Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko sati igrate dnevno?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Koliko sati igrate dnevno?

Ja sve manje zadnje vrijeme. Ugl. provedem oko sat vremena, sat i pol - uvrh glave 2 sata igrajući. Jednostavno mi nije ništa toliko napeto da bih mogao biti prikovan za ekran. Zadnje što sam igrao kao manijak i stvarno uživao, a da vrijeme leti je bio Breath of the Wild. Kako kod vas stoje stvari?

Ovisi kako kada, ima trenutaka da igram po 7-8 sati dnevno (vrlo vrlo rijetko čak i više) no ima trenutaka kada ne upalim plejku po tjedan dana. Sada kada je zatoplilo igram puno manje nego zimi, a za tri dana idem na more tako da ću tu i tamo uplaiti Switch no mislim da ću vrijeme trošiti ipak na druge ljetne radosti

Comment

Prosječno 3 do 4 sata dnevno preko tjedna. Vikendom cca 5 sati po danu.

Naravno, nekad se ne igra ništa zbog obaveza i sl. no u prosjeku odigram solidnu količinu sati svaki dan

Comment

Prije se mazalo kad se stiglo, po 4,5 sati.

Sada skoro pa ništa. Mislim da nisam u mjesec dana upalio na 2 sata igre. Kako kaže OP, jednostavno nema ništ zanimljivo, sve je neki copy/paste, reskinovi i shallow iskustva.

Xbox sam prodao, ps4 isto moram riješit. Ostavit ću Switch i PC i to je to. Iako Switch ima jako slabu ponudu u zadnjih god dana i ne nadzire se ništ zanimljivo.

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post
          Prije se mazalo kad se stiglo, po 4,5 sati.

Sada skoro pa ništa. Mislim da nisam u mjesec dana upalio na 2 sata igre. Kako kaže OP, jednostavno nema ništ zanimljivo, sve je neki copy/paste, reskinovi i shallow iskustva.

Xbox sam prodao, ps4 isto moram riješit. Ostavit ću Switch i PC i to je to. Iako Switch ima jako slabu ponudu u zadnjih god dana i ne nadzire se ništ zanimljivo.
          S obzirom da je u zadnje vrijeme izašlo dobrih igara, možda si se jednostavno zasitio gaminga i posvetio nečemu što te više zanima Jer dobrih igara za igrati ima na svim platformama.

Comment

Originally posted by Picek View Post

S obzirom da je u zadnje vrijeme izašlo dobrih igara, možda si se jednostavno zasitio gaminga i posvetio nečemu što te više zanima Jer dobrih igara za igrati ima na svim platformama.
            A iskreno evo ovaj novi Last Of us. Nisam odigrao ni Uncharted 4 dokraja ni lost legacy nastavak. Jednostavno mi je reskin gameplay i ne mogu. Tomb Raider mi se neda igrat jer je isti k u principu.

Vidim te iste animacije, isti gunplay i ne privlači me. Animal Crossing me ne zanima izgleda mi dosadno, Doom Eternal sam npr igrao i bio mi je super. Ali nikako u rangu Doom 2016. Ali to je jedna igra. Gwent sam kartao i bilo super, dok ne skužiš da je isti k kao i Hearthstone, ili masovni grind ili p2w. COD sam igrao, ali mi dosadio MP jer je to sve ista igra koju sam igrao prije 10,15 god. Warzone mi je samo twist na BR zanr koji mi se popeo preko glave. Battlefield su unistili peticu, nez zast se zove battlefield.

Ghost Of Thushima mi izgleda dobro, ali mi je to isto neki reskin open-world igara i sve je na isti kalup. Ne vidim nista revolucionarno niti zanimljivo kako je npr bio Breath of the wild, ili Witcher 3 u svoje vrijeme.

Xbox valjda nema nist od igara novo. Nove konzole su svasta najavile ali sve je to TBD, znaci na godinu, 2. Ocekujem val remastera i remakeova za cash grab.

