Announcement

Collapse
No announcement yet.

Independent Video Games - Indie Games

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Hrv4tin4 Shovel Knight ti je ripoff Duck Tales + Castlevania Simon's Quest. Ako ćeš striktno gledati većina tih igara ti je homage/ripoff (ovisi kako gledaš) retro igrama. A što se tiče novih i potpuno originalnih ideja danas ih gotovo i nema i sve je prepakirano nešto od prije. I tako je od pamtivijeka u svim industrijama.

Comment

Za fanove F.E.A.R.-a

Comment

Star Renegades izgleda odlično.

Comment

Ova igra izgleda odlično

Comment

Upravo odigrao demo za Blasphemous i igra mi se jako svidjela. Ovo je Castlevania SOTD + Dark Souls + Jodorowskijev surealizam. Vizuali i genijalan pixel art su ono što mi je najviše prodalo igru. Izdavač je Team 17 tako da nije baš skroz low key naslov.

Comment

Dizajn raznih likova i spodoba u toj igri je 11/10!

Inače oni su tvorci i hvaljenog The Last Door serijala

Comment

Kvragu, uzeo igru jer je na GOGu -45%!
                Ali sutra izlazi veliki DLC koji nadopunjuje priču, ubacuje nove likove i dizajn tako da ću sutra napast pošteno...

Blasphemous: The Stir of Dawn

200 stranica lorea i arta

Ima i ultrawide patch tako da je sve još bolje...

Comment

DLC je još i free.

Ova igra mi je pravo otkriće. Jedan od jačih indieja koje sam vidio. Pixel art i općenito art direkcija su fantastični. Lorea ima puno, samo nisam tip koji previše čita te opise. Preporuka svakom tko voli igrati Castlevania tip igara, i Bloodstained mu nije dosta.

Comment

Ja obožavam lore! I u igri ga ima dosta za svaki item, a pogotovo u ovom artbooku!

Comment

Listo malo artbook....
                      Hm... Da... Zanimljivo...
                      Španjolska im je inspiracija i sada dolazi španjolski voice over; taman za igrat tako...
                      Samo neznam šta iz španjolske - mitologija, bolesni umovi??

Last edited by doktor1; 03-08-2020, 20:02.

Comment

O ovoj igri slušam samo pohvale, tako da ću ako mi se Origami King svidi, ovo svakako isprobati. Igra je dostupna na svim platformama. Ovo što sam vidio izgleda odlično.

Comment

Prvih pola sata Blasphemous - dok nisam umro; iznenađujuće mnogo dijaloga što mi se sviđa.
                          Sa ovim DLCom došao i španjolski voice over i must igrati je sa njime!
                          Inače nakon otključanih novih poteza, borba je dan i noć razlika naspram ovih početnih "tutorial" po ure!
                          Sa ovim DLCom su ubacili i finishere i baš znaju sočno izgledati; prvi se vidi na 09:35

Last edited by doktor1; 04-08-2020, 18:09.

Comment

Ne privlače me nešto ti indijci, pogotovo pikselizirani, ali ovo mi se čini zanimljivo.
                            Super dizajn i ovako na poteze, da me malo odmori od raznih skakanja, jahanja, mačevanja, pucanja i sličnog, čime se zatrpavam u zadnje vrijeme.
                            Možda odigram jednog dana.

Comment

Comment

Working...
                              X