Announcement

Collapse
No announcement yet.

Recenzija igara

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Recenzija igara

Dakle ove recenzije imaju jednostavna pravila:

- možete pisati o bilo kojoj igri, bilo kada
    - ne pišete recenziju igre koja već ima recenziju u ovoj temi
    - radi što konkretnije recenzije, igru koju recenzirate morate igrati (ako još niste) 5 ili više sati
    - ako pišete subjektivnu recenziju, to trebate naglasiti

Otvoren sam za sve prijedloge kako bismo ovu temu poboljšali!
    Last edited by GitaristRoko; 23-05-2020, 15:01.

Odgovarajuća tema već postoji
    https://www.reboot.hr/forum/forum/mu...nih-igara-2020

Vidim da ti je ovdje cilj da budu osvrti nešto dulji, ali ne vidim smisla temu za praktički istu stvar, a i upitan je broj zainteresiranih..

Comment

Originally posted by Raskoljnikov View Post
      Odgovarajuća tema već postoji
      https://www.reboot.hr/forum/forum/mu...nih-igara-2020

Vidim da ti je ovdje cilj da budu osvrti nešto dulji, ali ne vidim smisla temu za praktički istu stvar, a i upitan je broj zainteresiranih..
      To je link za temu odigranih igara ove godine, a ne recenzije. Vidim da tamo ljudi pišu i kratku recenziju, ali da, ovdje bi to bilo duže, a izbor nije zaokružen na 2020. nego na bilo što.
      Neki članovi su htjeli ovu temu, a administratori nisu ništa rekli ili odgovorili na pitanje kako ćemo s time, pa sam odlučio sam napraviti temu.
      Broj zainteresiranih nije bitan, jer sam vidio da ih ima i zato što nebismo birali "recenziju mjeseca" ili slično, dakle vrijeme za pisanje recenzije/osvrta je neograničeno.

Comment

Originally posted by GitaristRoko View Post

To je link za temu odigranih igara ove godine, a ne recenzije. Vidim da tamo ljudi pišu i kratku recenziju, ali da, ovdje bi to bilo duže, a izbor nije zaokružen na 2020. nego na bilo što.
        Neki članovi su htjeli ovu temu, a administratori nisu ništa rekli ili odgovorili na pitanje kako ćemo s time, pa sam odlučio sam napraviti temu.
        Broj zainteresiranih nije bitan, jer sam vidio da ih ima i zato što nebismo birali "recenziju mjeseca" ili slično, dakle vrijeme za pisanje recenzije/osvrta je neograničeno.
        Zato i rekoh odgovarajuća, a ne ista tema. Pogledaj koliko tamo članova sudjeluje. Misliš da će ovdje svi navaliti?

Duža recenzija kakvu zamišljaš zahtjeva solidan dio vremena i truda. Ubacivanje slika i organiziranje da to liči na nešto. Možeš ti vlastitu recenziju već objaviti u temu neke igre. Napišeš post u kojem izneseš svoju vlastitu recenziju. To su neki čak i radili već koliko se sjećam.

Par članova jest izrazilo želju, a to u mislima lijepo zvuči, ali održavanje i pisanja recenzija na nekoj redovitoj bazi je sasvim druga stvar.
        Recenzija mjeseca je bila davno prije na HCL forumu i kao što rekoh lijepo je zvučala ideja, ali se nije pokazala održivom iz razloga koje ranije navedoh. Na kraju se svelo na to da su svega 2-3 osobe pisale. Kasnije možda čak i manje.

Comment

Što da sad radimo?
          Molim administratore da lockaju ili izbrišu ovu temu.
          Pretpostavljam da se onda ništa ne mijenja...

Comment

GitaristRoko Tema ima smisla samo ako je recenzija uključena u takmičarski dio ( objava u Reboot časopisu, nagrada poput neke igre ili sl.)

Ovako kao što ti je Raskoljnikov rekao ti možeš pisati slobodno recenziju u bilo kojoj temi naziva određene igre. Ako ta igra ne postoji na forumu možeš otvoriti temu te igre i napisati recenziju

Comment

Vjerujem kad bi postojao dobar povod da bi se možda pojavilo više ljudi. Recimo da pobjednička recenzija završi u časopisu + se kao nagrada dobije neka igra kao što darijoman kaže. Ne mora nužno ovo, može i nešto drugo. Opet, ni sve ovo ne garantira dugoročnost jer se zadatak ne može obaviti relativno brzo. Kao što se vidi zaista nisam za recikliranje neuspješnih projekata...

Comment

Imam jako velikih iskustva s ovakvim temama i u većini slučajeva za mjesec, dva zamru, jer se napišu 3-4 recenzije, od toga jedna imalo kvalitetna za forum, ali nimalo za časopis i to je u principu to. Imali smo istu stvar na HCL-u mogu potvrditi bartul_9 i Hrv4tin4 pa je isto neslavno završila. No tema što se mene tiče može ostati pa ćemo vidjeti kako bi se stvari odvile, tko zna, možda od nekud dobije i potencijala.

Comment

Napisa sam na HCL-u recenziju od GTA V a rezuolucija dok sam igra je bila 800*400 ako se ne varam.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Working...
                  X