Announcement

Collapse
No announcement yet.

Horor igre; tema za raspravu o horor igrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

doktor1 Jesi primjetio ovu igru u gomili ?

Comment

Jesam, ali već je godinama u EAu tako da kada izdaju ću vidjeti šta je to...

Mislim da mi je sljedćea kupovina - Moons of Madness

A na Steamu me čeka Conarium

Obadvije su Lovecraftian universe tj cosmic horor
      Last edited by doktor1; 27-07-2020, 16:01.

Comment

Za Moons of Madness znam, na listi želja mi je i čini mi se ok, a za ovo drugu nisam čuo, ali također djeluje ozbiljno

Da Visage je još uvijek u Early Access fazi

Comment

Eto par slika iz Conariuma

Šteta šta je voice acting našeg protagonista užas užasa jer inače sve ostalo je dobro! Ali kada progovori; pa di je developeru pamet bila??

Comment

Conarium je dobra igra. Odigro je na PC-u. I uvod i kraj su efektni. Recimo, 7/10. Svaki ljubitelj Amnesie i sličnih horrora bi trebao odigrati...

Comment

Igram Amnesiu.

Trenutno se zaj..oko ovog mehanizma

50159282688_c43f3c4563_k.jpg

Comment

doktor1 Ako su horor elementi odlični onda se to može progledati.

Comment

Skini si remaster mod!!

Comment

Da vide se lijepi vizualni pomaci iz priloženog, ali neda mi se sad driblati oko toga. Igrat ću ovako. Ionako nije duga igra

Comment

• Neznam dali si probao Gray Dawn; igro sam pirata i bio mi je super pa sam čeko da kupim i zaboravio na igru...hahaha

Comment

• Kupio sam tu igru, ali nisam je probao. Zna samo da je vjerska tematika u điru

Možda je nakon Amnesie probam zajedno sa Agony

Comment

• Izašo je Maid of Sker

Maid of Sker is a first-person survival horror, set in a remote hotel with a gory and macabre history from British folklore. Armed with only a defensive sound device, you’ll utilise stealth tactics to avoid death amongst a cult of sound-based AI enemies.

• 3D sound-based AI system as the core survival mechanic.
                          • Realistic visuals featuring 4k uncapped on PC (1080p 60fps minimum).
                          • A chilling story inspired by Welsh folklore fusing psychological, gothic and British horror.
                          • Re-imagining of famous Welsh hymns Calon Lân (A Pure Heart), Suo-Gân (Welsh Lullaby) and Ar Hyd Y Nos (All Through the Night) from the spine-chilling voice of Tia Kalmaru.

Rely on Horror - 9/10

Comment

• Malo Amnesia atmosfere

50170666912_d7b4d959c6_k.jpg

50170409766_030112e96c_k.jpg

50170409511_fabe4877bb_k.jpg

Comment

• Lurk in the Dark

Psihološki Japanski horor baziran na priči sa snažnim horor elementima

Navodno se radi o epizodnoj igri, a za sada prvu epizodu možemo zaigrati besplatno na Steamu

Igra traje svega 40-ak minuta

Fenomenalan horor 10/10

Evo malo mog gameplaya

Comment

• Originally posted by darijoman View Post
                                Lurk in the Dark

Psihološki Japanski horor baziran na priči sa snažnim horor elementima

Navodno se radi o epizodnoj igri, a za sada prvu epizodu možemo zaigrati besplatno na Steamu

Igra traje svega 40-ak minuta

Fenomenalan horor 10/10

Evo malo mog gameplaya

Evo, taman mi se skinuo. Hvala na preporuci, lol. Igra koja traje svega 40ak minuta i koja se jednostavno STIGNE odigrat=di moram potpisat?

Comment

Working...
                                X