Announcement

Collapse
No announcement yet.

Horor igre; tema za raspravu o horor igrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Odigro početak Rebirtha; odlično!

Došao u Fortress, točnije moram napraviti municiju za tenk i tek dolaskom u utvrdu igra postane odlična. Već na početku sam vidio neke poveznice sa prvom igrom, a nakon prelaska prvog djela odmah sam znao da je ovaj lik u pozadini spominjana osoba u Dark Descentu; tip koji je tu od negdje cca 1839te godine dok je radja ove igre sto godina posle

Pohvale šta već sada u početku ima više varijacija po pitanju lokacija nego prvi dio koji je iako volim takve lokacije bio dosta jednoličan.

Tko može, obavezno odigrati prvi dio jer će praćenje priče, čitanje nekoih dopisa biti mnogo zanimljivije!
    Amnesia: Maschine for Pigs je totalno druga igra i nije povezana sa ove dvije.

Comment

• Nije igra ali je sjajan CGI horror tematike

4k Gaming PC
      Consoles
      AVR5.1.2-DA/DTS-X

SPOILERCPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

GPU: Aorus Master RTX 3080 10G

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 16Gb DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

CASE: Fractal DD R4

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Display's:

HP Omen 27 G-Sync 165Hz

LG OLED 55C8

Samsung SHUD 55KS9002

---------------------------------------------

Peripherals

Keyboard:

Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses:

Sharkoon Skiller SGM1 RGB
      Logitech MX revolution

Mouse Pad:
      Sharkoon 1337 RGB

Gamepad:

Xbox One
      Xbox 360 Razer Onza BF3
      -----------------------------------------
      Dolby Atmos/DTS-X

4kBD:
      Panasonic DP-UB820
      Samsung UBD K-8500

AVR:
      Denon AVR-X2400H

Speakers:

V-trek fengali No1 5.1 surround
      Yamaha Subwoofer YST-SW 12
      Onkyo SKH410
      ------------------------------------------

Laptop:

IdeaPad C340-14API

Consoles:

Xbox One X
      PS5 (disk)
      Xbox 360
      SNESmini
      Nintendo Switch

VR:

Oculs Rift

Smartphone's:

iPhone3G
      Samsung Galaxy S10+...
      _________
      Smartwatch:

Galaxy watch 46mm
      LG-R[

Comment

• 4mal Podsjetio me je na jednu igru

Comment

• Nakon dvije godine u EA, 30.10 izlazi VISAGE

The game is set inside a huge house in which terrible things have happened. You’ll wander through the gloomy corridors, explore every dead room, and get lost in endless mazes, your head filling with memories of the dead families that once lived in this very home. This twisted environment, void of any life other than yours, takes you to places you couldn't even bear imagining.

Comment

• Joj, muči me šta horore igram tek iza pola noći i jedva čekam večeras doći sa posla da nastavim sa Amnesiom!
            Odlična mi je, došao u Alchemist's Chambers šta je mislim skoro na pola igre i stao...

Bio se namučio u utvrdi dok sam skužio kako otvoriti vrata koja imaju bombu zavezanu za onog vojnika... I to samo zato jer sam nešto pomako tako da nisam mogao ništa vidjet...
            Mislim da će ovo biti prelazak od 10 sati šta je taman za horor.

A priča i situacija je sve čudnija i čudnija...

Comment

• doktor1 Jesi ti prešao na kraju Song og Horror ?

Comment

• Ne, bio je pirat, želim kupiti igru pa ću onda...

Comment

• Da znam da si je hvalio da je odlična igra pa rekoh da vidim kakva je situacija.

p.s. Visage izgleda odlično,nadam se da će uz to biti i kvalitetan horor

Comment

• early acces verzija ima odlične ocjene na Steamu.
                    A kažu da traje 10 sati, dakle full gira bi mogla biti cca 20 sati...

Comment

• Opa..pa to je stvarno i više nego dovoljno za ovu vrstu horora. Neka bude i 15h je sasvim ok

Vidio sam na Steamu da je hvaljena dosta ali nisam se obazirao na vrijeme. Mislio sam da je to nešto cca 4-5h

Comment

• Meni pase kad su krace, tek tako da nesto stvarno i odigram

Palmyra Orhanage je recimo bila vrh, čuo sam za nju prvi put u ovoj temi (forumi tome i služe, valjda) a baš je bila VRH provedena subota navečer!

Btw, kad smo kod toga, preporučam Marie's Room, vrlo kratku ali efektnu misteriju. I besplatna je na Steamu!

Comment

• Ovo vrijeme trajanje poput Visage za psihološki horor je baš ono brutala.

Upravo čitam komentare na Steamu, igra je brutalno dobra od atmosfre, grafike, dizajna priče i zvuka. Dakle briljira u svakom aspektu. Svaka čast ovom razvojnom studiju što će takav proizvod plasirati

Comment

• Aral Ako ti je Palmyra bila odlična, preporučam ti ParanormalHK kineski hororac za subotnje veče. Bolji mi je od Palmyre. Brutalan je.

Comment

• Jučer upalio Alien:Isolation, prošli tjedan sam započeo uvod, i nikako igrati dalje.

Najveći horor od svega mi je bio lebdeći pištolj. Šalu na stranu, sa dobrim slušalicama i iza 22h ovo je stvarno bolesna igra, tj iako je već stara - ima odličnu horor atmosferu.

Došao do lifta, muku mučio kako izbjeći ona 3-4 debila od ljudi, dok nisam jednoga krknuo sa ključem i ukrao mu pištolj - koji je netragom nestao i pojavio se ovako. Inače za cca 15 minuta dođeš do lokacije gdje prvi put ustvari kupiš pištolj.

EDIT: sad sam pogledao kratki walkthrough, meni se igra zblesirala, ovi ljudi uopće tu nisu trebali biti koliko vidim.
                              Last edited by Tomina; 28-10-2020, 07:29.

Comment

• doktor1 , SPOILERAmnesia: Rebirth se odigrava u lokaciji u Alžiru u kojoj glavni lik iz Dark Descent pronađe orb, ako sam dobro povezao konce (pogledao sam video da se podsjetim)? Inače planiram sutra počet igrat, u mraku NARAVNO, da prikladno dočekam Svi svete

Comment

Working...
                                X