Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko sati igrate dnevno?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Preko tjedna oko 2-3 sata dnevno, a nedjeljom oko 5 sati. No, nekad bude da poneki dan ništa ne igram, ali to i nije često.

Comment

Originally posted by DENSETSU View Post
      Preko tjedna oko 2-3 sata dnevno, a nedjeljom oko 5 sati. No, nekad bude da poneki dan ništa ne igram, ali to i nije često.
      Potpis...
      4k Gaming PC
      Consoles
      AVR5.1.2-DA/DTS-X

SPOILERCPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

GPU: Aorus Master RTX 3080 10G

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 16Gb DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

CASE: Fractal DD R4

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Display's:

HP Omen 27 G-Sync 165Hz

LG OLED 55C8

Samsung SHUD 55KS9002

---------------------------------------------

Peripherals

Keyboard:

Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses:

Sharkoon Skiller SGM1 RGB
      Logitech MX revolution

Mouse Pad:
      Sharkoon 1337 RGB

Gamepad:

Xbox One
      Xbox 360 Razer Onza BF3
      -----------------------------------------
      Dolby Atmos/DTS-X

4kBD:
      Panasonic DP-UB820
      Samsung UBD K-8500

AVR:
      Denon AVR-X2400H

Speakers:

V-trek fengali No1 5.1 surround
      Yamaha Subwoofer YST-SW 12
      Onkyo SKH410
      ------------------------------------------

Laptop:

IdeaPad C340-14API

Consoles:

Xbox One X
      PS5 (disk)
      Xbox 360
      SNESmini
      Nintendo Switch

VR:

Oculs Rift

Smartphone's:

iPhone3G
      Samsung Galaxy S10+...
      _________
      Smartwatch:

Galaxy watch 46mm
      LG-R[

Comment

Pa recimo 2 sata možda i uspijem skupiti. Vikendom do 4 sata. To bi bio neki prosjek, iako sad već duže vrijeme slabo igram jer sam preumoran i gledam breaking bad. Zna se desiti da ne igram ništa neko vrijeme, a i dana kad sam puno za konzolom. Zadnje je to bio FF7 kojeg sam baš luđački peglao, a i the last of us 2 sam dosta igrao dnevno. Pravilo je da nema pravila.

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post

Tetris Effect je epic

A problem je što to već traje više od pol godine. Jednostavno me ne zanima ništ. Nisam rekao da ne valja. Netko tko nije igrao Batman Arkham, Spiderman će bit brutalan. Realno da sam tek započeti gamer, uživao bih više nego ikad. Ali problem je očito što previše uspoređujem sa prijašnjim igrama i to me zapravo pokopa.

Evo gledam FF15 i usporedujem sa FF IX i X. I ne mogu, smece mi je jednostavno
          Što veliš da probaš Final Fantasy XIV? Pravi true FF onog old school FF feelinga. Samo što je MMORPG. Ali ima odličnu priču, super gameplay, hrpu klasa. Igra ima free trial koji vremenski nije ograničen nego ne možeš napredovati dalje od levela 35 a do tog levela ima jako puno igranja pa po tome već možeš zaključiti da li ti se igra sviđa ili ne

Comment

Originally posted by Simon View Post

Što veliš da probaš Final Fantasy XIV? Pravi true FF onog old school FF feelinga. Samo što je MMORPG. Ali ima odličnu priču, super gameplay, hrpu klasa. Igra ima free trial koji vremenski nije ograničen nego ne možeš napredovati dalje od levela 35 a do tog levela ima jako puno igranja pa po tome već možeš zaključiti da li ti se igra sviđa ili ne
            Takav tip igre bih igrao sa nekime. Bezveze mi je samom igrat. Kakva je npr u usporedbi sa WOW ili TSO?

Sad mi je na piku Star wars novi i plague tale što je ekipa preporučila, samo treba uhvatiti vremena

Comment

Takav tip igre bih igrao sa nekime. Bezveze mi je samom igrat. Kakva je npr u usporedbi sa WOW ili TSO?

Sad mi je na piku Star wars novi i plague tale što je ekipa preporučila, samo treba uhvatiti vremena
              WoW i Simse nisam igrao pa mi je teško za usporediti. Igrao sam Elder Scrolls Online i obje igre su mi super no nekako me FF XIV više uvukao u svoj svijet te bih malu prednost dao njemu. Meni je igra izvrsna, dapače jedna od najboljih igara koje sam ikad igrao i bolja od većine ovih razvikanih naslova tipa Horizon, God Of War i slično.

Comment

Slična je jako WOWu po gameplayu, dakle fluidan tab target combat, samo što je znatno veći fokus na priči. Priča je kao single player. Igra te nekada upozori da si odvojiš dosta vremena jer će nakon tog questa biti par animacija zaredom. Neke znaju trajati od 10 pa do 30 minuta (ne lažem, kada se dese neke bitnije stvari, misliš da gledaš epizodu neke serije).

Comment

S tim da FFXIV opet nije toliko story heavy kao što je npr. Divinity gdje igru baš treba igrati u kontinuitetu inače se pogubiš tak da me to malo odvuklo od igre jer mi fali koncentracije FFXIV ima baš sve napravljeno po mjeri i jedan od najboljih combat sistema ikad. Također, grafički izgleda vrhunski za jedan MMORPG, a glazba je vrh vrhova, mogao bih je slušati i ovako, van igre.

Kao što je Simon rekao, skini trial, igraj pa ćeš vidjeti

Comment

Da, FF XIV glazba je GODLIKE tier! Masayoshi Soken je grandmaster!

Comment

Možeš igrati solo a za sadržaj za koji treba više igrača ne trebaš ekipu koju znaš jer igra ima odličan duty finder gdje te za određeni dungeon ili raid sama igra stavi u party s ostalim igračima koji su se prijavili za taj i taj dungeon i raid. Igraš s random ekipom ali ide sve to bez ikakvih problema.
                      Community je super, toksičnost je na najmanjoj mogućoj razini od svih MMORPGa koje sam igrao (uz LOTR Online).

Comment

Working...
                      X