to pika kao pređena igra. Ako se mene pita- jest.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Working...
                              X