Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji intro u igrama

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• bartul_9
    replied
    Neznam jel vec neko objavio, sigurno je. Dan danas se najezim kao i prije skoro 20 godina kad sam ovo igrao kao klinac. Od prvih par nota kad ulazimo u igri, pa do price, ozbiljnosti, muzike, sve je dostojno nekog brutalno filma. Ova igra zasluzuje remaster vjerojatno vise od ijedne. Danas izgleda dosta lose, al gameplay je jos uvijek tu. Stvarno cudo od igre !!

Evo i odlican remaster jednog gospodina, svaka cast.

Leave a comment:

• DarkFenix
    replied

Leave a comment:

• DarkFenix
    replied

Leave a comment:

• DarkFenix
    replied

Leave a comment:

• DarkFenix
    replied

Leave a comment:

• djuro20
    replied

Leave a comment:

• DarkFenix
    replied

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Bez obzira na sve ovu igru sam prešao bare 4x. Nema veze što više volim neke druge igre, ali intro mi je oduvijek bio među najjačim ai najboljima, a pogotovo kada se pređe igra prvi puta i onda kada možeš povezati osobe koje vidiš u intru...
    Final Fantasy VIII

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by djuro20 View Post

ja se sijećam da kada sam to igrao davnih dana na svojoj pentium 133-ci animacije su bile slideshow, a igra je bila, bar u usporedbi kada sam je igrao na sposobnom kompu, strasno spora; ali nasreću je bila igriva. Tako mi je bilo drago kada sam za 15kn kupio na sajmu C&C first 10 years kolekciju , naravno orginal. Pa sam se mogao podsjetiti tih odličnih igara
    Ja isto imam kolekciju svij c&c igara (ili gotovo svih). RA2 mi je prva strategija koju sam imao cijelu tada (da nije demo). Definitivno omiljeni žanr dok sam igrao na PCu. Pentium 3 i riva tnt 2

Leave a comment:

• djuro20
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

Aposlutno fantastično! Kad se samo sjetim...
    ja se sijećam da kada sam to igrao davnih dana na svojoj pentium 133-ci animacije su bile slideshow, a igra je bila, bar u usporedbi kada sam je igrao na sposobnom kompu, strasno spora; ali nasreću je bila igriva. Tako mi je bilo drago kada sam za 15kn kupio na sajmu C&C first 10 years kolekciju , naravno orginal. Pa sam se mogao podsjetiti tih odličnih igara

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Aposlutno fantastično! Kad se samo sjetim...

Leave a comment:

• zabranjeniples
    replied

Leave a comment:

• djuro20
    replied

Leave a comment:

• DarkFenix
    replied

Leave a comment:

• DarkFenix
    replied