Fifa i NBA ne zelim komentirat, cisti reskin na ultra prastarim engineima. Kao i assassins creed. Upalio trailer, zagasio ga nakon 15 s. Iste kretnje, isti lip sync. Prevara. Far cry da ne pričam. Evo gledam i Crysis remaster. Igra izgleda lošije nego original (stavio sam link u drugom threadu).

PC mi tu nudi neke igre koje nema nigdje, ali sve je to nekakvo indie iskustvo koje ne traje predugo. Počeo se previše gurati rougelike igre, soulsborne ili kako se već zovu. Valjda novi klinci nikad nisu igrali Battletoads ili Ninja Gaiden pa im je to nest novo

Nintendo je također prevara sa svojim remasterima wiiu igara. Da sam imao wiiu, vj bih zapalio switch. Ovak sam ga hacknuo jer ne zasluzuju vise. Kupovao sam igre ali kad sam vidio kud to ide, 3000 kn za 6 igara koje su wiiu portovi. Prevara birača. Inače mi Nintendo ima najbolje igre koje me uvijek bace na dupe, ali to valjda jednom u 5 god.

Jednostavno nema ništ što ću pogledat i reć, WOW ovo izgleda zanimljivo, novo, uzbudljivo.

Imaš nešto za preporučit neovisno o platformi? Doslovno znam sjest za komp i trazit 2 h po netu sto da igram i nista ne odigram.

Comment

Picek Ima previše igara. Ja uvijek kažem igrat ću to i to i onda nakon par pređenih naslova više nemam snage i moram na hlađenje. Treba i druge stvari raditi. Gaming nikad nije bio bolji nego što je danas. Izbor žanrova nikad raznovrsniji. Masa niche igara danas dobiva svoj prostor, rade se nastavci i remasteri. Uvijek se čudim kad netko kaže da se nema šta za igrati.

Comment

Originally posted by mullet View Post
                Picek Ima previše igara. Ja uvijek kažem igrat ću to i to i onda nakon par pređenih naslova više nemam snage i moram na hlađenje. Treba i druge stvari raditi. Gaming nikad nije bio bolji nego što je danas. Izbor žanrova nikad raznovrsniji. Masa niche igara danas dobiva svoj prostor, rade se nastavci i remasteri. Uvijek se čudim kad netko kaže da se nema šta za igrati.
                Ovo je istina, posebno jer se prek emulatora moze jos dosta toga isto odigrat.

Evo npr odigrao bih Cities Skylines npr. Onak gledam, rekoh nojs let's do this.

Upalim, nema fakin tutoriala, gledam 5h yt videe. Ajd u guzicu, po cijele dane učim fakin programiranje i radim na poslu, baš mi se sad jebe sa tim tutorialima.

Total war mi je jedan od omiljenih serijala, ali su isto zakrzljani, reskinovi, vade neke dijelove pa vracaju kao "revolucija" ajde u guzicu

Elder scrolls bih novi igrao, GTA. Steta sto zajedno 20 god nije izasalo te dvije igre. Online je prevara i loading simulator.
                RDR 2 mi je bio solidan SP, ali me nije povuklo i prespori mi je pace bio. Onak umjesto da se nateravam okolo sa kaubojima, ja moram cistit pistolje, vadit iz konjove guzice oruzja, pa stisnem krivo pa mi izvadi pusku koja nije ocistena. Ajd u vrit

Escape from tarkov mi je npr brutalan, i zanimljiv twist koji nema igara ali radi kao shiiiit FPS i netcode. Ubijaju me kroz zidove. Onak waste of 350 kn. Hunt Showndown sam uzeo, znaci igra ima super atmosferu ali se raspadne nakon 2 h jer ima valjd 3 mape i non stop ganjas istog pauka i dopizdi.

Nez, mozda sam previse ostario za gaming.

