Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnja video igra koju ste završili?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Kec kao jedinica? Daj pa ta igra je žešći trash i smeće nulte kategorije, pa to ni ja kao fan serijala nemrem progutat.

Comment

• Prvi i drugi dio meni bullshit od igre.

Prekinuo sam igranje.

Treći dio vrhunski, a ovaj zadnji nisam još igrao

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
        Kec kao jedinica? Daj pa ta igra je žešći trash i smeće nulte kategorije, pa to ni ja kao fan serijala nemrem progutat.
        Pa da...a cujes meni je dobro legla kazem,i volim okolis kakv je u jedinici.Napucavanje je isto bilo okej.

Comment

• Resident Evil 7-Znaci svaki horror fan mora odigrati ovu igru,maloprije sam zavrsio i ostao sam paf,toe taj Resi sta se trazi,ja se iskreno al iskreno nadam i ocekivam nastavak,sa ovim nmzes fulat,prvo lice i survival horror uz ogranicenu municiju i neku sick lokaciju kao sto je ova u Louisiani,jos sam klaustrofobican pa mi je prvi dio igre bio najnapetiji u onoj kuci,sve skuceni prostori...UZAS-DOBRO.
          Nesmiju pogrijesti sa nastavkom roknut cu se ako ga ne bude ili ga fulaju.
          Jedino sto bi igri zamjerio je kao sto je netko tu vec nastpomenuo na forumu neraznoliki neprijatelji,al ima izazova.
          Ugl Resi 9/10.
          Cak je i prica sto zaboravih napisat za Re serijal jako dobra.Sve se poslozi na kraju,a zadnja scena odnosno final je extra.Sve preporuke,neocekivajte akciju sa puno municije kao Resident 5 ili 6.

Comment

• Odlično, drago mi je da si zadovoljan. Mogao bi i DLC-ove odigrati

Comment

• Plague tale innocence Prica odlicna, Atomosfera odlicna,napucavanje jednostavno sta reci jednostavna igra malo mozganja ali nije puno komplikovano Boos fajtovi ima ih malo samo nekolko, zadnji boos me namucio,predzadnji chapter ima u sebi naziv coronationsunjanje skoci nekad andrelin u igri ali lako je rijesit neprijatelje pomalo su glupi mozda jedina zamjerka 8,5 preporuka

Comment

• Concrete genie - smece od igre, ocekivao sam nesto drugcije.

Zombie island retro revenge - platio sam 15 kn na storu, toliko i vrijedi

Comment

• Mad Max,presao sam ovo skoro 5 godina nakon sto je izasla,mogu reci da je Avalanche studios okej odradio posao sa ovim projektom,nije lose al' niej bas ni dobro,vec vidjeno u dosta igara,lijepo kopira kaos iz Just Cause igara,zabavna je,gameplay je fluidan,auti su okej odradjeni kao i protivnici,mastoviti,ne bas tako izazovni,al tako nekako zabavni,saketanje (fight) je mogu se usuditi reci prekopirano iz Sleeping Dogsa, ili jos bolje Batman igara,al okej bolje i da je kopirano i provjereno dobro nego da su negdje zaribali sa novim experimentima,al to ovoj igri i fali malo rizika za nesto novo,sve je vec vidjeno u 10-tak drugih igara,svijet je odradjen dobro atmosfera je meni jako jako dobra,pogotovo kad vozite sa svojim Magnum opusom u zalazak sunca u postapokalipsi,ta atmosfera je jako dobro docarana (iako ne sjecam se sta je tocno bilo pa je svijet onakav mislim zaboravio sam film nmg se sjetit,al okej).
                  Prica je odradjena solidno,kraj je i vise nego zadovoljavajuc,misije su raznovrsne i dobro odradjene,ali daleko je to od Just Cause zabavnih misija,mislim vidi se da ga je radio isti studio al...Just Cause je Just Cause iako zadnji dio nije bas odusevio al necu o tome sada ovdje.
                  Sto se tice Maxa,pa niti je jako dobar niti jako los,ugl zabavan je,dobra atmosfera,solidno saketanje i voznja,svijet odradjen dobro,zabavno je osvajati sve one tornjeve odnosno save pointove,unistavati baze tj.naftne proizvode,razbijat top dogove..etc....al sve je to vidjeno u jos nekim igrama,tako da ima boljih akcijskih avantura,otvorenog svijeta,ali svako novo iskustvo je kazu dobro pa i ovo je.
                  Da ne pisem ovdje recu,ovo je po meni jedna solidna 7,5/10 ,ako imate vremena u ovoj karanteni slobodno odigrajte pogotovo ako volite Just Cause serijal ili ako nemate sta pametno igrati,al sada bas ovo usporedjivati sa RDR2 ili GTA,AC je suludo ili sa Batmanom ali nije ni za baciti jer je dobra zabava.
                  Svako dobro moj narode.

