Announcement

Collapse
No announcement yet.

Horor igre; tema za raspravu o horor igrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Prvi screenshot iz Outlast II igre, koja je nedavno dobila i teaser

Comment

Comment

Downfall trailer 2

Comment

Najbolja horor igra sto se tice price,pucnjave,domisljatosti po mome misljenju naravno uvijek bila i ostat ce resident evil 4..

Comment

Layers of Fear - 5/5

Comment

• Keks
              Keks commented
              Editing a comment
              jesi igrao?

• Alan Wake
              Alan Wake commented
              Editing a comment
              Igra mi izgleda odlično. Nešto kao SOMA, samo bolje po meni, jer nije futuristički setting u nekom svemirskom brodu.
              Skidam Layers of Fear

Ok, ne znam jesam li to samo ja, ali ova igra Layers of Fear je prokleto strašna! Igrao u mrklom mraku, zvuk nafrljen do kraja, ja i frend smo se pošteno isprepadali. Nije to klasični teror (čudovišta, zombiji), već strah od nepoznatog. Bogati, slike sam se uplašio upalivši svjetlo u mračnoj sobi

Igra je onako jako slična P.T. demou od Kojime (Silent Hills demo), grafika isto na razini.

"Tommy Vercetti, remember the name!"

Comment

Razočaro me je Layers of Fear...
              Vidjevši one ocjene na Steamu očekivo sam puno više. Ima svojih trenutaka, ali nisam impresioniran...
              Vidim da se gore spominje SOMA; nemože se ovo mjerit sa tom igom, niti u jednom segmentu.

Po pitanju prezentacije, vjerovatno najljepša Unity engine igra.

Comment

Comment

Outlast 2 djeluje poprilicno strasno,atmosfera pravog horor filma

Comment

Forgotten Memories: Alternate Realities, izvorno objavljen 2015. godine za iOS, ove godine dolazi u Director's Cut verziji za PS4, PS3, XONE, Wii U,PS Vitu, PC, iOS i Android:

Comment

Kako je izašo Layers of Fear 2, evo ponešto novih horor naslova koji mi padaju napamet i koje bi preporučio ljubiteljima žanra; sa rencezijama sa Rely on Horror ili Bloody Disgusting stranica koje su mi najvjerodostojnije kod pogleda na taskve naslove.

Infliction - jedan od najboljih indii horor naslova koji smo dobili; velika preporuka svima koji vole dobar horor; jedna recenzija

Remothered Tormented Fathers - prešao i ovu igru; mnogi je ekstra hvale, dobila je neke nagradeno meni je bila onako... Ništa specijalno. Priča je zanimljiva i trebao bi doći nastavak; Rely on Horror recenzija

Gray Dawn - zanimljiva mistična / horor avantura sa vjerskom tematikom; Rely on Horror recenzija

>observer_ - od tvoraca Layers of Fear igre dolazi ovaj mistični naslov koji ima neke elemente horora no nije to ništa ni blizu pravog horora; vrhunski walking simulator za one kojima su horor ipak previše napetii; Rely on Horror recenzija

Layers Of Fear 2 - trenutno ga igram i zasada djeluje bolje od prethodnika; Rely on Horor recenzija

Call of Cthulhu - nedavno izišla igra koja je meni bila dosta dobra. Fali još nešto malo da bi bila odlična; Rely on Horror recenzija

Conarium - počeo igrat no stao. Dovršit ću jedan dan. Ima mnogo čitanja da bi se razumjela priča i sve oko nas; Bloody Disgusting recenzija

Observation - probao te mi se čini da ima neke horor elemente te da se može svrstati ovdje, (tema na forumu); Bloody Disgusting recenzija

Neke igre koje nisam igrao:

Lust For Darkness - neki ga kude, neki hvale. Radi se i na nastavku - Lust from Beyond, (trailer). Kod kritike je prošao dosta loše: Rely on Horror recenzija

Narcosis - Rely on Horror recenzija

Home Sweet Home - mnogi kažu da je odlična igra; Rely on Horror recenzija

Comment

Prešao Layers of Fear 2...
                        Puno bolje od prvog djela meni osobno. Priču se mora dobro pratit da se na kraju skuži, ali nije toliko teško. Ja sam nakon završenog prvog acta krenuo ponovno jer nisam bio fokusiran i to mi je spasilo daljnji tijek igre jer inače bi se malo namučio da uberem. Smatram da je jako dobro napravljena ta priča i "putovanje u izgradnji lika". Sve sjedne na svoje iako igra ima tri moguća kraja oviisno o našim odlukama tokom igre.

Gameplay se svodi uglavnom na par zagonetki i chase scena. E sada, nisam ljubitelj chase scena i u ibserveru su mi bile nepotrebne no mislim da su ovdje napravljene dobro i malo začine gameplay da igra nije čisti walkling simulator.
                        Po pitanju horor djela... Više bih rekao da je srž igre mističnost jer nije nešto strašna; ima creepy trenutaka i par jump scareova no ne bazira se na njima šta je plus...

Preporuka ljubiteljima žanra

Vizualno izvučno odlično.

Comment

30.08.2019 dolazi Blair Witch horor igra od tvoraca Layers of Fear i observer naslova

Comment

Comment

Gledam najavu za ovaj Blair Witch i uvjeren sam da gledam Outlast 3.

Comment

Working...
                              X