Comment

A iskreno evo ovaj novi Last Of us. Nisam odigrao ni Uncharted 4 dokraja ni lost legacy nastavak. Jednostavno mi je reskin gameplay i ne mogu. Tomb Raider mi se neda igrat jer je isti k u principu.

Vidim te iste animacije, isti gunplay i ne privlači me. Animal Crossing me ne zanima izgleda mi dosadno, Doom Eternal sam npr igrao i bio mi je super. Ali nikako u rangu Doom 2016. Ali to je jedna igra. Gwent sam kartao i bilo super, dok ne skužiš da je isti k kao i Hearthstone, ili masovni grind ili p2w. COD sam igrao, ali mi dosadio MP jer je to sve ista igra koju sam igrao prije 10,15 god. Warzone mi je samo twist na BR zanr koji mi se popeo preko glave. Battlefield su unistili peticu, nez zast se zove battlefield.

Ghost Of Thushima mi izgleda dobro, ali mi je to isto neki reskin open-world igara i sve je na isti kalup. Ne vidim nista revolucionarno niti zanimljivo kako je npr bio Breath of the wild, ili Witcher 3 u svoje vrijeme.

Xbox valjda nema nist od igara novo. Nove konzole su svasta najavile ali sve je to TBD, znaci na godinu, 2. Ocekujem val remastera i remakeova za cash grab.

Fifa i NBA ne zelim komentirat, cisti reskin na ultra prastarim engineima. Kao i assassins creed. Upalio trailer, zagasio ga nakon 15 s. Iste kretnje, isti lip sync. Prevara. Far cry da ne pričam. Evo gledam i Crysis remaster. Igra izgleda lošije nego original (stavio sam link u drugom threadu).

PC mi tu nudi neke igre koje nema nigdje, ali sve je to nekakvo indie iskustvo koje ne traje predugo. Počeo se previše gurati rougelike igre, soulsborne ili kako se već zovu. Valjda novi klinci nikad nisu igrali Battletoads ili Ninja Gaiden pa im je to nest novo

Nintendo je također prevara sa svojim remasterima wiiu igara. Da sam imao wiiu, vj bih zapalio switch. Ovak sam ga hacknuo jer ne zasluzuju vise. Kupovao sam igre ali kad sam vidio kud to ide, 3000 kn za 6 igara koje su wiiu portovi. Prevara birača. Inače mi Nintendo ima najbolje igre koje me uvijek bace na dupe, ali to valjda jednom u 5 god.

Jednostavno nema ništ što ću pogledat i reć, WOW ovo izgleda zanimljivo, novo, uzbudljivo.

Imaš nešto za preporučit neovisno o platformi? Doslovno znam sjest za komp i trazit 2 h po netu sto da igram i nista ne odigram.
                  Ovisi kaj voliš igrati. Evo, ja igram već preko godinu dana FF XIV i vrhunska mi je igra, nemam namjeru stati, baš me je uvukla u svijet. Uz nju igram nešto što mi je u tom trenu interesantno, a odigrao sam dosta toga u zadnje vrijeme (Star Wars Jedi Fallen Order. CoD Modern Warfare, sada igram The Last of Us 2)...

Kako kolega mullet kaže, stvarno ima gro igara za igrati te ponuda i raznovrsnost nikad nisu bili bolji.

Comment

Originally posted by Picek View Post

Ovisi kaj voliš igrati. Evo, ja igram već preko godinu dana FF XIV i vrhunska mi je igra, nemam namjeru stati, baš me je uvukla u svijet. Uz nju igram nešto što mi je u tom trenu interesantno, a odigrao sam dosta toga u zadnje vrijeme (Star Wars Jedi Fallen Order. CoD Modern Warfare, sada igram The Last of Us 2)...

Kako kolega mullet kaže, stvarno ima gro igara za igrati te ponuda i raznovrsnost nikad nisu bili bolji.
                    E bravo Star wars to sam htio probat. Thx na savjetu.