Comment

• Bez obzira sta ih je radio isti studio, neznam zasto bi itko ocekivao od Mad Maxa da bude kao Just Cause, sasvim drugi univerzumi i tematika..

Meni je bio super, zabavan, bilo je nekih malo dosadnijih dijelova i grindanja, ali bez problema bi ga mogao opet odigrati. Bilo je i nekih fora stvari, one pjescane oluje, napadi na one karavane, nabrijavanje auta i sl.
                    PC SPECS:

SPOILER
                    CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

• Final Fantasy VII Remake - meni osobno cinematic RPG masterpiece. Više o tome sam pisao u službenoj temi.

Comment

• Indiana Jones and the Fate of Atlantis (GOG) - nisam neki point`n klick ekspert, ali ovo sam oduvijek želio odigrati. Koristio sam walkthorugh, a u svoju obranu mogu reći da sam samostalno riješio 90% zagonetki (s obzirom da nisam iskusni avanturist događalo mi se da "zaboravim" da neki predmet možeš koristiti dva ili čak tri puta, jedan item, sceptre, sam jednostavno previdio,...)Dva puta sam krenuo, završio prvu trećinu igre i uvijek se nešto ispriječilo da je završim - sve do sada. Meni osobno sjajna priča, odlična atmosfera i glazba, koja je prilično jednostavna, ali sjajno uklopljena u igru. Završio sam TEAM path, možda još nekad probam wits i fists path.
                        Ako netko nije probao, svaka preporuka.

Comment

• Završio jučer Tomb Raider. Mislim da ću se sada vratiti na Xenonauts i to nastaviti..

Comment

• Završio Marvel Spider-Man na PS4, a danas uhvatio i zadnji trofej, tako da sam ga maksimalno odigrao .

Mišljenje o igri sam stavio u temu, pa nema potrebe da previše trabunjam.
                            Ukratko, igra je TOP.
                            STEAM : zabranjeniples
                            EPIC GAMES: zabranjeniples
                            ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                            UPLAY : zabranjeniples_
                            ORIGINS : zabranjeniples

Comment

• Zavrsio jednu stariju igru pozelio se neke pucacine iz prvog lica malo starije i sjetih se da nisam presao Wolfenstein iz 2009 godine i zaigrao sam ga i odusevio se da mi je 10+ god. stara igra donijela ovoliko zabave.
                              Da klasicni Wolfenstein ,prica mi je malo tupava al' ono igra je iz 2009 mada i ne vjerujem da su recenzenti tih godina bili zadovoljni pricom al okej igra ima dosta pozitivnih strana,kao sto su atmosfera, akcija mada malo akcija dosadi zadnjih pola sata jer kroz igru samo pucas i pucas, ima tu i elemenata price al nisu odradjeni dobro ,nadogradnja oruzja i moci koje dobijete u igri su jako dobro odradjeni.
                              Nebi da bas moras igrati sa mocima al' pred kraj igre se mora aposolutno, zadivio sam se sto je nadogradnja oruzja za danasnje standarde itekako dobra ,mada malo zastarjela grafika nekome ce smetati al meni bas i nije uzivao sam u igri,jer sam se pozelio bas nekih pucacina linearnih iz WW2 serijala a nije mi se dalo install. ponovo CoD WWII .
                              Wolfi je ponovno odusevio....iako stari wolfi al dobar.

Comment

• Uncharted 4, po drugi put.
                                Ukratko, igretina i pol.
                                STEAM : zabranjeniples
                                EPIC GAMES: zabranjeniples
                                ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                                UPLAY : zabranjeniples_
                                ORIGINS : zabranjeniples

Comment

Working...
                                X