Announcement

Collapse
No announcement yet.

Horor igre; tema za raspravu o horor igrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Trailer za Blair Witch horor.. Ovaj pas mi nekako djeluje preumjetno i nisam presretan šta sse igra bazira oko njega...
    Ali kao fan horora, možda mi se svidi...

Comment

Moons of Madness

Djeluje odlično; vrlo detaljno i atmosferično - Lovecraft

Recenzija

Comment

Dolazi nova Amnesia...

Last edited by doktor1; 08-03-2020, 17:47.

Comment

doktor1 Vidim da si nahvalio igru Infliction. Znači isplati se odigrati ?

Comment

Dobar horor

Comment

Ja sam od horora odigrao rezi serijal, the evil within i dead space. E, da i alien isolation. Generalno mi je to dobar žanr, doduše, gledam sad ove amnesie i blair witch i nekako nemam muda se u to upustit. Silent hill sam samo probao na ps2 i nisam puno. Mislim da je bila 4ka the room ili tako nekako. Probao i reboot alone in the darka vrlo kratko.

Comment

Kad si već spomenuo Dead Space moram i ja reći da je to sila od igre, barem prva dva dijela jer treći nisam igrao. Taj serijal mi je bolji od Resident Evila

Comment

Originally posted by darijoman View Post
                  Kad si već spomenuo Dead Space moram i ja reći da je to sila od igre, barem prva dva dijela jer treći nisam igrao. Taj serijal mi je bolji od Resident Evila
                  Treći dio fijasko kao i mass effect 3.

Comment

Originally posted by OverLord View Post

Da čuo sam da je malo skrenuo sa putanje. Počeo sam ga igrati pa sam iz nekog razloga prestao. Kažu da se više bazira na akciju a ima i co-op igranje što svakako sa time umanjuje dozu horora

Comment

Originally posted by darijoman View Post

Da čuo sam da je malo skrenuo sa putanje. Počeo sam ga igrati pa sam iz nekog razloga prestao. Kažu da se više bazira na akciju a ima i co-op igranje što svakako sa time umanjuje dozu horora
                      I masu mikrotransakcija koje su neizbježne ako ne želiš grindat. Kod razvoja novih oružja je to bilo prestrašno. Nemaš resursa, ako ne grindaš ko budala, ali možeš platiti pa ih dobiješ. Dno dna.

Comment

Wow wow wow...stvarno ne volim ulazit u to sto ko voli i nevoli i jos nekako i kuzim ljude po pitanju DS3 ( iako je meni odlicna igra bila, mada ne dobra kao prve dve, i ne sjecam nikakvog grindanja uopce) ali ovo je totalna neistina sto si rekao za ME3...ajde za Andromedu bi se slozio da je fijasko, ali za ME3 nikako, ni pod razno.To sto ljudi nisu bili zadovoljni krajem 3ke je sasvim nesto drugo, placipickanje obicno...sama igra kao igra je vrh!

Comment

Originally posted by DarkFenix View Post

Wow wow wow...stvarno ne volim ulazit u to sto ko voli i nevoli i jos nekako i kuzim ljude po pitanju DS3 ( iako je meni odlicna igra bila, mada ne dobra kao prve dve, i ne sjecam nikakvog grindanja uopce) ali ovo je totalna neistina sto si rekao za ME3...ajde za Andromedu bi se slozio da je fijasko, ali za ME3 nikako, ni pod razno.To sto ljudi nisu bili zadovoljni krajem 3ke je sasvim nesto drugo, placipickanje obicno...sama igra kao igra je vrh!
                          E pa vidis, meni nije placipickanje jer je kraj ocajan. Usporedjujuci trojku s dvojkom, vjerujem da ces se sloziti da je dvojka bolja. Trojka je mogla biti epski zavrsetak sage, a nije bila. Aragno EA je razlig kao i kod dead spacea. U redu, fijasko je mozda prejaka rijec, ali oba zavrsetka trilogije su unistena zbog EA pritiska.

Comment

E pa vidis, meni nije placipickanje jer je kraj ocajan. Usporedjujuci trojku s dvojkom, vjerujem da ces se sloziti da je dvojka bolja. Trojka je mogla biti epski zavrsetak sage, a nije bila. Aragno EA je razlig kao i kod dead spacea. U redu, fijasko je mozda prejaka rijec, ali oba zavrsetka trilogije su unistena zbog EA pritiska.
                            I opet, kako kome...meni je odlican i kraj. Ali iskreno ja to niti ne gledam kao dijelove, meni je to jedna cjelina sve, i kao takva mi je odlicna...mozda je i mogao bit bolji kraj,ok...ali zbog njega reci nekome da igra nevalja mi nije ok!

Comment

U biti ono sto htjedoh reci je....nemoj covjeka obeshrabrivat, neka odigra...

Comment

Kad već spominjete Dead Space, meni je trica bila dobra. Definitivno lošija od jedinice i dvice, ali baš mi je krivo što nikad nije zaživjela četvrtica jer vjerujem da su se mogli vratiti na pravi put. Iako sam poslije igrao neke igre koje su u određenim segmentima slične, niti jedna nije postigla ono što je Dead Space.

Tako da je za ljubitelje šteta ne odigrati tricu, ali eto, ukusi se razlikuju...
                                Last edited by Raskoljnikov; 25-03-2020, 17:51.

Comment

Working...
                                X