Iako sam oprezan jer sam po trailerima vidio da nije ni blizu starim outcast igrama. Izgleda kao assassins creed sa dark souls borbom

Ali svakako cu isprobati

MMO me ne zanimaju jer, pa realno, nemam ekipu. To sam i tak igrao zbog frendova makar je repetitivan gameplay, ali WOW mi je bio super ali eto nisam sig kakvo je to u danasnje vrijeme.

Comment

Prosječno bih rekao cca 3 sata dnevno. Dogodi se da bude daleko više, ali nekad i da cijeli dan ništa ne zaigram.

Ima dosta kvalitetnih igara koje su izašle u zadnjih par godina, ali svakome se dogodi zamor i kad nam ništa ne valja. Znam uzeti pauzu koliko god mi treba da me ponovno uvuče, no srećom u ovoj godini mi zasad velike pauze nisu trebale. Nastojim ne pretjerivati na dnevnoj razini.

Inače je znalo često biti ovako.

80232454_10160733429286840_7973483872363509887_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=DvLKCCCUNYUAX_oDrcD&_nc_ht=scontent.fzag3-1.fna&oh=2dd35bf0fe82953cc429beaaee3b1c78&oe=5F3C398E.jpg

Comment

ShyGuy Neznam ja sam kad sam bio mlađi uglavnom igrao shootere i ove ozbiljne igre. Puno godina COD i WOW. Tu i tamo neki zapadnjački RPG. Sad igram manje više sve ove velike hitove + niche japanske igre i RPG-ove koji su mi prije bili pre djetinjasti. Za Nintendo sam kad sam bio tinejđer mislio isto ko i Emilijo . A sad uživam u svemu tome što bi mi prije bilo djetinjasto. Morao sam prihvatiti da nema toliko vremena koliko bih mogao potrošiti na igre i zadovoljim se probranim igrama.

Dosta ovih remastera mi isto dođe ko' budali šamar jer su mi to ko nove igre.

Comment

A nez mozda sam jednostavno razmazen.

Toliko sam se veselio warcraft 3 remasteru jer zadnjih 15 god igram tu igru. Takvo smece od igre nisam jako dugo odigrao. A s obzirom da su mrdali staru verziju igre da bude kompatibilna sa novom, unistili su i nju. Desync, srusi se igra. Preloše.

Dajte mi novi Company Of Heroes, Novi F.E.A.R. neke nove RTS-ove koji nisu krnje iskustvo ili bezobrazni remasteri. Frostpunk mi je bio super, prosao ga, ali nema replay value jer je scenario based i postane dosadan. Daj mi novi black and white.
                          Dajte mi neke RPG-ove koji nemaju japanese mačeve od 20 metara i anime curice, novi TES ili Gothic. Dajte mi Guitar hero/rock band.

Comment

Čitam svoje komentare i zvučim kao Karen

Comment

A nez mozda sam jednostavno razmazen.

Toliko sam se veselio warcraft 3 remasteru jer zadnjih 15 god igram tu igru. Takvo smece od igre nisam jako dugo odigrao. A s obzirom da su mrdali staru verziju igre da bude kompatibilna sa novom, unistili su i nju. Desync, srusi se igra. Preloše.

Dajte mi novi Company Of Heroes, Novi F.E.A.R. neke nove RTS-ove koji nisu krnje iskustvo ili bezobrazni remasteri. Frostpunk mi je bio super, prosao ga, ali nema replay value jer je scenario based i postane dosadan. Daj mi novi black and white.
                              Dajte mi neke RPG-ove koji nemaju japanese mačeve od 20 metara i anime curice, novi TES ili Gothic. Dajte mi Guitar hero/rock band.
                              Guitar Hero je vrhunski, igrao sam ga od 2010. pa negdje do 2015. kad je izašao Live za PS4. Šteta da nema više sličnih igara iako je ovdje fino uletio Beat Saber za VR koji mi nije ništa lošiji od Guitar Hero-a.

Comment

Working...
                              X