Announcement

Collapse
No announcement yet.

Horor igre; tema za raspravu o horor igrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by 4mal View Post
    Ja bi re- dead space-a 1.dijela ali samo grafika ..
    storry ne dirat
    Ništa mu grafički ne fali ni sad. Izgleda poprilično dobro

Comment

Slažem se sa darijoman I za današnje pojmove izgleda sasvim ok, a i nije toliko star. 2008. godina. Iako mi je drag ja prvi ne bi odigrao. Dajte ako bude izašla neka slična igra javite ovdje. Šteta da propustimo.

Comment

Nadolazeći Quantum Error mi iz priloženog diše dobrom atmosferom dosljedno hororu.

Neka kombinacija Doom 3 i F.E.A.R serijala

Comment

Nisam fan horor igara ni filmova, ne znam zašto, jednostavno nisam za to... Ali zato sam igrao S.T.A.L.K.E.R. serijal i oduševljen sam i nedavno sam instalirao indie horor igru Showdown Bandit. Strašna je, ali ne pretjerano zanimljiva. Fali neka dobra mehanika. Ovako je igra plitka, ali ideja igre je super.

Comment

Vrh horor!

Nije walking simulator, dosta aktivnosti, mozgalica i atmosfera je vrhunska, ispreplitanje dvije radnje...
            Totalno iznenađenje! Vidim da je i od igrača na Steamu odlično prihvaćena igra!

Odlična tranzicija iz gameplaya u cutscene i obrnuto!
            Možda malo previše jump scare dionica, ali ovo je vrhunski

Last edited by doktor1; 12-05-2020, 15:10.

Comment

Znači slika iz gore spomenutog horora...
              Neću bez spoilera jer ono..

SPOILERMalo dijete sa zabijenim krampom u usta

Comment

Comment

Danas izlazi CARRION - reverse horror
                  Igra je dostupna i na gamepassu.

4/5 - Bloody Disgusting

Comment

Comment

kako me zanima ova igra baca na silent hill da mi je znat kakav je gameplay,iz ovog trailera vidimo da postoji 2 svjeta

Comment

Outlast je meni osobno najstrašnija igra koju sam igrao. Jedva sam se usudio, iako mi ju je frend stalno preporučivao. I kad sam ju konačno skinuo i pokrenuo, stvarno sam se u**o ko grlica. Igrao sam u mraku, btw. Sa slušalicama. Na max.
                        Sad sam fan serijala i drago mi je da sam to iskustvo doživio. Nekako sam i "jači" lol.

Comment

Song of Horror

A 3rd person, fixed-camera survival horror adventure. Fear the Presence, a mysterious entity you cannot fight: stay alert, hide, breathe slowly... Explore cursed places where unseen spirits and lost souls linger in a true horror story for the ages.

Igra za ljubitelje starih Resident Evil, Silent Hill te Alone in The Dark naslova.
                          Igra ima permadeath gameplay te gubitkom lika može doći do komplikacija i težeg prelaska nekog sljedećeg područja.

Nema jump scareova već The Presence kontorilra AI te dolazi do random situacija

Song of Horror offers a truly dynamic terror experience: its antagonist, the supernatural entity known only as The Presence, is controlled by an advanced AI (Artificial Intelligence) that adapts to your actions and decisions. Experience unbearable fear as this otherworldly being responds to your way of playing and hunts you down in unexpected ways, offering a unique experience to every player and gameplay where tension builds up naturally instead of coming from scripted sequences.
                          Last edited by doktor1; 24-07-2020, 16:07.

Comment

Sinoć sam malo zaigrao Song of Horror i igra je fantastična!

Ova mehanika, permadeatha te AI-a koji nas proganja je vrhunska. Nije mi bilo jasno kako imamo 13 likova na raspolaganju i kako će se to uklopit u priču no sve se poveže; znam jer sam u prvoj epizodi ostao bez dva lika; morat ću krenut iznova jer je ima pet epizoda i nastavim li ovako, do kraja prve epizode svi će biti mrtvi. A tada slijedi game over

Npr, kada sam ostao bez prvog lika Alexandera, odabro sam Sophie, novinarku koja je ulaskom u kuću aktivirala alarm; alarm koji nije radio kod dolaska prvog lika jer nije bilo struje u kući. No kako smo osposobili struju, nakon šta je lik ubijen, sljedeći koji ulazi aktivira alarm... E sada, nakon šta je i novinarka pala sa krova, pojavljuje se novi lik koji se može odabrat - osoba koja je postavila taj alarm te dolazi vidjeti šta se desilo. No da Sophie nije pala sa krova, Alina iz osiguranja nebi se niti pojavila...

Atmosfera i horor elementi su vrhunski!

Odličan dojam kvare dosta loši modeli nekih likova sa kojima upravljamo!

Last edited by doktor1; 25-07-2020, 18:08.

Comment

Odigrao sam:

Layers of Fear: Jednostavno nije moj tip horora. Igra je zapravo ispričana priča u horor atmosferi. Ima sasvim solidnu audio vizualnu prezentaciju i fantastičan OST.
                              Vjerojatno ljubiteljima priče ova igra bi odgovarala. Kroz cijelu igru nema nikakve prijetnje i faktički nije moguće poginuti 60/100

Layers of Fear 2 :
                              Situacija je gotovo identična kao i kod prvog dijela. Bit igre svodi se na priči te će neke naše odluke odlučivati o ishodu završnice. Nešto je po trajanju duži od prethodnika sa još boljom audio vizualnom prezentacijom. Grafika je prava poslastica i šteta što ova igra nije neka prava hororčina. Moguće je birati dva moda, gdje možeš i ne možeš poginuti. Igrao sam ovaj prvi, ali svejedno ništa posebno, par scena gdje bježiš i to je to bez neke veće tenzije
                              Za ljubitelje priče preporuka. Za ljubitelje horora ne preporuka
                              70/100

Infliction : Relativno kratka, atmosferična i pomalo jezovita igra. Ima par dobrih dionica ali mi fali scena ozbiljnijeg zastrašivanja 75/100

The Dark Occult : Definitivno za mene najbolji horor koji sam igrao, barem do sada. Po pitanju horor elemenata ni jedna igra ne može parirati ovoj. Sama ukleta kuća u kojoj se radnja odvija da se ništa ne događa je jezovita i atmosferična, a kamo li osjećaj da nas netko promatra, zapravo promatra nas netko. Cijela igra je prožeta tjeskobom a scene zastrašivanja su vrhunske. Igrao sam sa Dolby Surroundom, uvijek poslije ponoći i naravno sam, vrhunski ambijent za doživljaj horora.
                              Grafika je također vrhunska
                              97/100

jedna scena ( obavezno pojačati)

Last edited by darijoman; 26-07-2020, 19:11.

Comment

The Dark Occult mi je bio repetativan! Nisam ga prešao.
                                Probaj The Beast Inside ili meni jako dobar Call of Cthulhu

The Beast Inside je odličan; presto sam igrat jer ću ga kupit da podržim developera!

Comment

Working...
                                X